18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wy pochłaniacie zboże

TT4 • 2016-10-12, 04:03
Zboże pochłonie was...
Podobno piekarnia w Kazaniu, Rosja.
Odchody w zbożu to normalne ale, że całe gołębie k***a? :shock:


vihura

2016-10-12, 15:41
ale te gołebie poj***ne :)

Lysack

2016-10-12, 16:14
Taka maszyna powinna stanąć na rynku każdego miasta :)

koxu42

2016-10-12, 16:17
Jeżeli odchody w zbożu są dla ciebie normalne to chyba mamy różne pojęcie o słowie normalność.

saper

2016-10-12, 16:59
Chciałbym zobaczyć co zostało z tych gołębi po wypluciu przez żmijkę. Podejrzewam jakieś mielone.

kenzol

2016-10-12, 17:53
8 sztuk. Szanujcie gołębie, to jedyne ptaki oprócz wronowatych, które przylatują do miasta ;-)

Sosen9

2016-10-12, 18:39
To zwykły zsyp, więc te głupie szczury wylatują po spadnięciu na sita! Jest to raczej dla nich dziwna ekstremalna przejażdżka, na którą chyba świadomie się decydują! Ot taki gołębi fetysz:)

piso

2016-10-12, 19:03
Spadają na sito i guwno im sie staje

de...........sz

2016-10-12, 19:28
2 up nie jeśli tam jest żmijka ze świdrem. wtedy to z nich zostaje papka.

A wiecie co macie w naszym zbożu? ludzie na wsi po żniwach przechowują zborze w garażach i strychach,
gdzie srają i szczają myszy,szczury koty i psy, te ostatnie lubią w tym zbożu zakopywać inne zdechłe zwierzątka które w tym gniją. W dodatku występują w tym inne zanieczyszczenia jak oleje silnikowe, benzyna itp. Nieraz wieśniaczek popie**oli proporcje i dowali za dużo środka do oprysku że kury po tym zdychają... Bon apetit!..

omm80

2016-10-12, 23:40
teraz wiem jak się pozbywać gołębi..... otworzyc piekarnie....

masterwow

2016-10-13, 00:17
nażarły się to nie dają rady wystartować

Speedballwtf

2016-10-13, 02:02
@dewastacjusz
Za przeproszeniem, co Ty pie**olisz?
Ci którzy mają tego zboża dużo i mają dystrybucję, trzymają to w silosach na zboże które wymagają specjalistycznych sprzętów do obsługi. Nie wiesz jakie standardy czystości są nakładane na Polskich rolników przez Unię więc nie pie**ol takich głupot, że jemy obsrane i obszczane przez zwierzęta zboże w dalszej fazie swojego przeznaczenia. Zanieczyszczenia? Oleje silnikowe i benzyna? naprawde k***a...? Trochę wiem na ten temat i bawi mnie takie pie**olenie o szopenie ludzi którzy gówno na ten temat wiedzą ale muszą doj***ć swoje 3 grosze.

de...........sz

2016-10-13, 09:49
@up to przyjedz na wieś do biedniejszych gospodarstw, nie każdego stać na silosy, niektórzy to straszni olewusy i ochlejusy i mają w dupie normy. W skupie kupią wszystko tylko by kupić taniej i sprzedać drożej. Mieszkam na wsi i wiem jak to wygląda w teorii a jak w praktyce.

Speedballwtf

2016-10-13, 11:34
@mieszkam na wsi całe życie. Rolnik który ma tego zboża niewiele, nie sprzeda go na żywność bo ma go po prostu za mało. Może co najwyzęj sprzedać to komuś na zasiew, pasze dla gołębi czy ch*j wie co jeszcze ale nie ludziom do jedzenia - tego prawnie nawet zrobić by nie mógł więc nie musisz się martwić jak będziesz jadł ciasto albo kaszę, że wcześniej srały tam psy i koty :)