18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystkie afery PIS - PO - PSL

Adolfik123 • 2019-10-07, 17:43
Przed wyborami warto przypomnieć społeczeństwu ile afer było przez ostatnie 30 lat i o tym, że żadna osoba, która brała w tym udział nie poszła siedzieć.


mygyry

2019-10-07, 19:31
Wiem jedno, cyrk to dopiero będzie jak PiS nie będzie mógł utworzyć rządu z braku większości, będzie z pół roku mordobicia i ponowne wybory, przy czym w tym czasie unia poczuje świeżą krew i będą chcieli nam doj***ć z każdej strony pomijając to jak u szwabów kilka miechów nie mogli rządu ogarnąć

emperorzbigniew

2019-10-07, 19:33
essek napisał/a:

Ja to pie**olę!
wyszło mi, że jestem pedałem;/



Też robiłem kiedyś tę ankietę (lub bardzo podobną) i też mi wyszło na anusoentuzjastów. I teraz tak myślę, ze po prostu mam poglądy bez większych odchyłów liberalnych lub konserwatywnych. Jestem za wolnością (rynku, mediów, itd.), demokracją i rozwojem.

Przykre jest to, że mając normalne poglądy, trafia się do worka "Wiosna". Przykre, że nie ma innych partii, gdzie można by się odnaleźć.

Centurionero

2019-10-07, 19:50
Zbyszek wyszedł za kaucją i to mnie cieszy a resztę mam..


impressa88

2019-10-07, 19:56
To zróbmy taki myk i nie idźmy wcale na wybory. Chcialbym zobaczyć miny komisji wyborczej jak przez cały dzień ani jedna osoba nie pofatyguje się pójść głosować

Mietek7567

2019-10-07, 19:59
sadisdick napisał/a:

ruska konfederacja haha



Nawet tutaj są głupie pisiorki?

endrju132

2019-10-07, 20:05
nie rozumiem tego hejtu na konfederację. Pomysły mają typowo pod ludzi młodych z ambicjami (niestety u nas w kraju jest takich ludzi mało) oraz ludzi pracy. Wiadome jest to, że typowa karyna żyjąca z 500 + bądź ludzie pracujący w sklepach nie będą głowsać na kogoś innego jak pis bo to nie w ich kwestii aby wziąć się za robotę ale kto jak nie my mamy na tą konfederację głosować ? Ktoś musi stworzyć w naszym parlamencie konstruktywną opozycję dla Pisu (tutaj wygrana jest jak w banku, pytanie tylko czy będą rządzić samodzielnie ) . Spójrzcie na różnego rodzaju debaty bądź wystąpienia liderów danych bloków , przecież nik nie ma nic konkretnego do zaoferowania oprócz socjalu. Nie tędy droga !

MaciejLubicz

2019-10-07, 20:19
Większość społeczeństwa jest stara nie ma większych aspiracji niż 500 plus czy 13 emerytura .Oni mają w ch*j kto rządzi ,Liczy się tylko to kto da więcej .Ps j***ć żydków z pis ,złodziei z po , tumanów z psl i komunistów z sld .

endrju132 napisał/a:

nie rozumiem tego hejtu na konfederację. Pomysły mają typowo pod ludzi młodych z ambicjami (niestety u nas w kraju jest takich ludzi mało) oraz ludzi pracy. Wiadome jest to, że typowa karyna żyjąca z 500 + bądź ludzie pracujący w sklepach nie będą głowsać na kogoś innego jak pis bo to nie w ich kwestii aby wziąć się za robotę ale kto jak nie my mamy na tą konfederację głosować ? Ktoś musi stworzyć w naszym parlamencie konstruktywną opozycję dla Pisu (tutaj wygrana jest jak w banku, pytanie tylko czy będą rządzić samodzielnie ) . Spójrzcie na różnego rodzaju debaty bądź wystąpienia liderów danych bloków , przecież nik nie ma nic konkretnego do zaoferowania oprócz socjalu. Nie tędy droga !



Nieprawda oprócz socjalu zapomniałeś dodać o najważniejszej obietnicy którą jest : Czyste powietrze i walka z globalnym ociepleniem .

Manowarrior

2019-10-07, 20:28
Specjalnie zagłosuję na pis albo końfederacje mimo że nie zgadzam się z wieloma rzeczami jakie odpierdlają ale nic mnie tak nie bawi jak skowyt lewackiego ścierwa po przegranych wyborach

sadisdick

2019-10-07, 20:31
Mietek7567 napisał/a:

Nawet tutaj są głupie pisiorki?



ja tam nie chodze na wybory, szkoda mojego cennego czasu.

MaciejLubicz napisał/a:

.Ps j***ć żydków z pis ,złodziei z po , tumanów z psl i komunistów z sld .



i ruską konfederacje

Smokw

2019-10-07, 20:46
impressa88 napisał/a:

To zróbmy taki myk i nie idźmy wcale na wybory. Chcialbym zobaczyć miny komisji wyborczej jak przez cały dzień ani jedna osoba nie pofatyguje się pójść głosować



Spadaj dywersancie. każdy ma iść zagłosować. na tym polega demokracja.

Takafura

2019-10-07, 20:55
Smokw napisał/a:

każdy ma iść zagłosować. na tym polega demokracja.


Jakiś polityk w TV kiedyś udowadniał że właśnie na tym polega demokracja. Tylko na tym.
To tak jak ze dniem kobiet - pozostałe 364 zapie**ol na szmacie i przy garach :)


aeiouy

2019-10-07, 21:18
Tylko i wyłącznie Konfederacja! Od 30 lat, na przemian są wybierane te same mordy, a potem jeden z drugim się dziwi dlaczego w Polsce jest tak jak jest... Głupstwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów (A.E.). Polecam zapoznać się z programem Konfederacji, jeden z postulatów mówi o największej od lat obniżce podatków... Jeśli ktoś nawet w najmniejszym stopniu zna się na ekonomii, to musi się zgodzić, że obniżka podatków oznacza więcej pieniędzy w naszych kieszeniach, a to jest motorem napędowym gospodarki.

KONFEDERACJA, Lista Nr 4!!!

pis-po jedno zło!

Adrian92

2019-10-07, 21:46
Uważam, że KONFEDERACJA jest ciekawą mieszanką ludzi.
Co prawda nie przepadam za Korwinem, uważam, że tam gdzie on jest tam nie ma szans na większe powodzenie bo pomimo iż gość ma pojęcie, wie jak jest i mówi prawdę, to nie potrafi tego ubrać w słowa a bycie politykiem to też manipulacja społeczeństwem, czy tego chcemy czy nie. Czasami nawet tę niewygodną prawdę trzeba ubrać w odpowiednie słowa.
A on często mówi bezpośrednio przez co jest źle odbierany a jego słowa wyjęte z kontekstu, Korwin jest sam sobie wrogiem. Niestety.

Dla mnie na największe uznanie zasługuje Pan Bosak. Naprawdę facet jest inteligentny i ma pojęcie. Polecam przesłuchać kilku wywiadów z jego udziałem na YouTube.

Prawica, Ruch Narodowy, to powinna być dla Nas przyszłość. Europe objęła lewicowa polityka, zobaczmy niemcy, zobaczmy Francje, a później spójrzmy na stan europy i tej całej śmiesznej unii. Zresztą to, że tak duże poparcie jakiś czas temu dostała Le Pen czyli dla mniej rozgarniętych, przewodnicząca frontu Narodowego we Francji tylko pokazuje, ze ludzie tam się budzą. Szkoda, ze tak późno. My jako Polacy powinniśmy właśnie iść w tym kierunku, bo całkowicie zatracimy suwerenność. Jesteśmy pachołkami dla USA, dla Ruskich w zależności od tego czy jest po czy pis u władzy. Jesteśmy pachołkami w unii. Ściagają na Nasze miejsce tanią siłę roboczą w ukrainy, tak się doprowadza do wynarodowienia. Polak nie ma szans na godne życie bo przyjeżdża ukrainiec i robi na psi pieniądz przez co Polacy muszą wyjeżdżać.

A najgorsze to są te osoby co mają braci, siostry, córki i innych członków rodziny za granicą, nie widzą się z Nimi a mimo to, głosują na pis i po chociaz to przez Nich ich bliscy wyjechali. To jest straszne jak widzi się te sondaże, widzi sie te poparcie dla tych dwóch partii.
PIS, PO, Lewica, jak w sejmie nie będzie Konfederacji, to biada Polsce bo tam nie będzie nikogo kto im patrzy na ręce.

gabriel0

2019-10-07, 22:04
Przydałoby się wyprodukować taki wykres, która morda w których latach była przynależna do jakiej partii.

Swinkiers

2019-10-07, 22:12
Też będę głosował na Konfederację w nadchodzących wyborach. Ich ewentualny sukces jakim byłoby przekroczenie progu wyborczego na pewno odświeżyłby chociaż w części obecną scenę polityczną. Niektórzy parlamentarzyści traktują funkcję posła lub senatora jako zawód, są przyzwyczajeni do tego, że czego by nie zrobili to i tak zostaną wybrani. Przecież ktoś kto zostaje wybrany na entą kadencję nie ma już żadnej motywacji do pracy dla społeczeństwa, jest rozleniwiony i przyzwyczajony do dobrobytu który zapewnia mu jego pozycja.