18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybijam ci z głowy

~Angel • 2018-10-30, 08:27
członkostwo w konkurencyjnym kartelu


nowynick

2018-10-30, 08:44
Typowy film ostrzeżenie i niekoniecznie to musiał być handlarz. Na sieci wieszają egzekucję całych rodzin nadgorliwych policjantów (wliczając kilkumiesięczne maluchy). Linka nie dam, bo to szybciej znika z sieci niż się pojawia, niemniej ta egzekucja wcale nie musiała dotyczyć przestępcy...

~Angel

2018-10-30, 08:51
:roll:
Opis ze źródła

Cytat:

Narco gangs in Mexico and the underlying feuds within rivals run deeper than Hatfield-McCoy enmity.

Tied up and with nowhere to run or to hide, blindfolded man is bludgeoned to death by plank wielding rival. The clubbed seal fate this man had to suffer was only two skull-shattering blows before succumbing towards deaths door. The impact from last stroke was better-safe-than-sorry even though it is undoubtedly he is soon dismembered.


traf

2018-10-30, 09:22
trump ma rację żeby odseparować się od dzikich :)

kotorminator

2018-10-30, 09:24
Już tłumaczę.
Gangi Narco w Meksyku i podstawowe spory w rywalach przebiegają głębiej niż wrogość Hatfielda-McCoya.

Skrępowany i nie mając dokąd uciekać ani się ukryć, człowiek z zasłoniętymi oczami jest oszukany na śmierć przez deskę uzbrojoną w rywala. Zderzenie pancerza, którego ten człowiek musiał wycierpieć, było tylko dwoma uderzającymi w czaszkę uderzeniami, zanim uległy drzwiom śmierci. Wpływ ostatniego uderzenia był lepszy - bezpieczny niż przepraszam, chociaż niewątpliwie jest on wkrótce rozczłonkowany.

Misieq

2018-10-30, 12:14
Twardy jest. Nawet nie drgnął

pierdolnik

2018-10-30, 17:18
Jako, że nigdy nie wpie**alałem tematu polityki do tematu, to teraz to zrobię: nie długo pisuary z pełowcami tak będą się napie**alać po tych pustych i tępych łbach :amused:

skin88

2018-10-30, 23:50
UP, to żeś teraz k***a zabłysnął, jak to twój max intelektualny to trochę słabo, każdy Polak powinien się polityką interesować, bo to od tego zależy wiele spraw, większość to j***ne chorągiewki, na które wystarczy dobrze dmuchnąć i ustawiają się jak się chce a potem powstają jakieś kody i inne gówna bo szara masa nie potrafi myśleć samodzielnie :roll:

pierdolnik

2018-10-31, 19:58
skin88 napisał/a:

UP, to żeś teraz k***a zabłysnął, jak to twój max intelektualny to trochę słabo, każdy Polak powinien się polityką interesować, bo to od tego zależy wiele spraw, większość to j***ne chorągiewki, na które wystarczy dobrze dmuchnąć i ustawiają się jak się chce a potem powstają jakieś kody i inne gówna bo szara masa nie potrafi myśleć samodzielnie :roll:



Ni ch*ja żeś mojej pisanym prostym językiem wypowiedzi nie ogarnął, gdzie ja napisałem, że Polacy nie powinni się polityką nie interesować? Co do chorągiewek to masz rację, moim zdaniem trzeba te ścierwo filtrować i do tego właśnie używać własnego mózgu - nie dawać żadnych szans przy wyborach i tyle. Chodziło mi bardziej o tych fanatyków każdej nie tylko najbardziej gryzących się opcji. Po obserwacjach w spółkach skarbu (nawet tam gdzie nie są bezpośrednio połączeni - skarb państwa, jego spółka, bądź firma z udziałem skarbu) oni tylko czekają na zmianę opcji, "Obajtki, Struziki, Tuski, itp." - jedno ścierwo, tylko ich ziomki czekają gdzie można upchnąć swoich niekompetentnych pół mózgów
PS dodam od siebie, że pracuję w jednej takiej firmie i widzę codziennie jak marnuję się firmowe pieniądze na właśnie zatrudnianie takich przypadków, nie ma na to bata, zmieniła się opcja i dalej to samo, przyjmowanie umysłowych pokrak, który w życiu żadnych decyzji nie powinni podejmować :idzwch*j:

kreatywnakrowa

2018-11-03, 23:42
traf napisał/a:

trump ma rację żeby odseparować się od dzikich :)


To tłumaczy wizy dla Polaków.

grauper

2018-11-05, 23:09
Oglądając takie filmy naprawdę cieszy się me serduszko że robią to narko gangi narko gangom :)

Tzn. Za miesiąc dwa czy 6 kamerzysta i ten z pałką będą na miejscu pałowanego tak samo katowani ^^

Po czym w ramach odwetu ... i tak dalej i tak dalej :D