18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybijanie "szczurów"

dogip • 2022-08-09, 15:27
W rosyjskim szpitalu przeprowadzono deratyzację. Ośmiu żołnierzy nie żyje

Ośmiu rosyjskich żołnierzy zmarło, 18 walczy o życie. To skutek deratyzacji przeprowadzonej w jednym z wojskowych szpitali na Krymie.

W 1472. szpitalu rosyjskiej marynarki wojennej w Sewastopolu na zaanektowanym przez Rosję Krymie przeprowadzono deratyzację. W całym budynku rozsypano trutkę na szczury, w tym także w kuchni.

Ośmiu rosyjskich żołnierzy zatruło się posiłkiem i zmarło, a 18 walczy o życie - poinformował ukraiński dziennikarz Roman Cymbaluk.

Poszkodowani znajdujący się w ciężkim stanie trafili na oddział intensywnej terapii - napisał w poniedziałek wieczorem dziennikarz na Telegramie.



Orkowie sami siebie niedługo wybiją. :idzwch*j:

źródło: Interia.pl

Halman

2022-08-09, 15:32
ukraińskim wiadomościom , filtrowanym jeszcze przez "nasze media" można ufać tak samo jak i ruskim...

coś jak radio Erewań...

Babababazpl

2022-08-09, 15:33
Zakładam, że nie byli to zwykli żołnierze, tylko albo zbrodniarze wojenni, albo kalecy bez nóg i rąk. Pierwszych eliminuje się w taki lub inny sposób lub wysyła na front w miejsce, gdzie nie będą mogli przeżyć (aby później ich nie ciągano po trybunałach ds zbrodni wojennych) a drugich, by nie stanowili obciążenia dla kacapskiej gospodarki (kaleka już do pracy nie pójdzie, a po co Matuszce Rossiji jakiś nieproduktywny robak, wegetujący z renty do końca swych parszywych dni?

Juzwa

2022-08-09, 15:37
Halman napisał/a:

ukraińskim wiadomością , filtrowanym jeszcze przez "nasze media" można ufać tak samo jak i ruskim...
coś jak radio Erewań...


W tym kontekście "wiadomościOM". Ty też nie masz pojęcia jak stosować przypadki?

Halman

2022-08-09, 15:38
Juzwa napisał/a:

W tym kontekście "wiadomościOM". Ty też nie masz pojęcia jak stosować przypadki?



poprawiłem, teraz możesz sie już zesrać ze szczęścia.

Ca...........on

2022-08-09, 16:37
Ejże, ale "dla ukraińskich wiadomości", a nie "ukraińskim wiadomością"!!!

-- [G]

ja...........15

2022-08-09, 17:47
a h*j mnie to obchodzi jakieś ruskie ścierwa

Verdi

2022-08-09, 17:55
Aż mi się przypomniało ten żart


skywalker75

2022-08-09, 18:33
Halman napisał/a:

ukraińskim wiadomościom , filtrowanym jeszcze przez "nasze media" można ufać tak samo jak i ruskim...
coś jak radio Erewań...


Ciekawe kto teraz zarządza kontem Halmana, od czasu jak znacznie ucichł ? Jaki był taki był, ale takiego debilizmu by nie napisał. Słuchałeś kiedyś co opowiada łżewrow, albo zacharowa ? Przecież to są bzdury, które wyśmieje pilny uczeń podstawówki nie mówiąc o osobie dorosłej Porównywanie tego do propagandy ukraińskiej, pisowskiej, niemieckiej czy jakiejkolwiek innej wskazuje na brak zdrowego rozsądku.


:roll:

Cryo

2022-08-09, 19:12
Otoczyć rusków murem, a za kilka lat sami się wybiją.

szejset66

2022-08-09, 19:17
Skoro to na szczury to nie dziwne że zdechli

Lexter

2022-08-09, 19:54
Ukraincy znowu "przechwycili(wymyslili) "jakas rozmowę?

RoboCat

2022-08-09, 19:55
nie na Krymie a w Krymie! nie znasz nowomowy?

luki211

2022-08-09, 20:00
Jak już wszystkie szoszony przyjadą do Polski ruskie wrócą do siebie.