18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

de_Sade

2019-04-11, 10:14
Karol Wojtyła tyż!
W lipcu 1948 Karol Wojtyła został skierowany do pracy w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Niegowici, gdzie spełniał zadania wikariusza i katechety[1]. Wolny czas starał się spędzać z młodzieżą na łonie natury. W sierpniu 1949 został przeniesiony do parafii św. Floriana w Krakowie[1].(...). Nadal wyprawiał się na wycieczki z młodzieżą. (...) zdejmował podczas nich sutannę i pozwolił, by nazywano go „wujkiem”.
Za Wikipedią.

Wiewór

2019-04-11, 12:33
de_sade napisał/a:

Karol Wojtyła tyż!
W lipcu 1948 Karol Wojtyła został skierowany do pracy w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Niegowici, gdzie spełniał zadania wikariusza i katechety[1]. Wolny czas starał się spędzać z młodzieżą na łonie natury. W sierpniu 1949 został przeniesiony do parafii św. Floriana w Krakowie[1].(...). Nadal wyprawiał się na wycieczki z młodzieżą. (...) zdejmował podczas nich sutannę i pozwolił, by nazywano go „wujkiem”.
Za Wikipedią.



Kochał młodzież i do końca życia zaciekle bronił księży pedofilii. Przypadek?

kaelem

2019-04-11, 14:02
player25 pewnie byłeś u niego prymusem.

siwybis

2019-04-11, 17:56
Jak chodziłem do szkoły to wiele rzeczy mi tam nie pasowało a na wszelkie uwagi słyszałem, jak się nie podoba to sobie szkołę zmień, nikt cię tu na siłę nie trzyma. Dzisiaj mam fajną pracę którą zawdzięczam wyłącznie sobie a tym strajkującym mogę powiedzieć dokładnie to samo, nie podoba się to wypie**alać :)

Kosmodysk

2019-04-11, 18:34
A może tak wynająć prywatnie nauczyciela, wynająć salę, a później kosztami obciążyć strajkującą szkołę.



PS:Ciekawe czy w święta i majówkę będą strajkować ?

buczkog

2019-04-11, 19:07
Kosmodysk napisał/a:

A może tak wynająć prywatnie nauczyciela, wynająć salę, a później kosztami obciążyć strajkującą szkołę.
PS:Ciekawe czy w święta i majówkę będą strajkować ?

I dodatkowo obciążyć za tzw. wynajem nauczycieli.


InnyName

2019-04-11, 22:12
Abraxus napisał/a:

Kochał młodzież i do końca życia zaciekle bronił księży pedofilii. Przypadek?




myslisz ze on cos tam znaczył? Fakt, ukrywał to bo musiał, ludzie go kochali i dalej kochają nie wnikam bo to gówno i nie ma boga ponad Allaha
Jakby zaczął ujawniać afery to kościół oficjalnie byłby dnem, a na to by nie pozwolił Watykan, JP był nikim tam, tylko twarzą kościoła którą można zmienić. Co pokazano pare lat temu z SSmanem zastępując go przodkiem SSmana (albo hitllera, bo on żyje w Argentynie) :D

To nie 1500 rok, że za papieża idzie się na śmierć

Ca...........on

2019-04-12, 08:13
„Drogi Nauczycielu! My nauczyciele i pracownicy oświatowi Polski Ludowej, zrzeszeni w Związku Nauczycielstwa Polskiego, w dniu Twoich Urodzin ślemy Ci z głębi serca gorące pozdrowienia. W tym wielkim dla wszystkich ludzi pracy dniu pragniemy Ci wyrazić wdzięczność, iż dzięki nieugiętej Twej woli, która poprowadziła naród radziecki do zwycięstwa nad faszyzmem, Ojczyzna nasza odzyskała wolność i mogła wstąpić na szeroki socjalistyczny szlak. Twój trud i Twoją pracę oceniają z wdzięcznością setki milionów prostych ludzi na świecie, dla których imię Twe jest symbolem pokoju, sprawiedliwości społecznej i międzynarodowego braterstwa ludzi pracy. Szczęściem jest dla nas, nauczycieli polskich, że w trudnej pracy wychowawczej możemy czerpać w pełni niezawodne wskazania z wielkiego Twego życia i Twej twórczości naukowej. Czerpiemy naukę i wskazania z wielkich doświadczeń szkolnictwa radzieckiego, któremu poświęcasz tyle uwagi i troski. Zapewniamy Cię, największy Nauczycielu naszych czasów, że dołożyliśmy sił, by wychowywać nasze młode pokolenie w duchu najgłębszej przyjaźni z narodami Związku Radzieckiego i ofiarnej walki o pokój i socjalizm. W siedemdziesiątą rocznicę Twych Urodzin, życzymy Ci, największy przyjacielu Polski, gorąco i serdecznie: długich i szczęśliwych lat życia dla dobra, szczęścia narodów i dla zwycięstwa socjalizmu na całym świecie”.

:ciasteczkowy:

Zagadka: któremu nauczycielowi ZNP składał tak gorące życzenia?
Zagadka 2: dlaczego później (bodaj w 2007 r.) Broniarz obiecał przyjrzeć się niektórym uchwałom ZNP?
Zagadka 3: czy ZNP się z nich później (mamy 2019 r.) wycofał zgodnie z deklaracjami Broniarza? :lol:

player25

2019-04-12, 12:39
Kim był ten "nauczyciel" ?

ellsworth

2019-04-13, 11:05
de_sade napisał/a:

zdejmował podczas nich sutannę i pozwolił, by nazywano go „wujkiem”.
Za Wikipedią.


To brzmi niepokojąco...

Al...........is

2019-05-04, 00:52
No ale od Trynkiewicza, to wy się odpie**olcie :P