18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystkie afery PIS - PO - PSL

Adolfik123 • 2019-10-07, 17:43
Przed wyborami warto przypomnieć społeczeństwu ile afer było przez ostatnie 30 lat i o tym, że żadna osoba, która brała w tym udział nie poszła siedzieć.


Byku35

2019-10-07, 23:01
Jakim trzeba być debilem żeby nie widzieć tego jak było wcześniej a jak jest dziś
Brawo PIS !!! tylko na PIS obudzcie się!!!

support3

2019-10-07, 23:34
Byku35 napisał/a:

Jakim trzeba być debilem żeby nie widzieć tego jak było wcześniej a jak jest dziś



Jakim trzeba być debilem by dalej głosować na PIS? A już wiem, trzeba być j***ną amebą umysłową żyjącą z socjalu i mającą w dupie dobro Polski.
Przy okazji @Byku35 jak już wykazałeś się IQ na poziomie mrówki to daj mi 750zł a ja dam ci 500zł ale mogę być nawet lepszy od PISu daj mi 1000zł a ja dam ci 750zł jak chcesz to możemy tak robić codziennie, zobacz jestem lepszy od tej k***y kaczyńskiego bo ja ci daje 750 a on tylko 500.

Jak mam wybierać między złodziejami PO a złodziejami PIS to chyba bym wolał PO (poza OFE to mniej kradli niż kłamliwe PISuary) ale tak poważnie to zaczynam rozważać głosowanie na konfederację .

skywalker75

2019-10-08, 00:54
Dzisiaj to nawet TVN zrobił laurkę tym pajacom z konfederacji. Byle tylko ludziki głosował na nich a nie na PIS. Zresztą Braun aktywnie reklamuje się w wyborczej i tok fm. I tak ci pseudo antystemowcy idą ręka w rękę z byłą nomenklatura komunistyczna. Do tego ich prorosyjskisc jest naprawdę groźna. Każdy głos na nich to głos na powrót schetyny do władzy

support3 napisał/a:

Jakim trzeba być debilem by dalej głosować na PIS? A już wiem, trzeba być j***ną amebą umysłową żyjącą z socjalu i mającą w dupie dobro Polski.
Przy okazji @Byku35 jak już wykazałeś się IQ na poziomie mrówki to daj mi 750zł a ja dam ci 500zł ale mogę być nawet lepszy od PISu daj mi 1000zł a ja dam ci 750zł jak chcesz to możemy tak robić codziennie, zobacz jestem lepszy od tej k***y kaczyńskiego bo ja ci daje 750 a on tylko 500.
Jak mam wybierać między złodziejami PO a złodziejami PIS to chyba bym wolał PO (poza OFE to mniej kradli niż kłamliwe PISuary) ale tak poważnie to zaczynam rozważać głosowanie na konfederację .



Zawsze jest alternatywa od PO -daj mi 750 a ja dam ci gowno

djted

2019-10-08, 02:30
Manowarrior napisał/a:

Specjalnie zagłosuję na pis albo końfederacje mimo że nie zgadzam się z wieloma rzeczami jakie odpierdlają ale nic mnie tak nie bawi jak skowyt lewackiego ścierwa po przegranych wyborach




A wiesz debilu , ze PIS to najwieksze lewaki jakie swiat widział ??

Vaust

2019-10-08, 07:28
Ja nie pójdę głosować bo politycy to judasze Albo nawet i gorzej Robią co chcą a najlepiej to tylko sobie Puki w Polsce nie zmieni się prawi w którym to polityk będzie prawnie i karnie odpowiadał za swe słowa i czyny Za kłamstwa i afery Za zdrady kraju itd odradzam głosowania każdemu Polakowi któremu jeszcze leży na sercu dobro obywateli i państwa całego Nie dajmy się oszołomić obietnicą poprawy bytu bo takie obietnice są zawsze składane bez pokrycia Obecny przykład Piss... Dali 500+ a z drugiej strony ceny towarów i usług poszły w górę co za tym idzie Niby więcej w portfelu ale zakupów jakby mniej Wszystko wychodzi na 0 albo w ujemną stronę Poczekajmy i zobaczmy jak to będzie po podwyżce prądu dla przedsiębiorstw może wówczas co po niektórym sen z oczu zejdzie Powodzenia
Ps. Władza dla ludu nie dla Sk***iałych krawciaży Pozdrawiam

poligon6

2019-10-08, 09:11
Ruska Kuńfederacja wychyliła swój łeb z dupska Putina i ujada o uczciwości i przyzwoitości?

k***in powiedział ze poparłby RoSSje w konflikcie z Polska, powinniśmy wyjść z NATO in przyjąć rubla. Nawet PO tak głupio i na szkodę Polski i kolaboruje z Niemcami.

Gonic te ruSSka mafie z Polski!

Eleir

2019-10-08, 10:45
poligon6 napisał/a:

Ruska Kuńfederacja wychyliła swój łeb z dupska Putina i ujada o uczciwości i przyzwoitości?
k***in powiedział ze poparłby RoSSje w konflikcie z Polska, powinniśmy wyjść z NATO in przyjąć rubla. Nawet PO tak głupio i na szkodę Polski i kolaboruje z Niemcami.
Gonic te ruSSka mafie z Polski!


Jebnij się w głowę i wyłącz tvpis.

Super, że dostajesz socjal i pis taki dobry ale ileż można się zadłużać? Ileż można głosować na to samo i płakać, że dalej jest ch*jowo? Oglądnij niezależne debaty a nie to co jakiś pajac za pieniądze mówi w wiadomościach.

Myślmy trochę sami. Konfederacja to nie tylko korwin.
Berkowicz, Braun, Winnicki, Mentzen, Bosak. Popatrz na ich debaty, wywiady, wypowiedzi itp. Oceń sam a nie tak jak ktoś ci kazał.

Tyle afer, Stonoga ile ujawnił tego. Morawiecki mówi prosto w ryj, że polak ma j***ć za miskę ryżu, ile afer z PO, nawet teraz te taśmy neumana, że ch*j kto jakie ma poglądy itp. byle pracował tak jak oni chcą ale ch*j to daje. Szkoda Stonogi bo marnuje kasę na ten ch*ja warty kraj. ch*jA WARTYCH LUDZI. Lepiej zbierać ogórki w niemczech niż w tym gówno-kraju być inżynierem bo i tak zarobisz tam więcej.
Zresztą co ja mówie, tutaj sąsiad sąsiada za 50 zł sprzeda a za granicą nikt tak cię nie wyjebie jak drugi kochany polaczek ;) Jakbyście jechali na wakacje np. do turcji to nawet nie przyznajcie się że jesteście polaczkami bo rodacy tam wyrobili sobie cudowną opinie cebularzy.

poligon6

2019-10-08, 11:10
Eleir napisał/a:

Myślmy trochę sami. Konfederacja to nie tylko korwin.
Berkowicz, Braun, Winnicki, Mentzen, Bosak. Popatrz na ich debaty, wywiady, wypowiedzi itp. Oceń sam a nie tak jak ktoś ci kazał.



Jeszcze lepsze grzbiety zwłaszcza Braun, kolejny RoSSyjski turysta. Godek juz się wypisała z tego cyrku? Bo też paradna była. kuńfederacja i inne śmieszne partyjki tego typu w Europie to moskiewskiew wydmuszki. W Austri wprost cioągneli kase od ruskich. Idzcie w ch*j z tą piata kolumną. Jak mam zagłosowac na zdrajców to juz wole niemieckich złodzieji z PO.

Ohoho

2019-10-08, 12:15
TB303 napisał/a:

Ten kraj był, jest i będzie w dupie, bo jak widać, Polacy nie zasługują na nic innego.



Cytat:

Myślałem już nieraz, że umierając przeklnę Polskę. Dziś wiem, że tego nie zrobię. Lecz gdy po śmierci stanę przed Bogiem, będę go prosił, aby nie przysyłał Polsce wielkich ludzi.
- Józef Piłsudski



Jak widać jego prośby są spełniane :)

TB303

2019-10-08, 12:39
Miles87 napisał/a:

Największym szkodnikiem polskiej polityki jest pseudośpiewak srukiz. Śmiać mi się chce z takich cymbałów jak TB który jest przekonany że jest taki mądry a cały naród jest zidiociały Najlepsze co się może stać w najbliższą niedzielę to wygranie pisu które zagwarantuje im samodzielne rządy!


Wiem, wiemy. Takie debile jak ty bardzo nie lubią, kiedy uświadamia im się o nich fakty. A swoją drogą, to nie jest kwestia mądrości. Nawet nie wiesz czym jest mądrość, z tego co widzę.

Smokw napisał/a:

Spadaj dywersancie. każdy ma iść zagłosować. na tym polega demokracja.


Zacznijmy od tego, że nie ma, tylko może. A po drugie, dlatego demokracja ssie - każdy baran może pójść zagłosować, nawet nie musi znać się na polityce. A polityka demokratyczna opiera się na jednym - manipulacji.

Nellum

2019-10-08, 14:04


Tak Pan Zbigniew wyszedł i ma się dobrze :)

mesjans

2019-10-08, 17:14
Myślę że problemem w głosowaniu u wielu ludzi jest dziwna mentalność głosowania nie na partię którą uważa za lepszą tylko na taką która jego zdaniem wygra, jakby to były jakieś STSy. Pytam kumpla w pracy którą partię uważa za ok, on mi wymienia, więc mówię to głosujesz na nich a on nie bo oni nie wygrają według niego. Normalnie ręce opadają.

anakin

2019-10-08, 17:44
suweren tak chciał :D



zajcev

2019-10-08, 19:34
anakin napisał/a:

suweren tak chciał



a dlaczego ktos kto ma w dupie glosowanie i pojscie na wybory ma miec jakikolwiek wplyw na polityke?
w kraju bedzie dobrze tylko wtedy gdy osoby ktore maja w dupie wybory i glosowanie beda tracic przywileje, NFZ, zasiłki, zapomogi, dofinansowania, ulgi, wszystko..

prawie polowa obywateli nie idzie na wybory, tak na prawde ich glos jest decydujacy, gdyby ruszyli tylki, wybory moglaby wygrac Parta Przyjaciol Sadistica PPS, nie PiS, nie PO, cokolwiek.. oczywiscie mozna mowic, ja nie ide bo nie mam na kogo glosowac.. itp..
proste rozwiazanie:
dwukrotnie olałeś wybory i nie głosowałeś? - tracisz wszystkie benefity, platna sluzba zdrowia, zadnych zasilkow, 500+ zapomnij itp. moze wtedy ludzie rusza dupy