18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybacz mi Ojcze, bo zgrzeszyłem..

KATAryna • 2011-01-03, 09:31
Przyszedł facet do spowiedzi i mówi:
- Wybacz mi Ojcze, bo zgrzeszyłem... strasznie przeklinałem, i to w niedziele.
- No cóż. Odmów trzy razy "Zdrowaś Mario" i staraj się uważać na swój język.
- Ale ojcze chciałbym wytłumaczyć okoliczności - otóż w niedziele zamiast do Kościoła wybrałem się z przyjaciółmi na partyjkę golfa. Już na pierwszym dołku nie wyszło mi uderzenie i posłałem piłeczkę miedzy drzewa...
- I to Cie tak zdenerwowało, że zakląłeś?
- Nie, ponieważ okazało się, ze piłeczka szczęśliwie upadla w miejsce,z którego można było oddać czysty strzał w kierunku dołka.
Ale jak podchodziłem do miejsca, w którym leżała piłeczka, nagle przybiegła wiewiórka, porwała mi ja i uciekła na drzewo...
- I wtedy właśnie zakląłeś?
- Nie, ponieważ zaraz potem wiewiórkę chwycił orzeł i odleciał...
- I to Cie tak zdenerwowało, że zacząłeś kląć?
- Otóż nie, bo wiewiórka wypuściła piłeczkę, a ta spadła jakieś 10cm od dołka...
- No k***a nie mów że to sp***oliłeś?!

~LegendarnyZiom

2011-01-03, 13:27
Widzę, że ostatnio na sadisticu moda na trolling ch*jowymi dowc**ami.

~tip.top

2011-01-03, 13:36
LegendarnyZiom napisał/a:

Widzę, że ostatnio na sadisticu moda na trolling ch*jowymi dowc**ami.


a ja widzę, że jest moda na krytykowanie wszystkiego co się tylko pojawi :facepalm:

Borek91

2011-01-03, 18:22
@up sorry, ale k***a nie porównuj, się z człowiekiem, który w dwa miesiące zarobił 10 tys. piw i wypie**alaj.

A kawał ch*jowy.

~LegendarnyZiom

2011-01-03, 19:46
Borek91 napisał/a:

@up sorry, ale k***a nie porównuj, się z człowiekiem, który w dwa miesiące zarobił 10 tys. piw i wypie**alaj.

A kawał ch*jowy.



Jakbym wrzucał co popadnie to też pewnie by się uzbierało. Podziel sobie ilość otrzymanych piw przez założone tematy a dojdziesz do tego samego wniosku. Pomijając już ilość tematów w Sucharach. A wypie**alaj to możesz sobie mówić do swoich starych, internetowy kozaku.

IIWW

2011-01-03, 20:00
LegendarnyZiom napisał/a:

Podziel sobie ilość otrzymanych piw przez założone tematy a dojdziesz do tego samego wniosku.



acha, czyli jeśli ktoś pisze dużo postów, za które te piwa dostaje, ergo wnosi coś do serwisu, to jest gorszy od tego co napisze coś od czasu do czasu? tak, wiem, sam nie mam wielu postów, ale nie chodzi o porównywanie Was, tylko o sam argument...

eboleq

2011-01-03, 20:08
żarty gdzie ksiądz na końcu przeklina są równie dobre co żarcie dla psów (tak kosztowałem nie polecam)

Borek91

2011-01-03, 23:14
@LegendarnyZiom wychodzi 6,5 piwa na każdego Twoje posta, dla odmiany na każdego mojego posta przypada 14,43 piwa, wiec dalej podtrzymuje to żebyś wypie**alał.

~tip.top

2011-01-04, 07:25
Wróćcie do tematu ;-)

Morning

2011-01-04, 16:45
k***a. komentarze na sadistic ostatnio zawsze prowadzą bardziej do tyrania niż do komentowania kawałów. Co wy za dużo energi macie. gimbusy na redtube i se zwalić reszta niech kogoś por*cha ew. coś (kserokopiarke ew. drukarke). Od razu sie spokojnie zrobi.

pakicito

2011-01-04, 19:42
@up poleciałeś
w tych urządzeniach nie ma otworków

Morning

2011-01-04, 21:14
@up podnosisz skaner, wkładasz ch*ja i z całej siły zamykasz. bardzo sadystyczne ale dla niektórych konieczne