18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborca Bidena...

Halman • 2020-11-17, 10:27

...czyli socjalistyczny kochanek czarnych :amused:

DużyKutas

2020-11-17, 10:39
I Policja zrobi testy, i wyjdzie koka i 5 lat dostanie bo sądząc po karnacji to za przemyt już odsiedział.

FloriXx_00

2020-11-17, 10:39
Typ z flagą Trumpa prawie wszedł mu do samochodu to zaczął sp***alać, a że ktoś latarnie postawił to się nie udało. Ale i tak hyhgyahyahyahyhyhyhuyy wyborca bidona rozwalył see auto heheheaheahahheh

Zewłok666

2020-11-17, 11:14
FloriXx_00 napisał/a:

Typ z flagą Trumpa prawie wszedł mu do samochodu to zaczął sp***alać, a że ktoś latarnie postawił to się nie udało. Ale i tak hyhgyahyahyahyhyhyhuyy wyborca bidona rozwalył see auto heheheaheahahheh



Stał przynajmniej metr od samochodu i to na chodniku. Gdyby koleś w samochodzie nie próbował wyrwać mu flagi, to nic by się nie stało. Lewactwo chyba widzi nawet w inny sposób niż normalny człowiek. To może wiele tłumaczyć.

FloriXx_00

2020-11-17, 11:47
Zewłok666 napisał/a:

Stał przynajmniej metr od samochodu i to na chodniku. Gdyby koleś w samochodzie nie próbował wyrwać mu flagi, to nic by się nie stało. Lewactwo chyba widzi nawet w inny sposób niż normalny człowiek. To może wiele tłumaczyć.



No ch*jowo zrobił no. Ale i tak nie rozumiem tego śmiania się, że typ rozj***ł sobie samochód tylko dlatego, że nie lubi Waszego kandydata :/ I "Waszego" napisałem z wielkiej litery śmiecie więc mam do Was szacuneczek . I proszę mnie tu od lewactwa nie wyzywać, bo w mordę można dostać

Gandalf

2020-11-17, 12:08
Nic tak nie cieszy jak ludzkie nieszczęście :-)

konradkonradkonrad

2020-11-17, 12:53
stupit ashole i jeb no niby powinno być szkoda ale jednak mordka się cieszy :mrgreen:

mazga50

2020-11-17, 16:18
I tak będzie z całą Ameryką, jeśli pedofil Bidon & Co. Ltd. zostanie" prezydętę".

Tr...........ty

2020-11-17, 18:22
mazga50 napisał/a:

I tak będzie z całą Ameryką, jeśli pedofil Bidon & Co. Ltd. zostanie" prezydętę".



Już został. Nawet nie uznanie wyników wyborów przez "polskiego" prezydęta tego nie zmieni.

Rebeliant

2020-11-17, 18:35
FloriXx_00 napisał/a:

No ch*jowo zrobił no. Ale i tak nie rozumiem tego śmiania się, że typ rozj***ł sobie samochód tylko dlatego, że nie lubi Waszego kandydata :/ I "Waszego" napisałem z wielkiej litery śmiecie więc mam do Was szacuneczek . I proszę mnie tu od lewactwa nie wyzywać, bo w mordę można dostać



Nie kompromituj się na Sadolu jak totalny debil. Żaden z nich nie jest naszym kandydatem, jesteśmy w Polsce, a oni w USA. Z resztą już po wyborach.


octave25

2020-11-17, 21:27
TranzystorWyklęty napisał/a:

Już został. Nawet nie uznanie wyników wyborów przez "polskiego" prezydęta tego nie zmieni.



Tak? A kiedy Kolegium Elektorów to głosiło? Biden nie jest nawet prezydentem elektem. W Stanch Zjednoczonych Kolegium Elektorów wybiera i ogłasza Prezydenta, nie media. Weź się nie kompromituj, człowieku.

Rebeliant

2020-11-17, 22:50
octave25 napisał/a:

Tak? A kiedy Kolegium Elektorów to głosiło? Biden nie jest nawet prezydentem elektem. W Stanch Zjednoczonych Kolegium Elektorów wybiera i ogłasza Prezydenta, nie media. Weź się nie kompromituj, człowieku.



Ten lewacki śmieć i tak nie ogarnie. Tacy ludzie nie mają podstaw wiedzy o świecie. Szanuj się i zawsze gardź takim ścierwem :)

TrzyDwaJeden

2020-11-17, 23:08
a taki ch*jowy był, hamerykański.....

Takafura

2020-11-18, 00:16
TranzystorWyklęty napisał/a:

Już został. Nawet nie uznanie wyników wyborów przez "polskiego" prezydęta tego nie zmieni.


To że Helmuty piały z zachwytu jestem w stanie zrozumieć (NS2) ale po tym jak Bidon zrównał Polskę z Białorusią to powściągliwość Dudy jest OK.
Choć faktycznie wkurzanie prezydenta USA to jak całowanie lwa w dupę - przyjemność żadna a ryzyko spore ;)