18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko pięknie

Pe...........ci • 2019-03-29, 23:18
Tylko tu jeszcze poprawie


mygyry

2019-03-29, 23:24
Co on arkę buduje :amused:

Gamera

2019-03-30, 09:07
Amerykański styl budowy, wszystko z drewna, brak fundamentów, a cała konstrukcja stoi tylko na małych "plackach" betonu wylanych z wiaderka.

Xumme

2019-03-30, 10:46
Gamera napisał/a:

Amerykański styl budowy, wszystko z drewna, brak fundamentów, a cała konstrukcja stoi tylko na małych "plackach" betonu wylanych z wiaderka.



A potem placz, ze im dom odleciał przy pierwszym lepszym wietrze.

Fa...........ro

2019-03-30, 13:37
Dziadek zamiast skreślać sudoku rwie się do roboty i są tego efekty.

Sadic

2019-03-30, 14:32
Gamera napisał/a:

Amerykański styl budowy, wszystko z drewna, brak fundamentów, a cała konstrukcja stoi tylko na małych "plackach" betonu wylanych z wiaderka.



Lepsze to, niż mieszkanie w żelbetonowych komunistycznych blokach/wieżowcach, które są w pewnym sensie symbolem niewolnictwa .

daniel5995

2019-03-30, 16:03
Sadic napisał/a:

Lepsze to, niż mieszkanie w żelbetonowych komunistycznych blokach/wieżowcach, które są w pewnym sensie symbolem niewolnictwa .



No rzeczywiście symbol niewolnictwa to mieszkanie w bloku... A Ty to pewnie u mamusi i tatusia mieszkasz bo nie stać na zakup tego "niewolniczego" mieszkania. Tak Ci podpowiem że są osoby które codziennie w godzinach 8-18 pracują i nie mają czasu (a nawet jak jest czas to chęci i sił często brak) żeby zajmować się podwórkiem, robić przy domu czy chociażby zadbać o opał na zimę. A spróbuj w niedzielę odpalić piłę żeby drzewo sobie pociąć to Cię sąsiedzi zjedzą żywcem bo przecież w niedzielę to tylko gryl, chlanie piwska i darcie mordy naj***nej hołoty.

Sadic

2019-03-30, 17:04
daniel5995 napisał/a:

No rzeczywiście symbol niewolnictwa to mieszkanie w bloku... A Ty to pewnie u mamusi i tatusia mieszkasz bo nie stać na zakup tego "niewolniczego" mieszkania. Tak Ci podpowiem że są osoby które codziennie w godzinach 8-18 pracują i nie mają czasu (a nawet jak jest czas to chęci i sił często brak) żeby zajmować się podwórkiem, robić przy domu czy chociażby zadbać o opał na zimę. A spróbuj w niedzielę odpalić piłę żeby drzewo sobie pociąć to Cię sąsiedzi zjedzą żywcem bo przecież w niedzielę to tylko gryl, chlanie piwska i darcie mordy naj***nej hołoty.



A ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
Po prostu w mojej opinii lepiej mieszkać w drewnianym domku, na kawałku własnej ziemi, niż w tej "żelbetonowej zabudowie" . To akurat moja subiektywna ocena, która jest sprzeczna z twoją.

Skąd się wziął ten gniew? Aż osobiście zacząłeś mnie linczować :)
A poza tym w USA ludzie również pracują po 10h a nawet więcej, i oni nie mają problemu z ogarnianiem podwórka.

brylant1412

2019-03-30, 19:02
jednym słowem głupi stary ch*j

egon777

2019-03-30, 20:07
brylant1412 napisał/a:

jednym słowem głupi stary ch*j



Dla mnie sympatyczny dziadek

mojzesz6222

2019-04-09, 01:56
mygyry napisał/a:

Co on arkę buduje


Rozj***les mnie na 5min :P :D