18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszyscy kochają wódkę !!!!

Sin_69 • 2017-02-27, 14:27
Jak w tyt. Każdy kocha wódkę..... :wodka: :pijaki:





Jak było to do pieca.

nowynick

2017-02-27, 14:45
a to kogoś trzeba tak brutalnie przekonywać? Może we Francji, Anglii czy innym p*zdusiowie. Reszta świata kocha wódkę!

Mormo151

2017-02-27, 18:23
@up. Bardziej chodziło im o to ze to jest Hafthor Bjornsson w serialu GoT gra Górę, a później coś 'ala zombie. W którymś sezonie zabija on w ten własnie sposób swojego przeciwnika. Jak poszukasz to znajdziesz tą scenę.

Pr...........em

2017-02-27, 21:29
IMHO wódka jednak przegrywa z wieloma alkoholami - chociaż mam jakiegoś wielkiego doświadczenia i zwykle piłem wódkę lub (raczej najtańsze) browary. Whisky wymaga pewnej "akceptacji" jej smaku (podobnie jak piwo, mało komu smakuje pierwszy łyk) ale potem jej picie może sprawiać przyjemność. Rum - przynajmniej ten z Martyniki, ciemny - smakował mi jak żaden inny alkohol, nie potrafię tego porównać z niczym.

Picie wódki też sprawia mi przyjemność, ale taką lekko "masochistyczną", szczególnie bez popity (do czego musiałem dorosnąć btw).

Superfunfel

2017-02-27, 21:30
Mnie tam namawiać nie trzeba 8-)

PhantomMask

2017-02-27, 21:42
Prosiłem napisał/a:

IMHO wódka jednak przegrywa z wieloma alkoholami - chociaż mam jakiegoś wielkiego doświadczenia i zwykle piłem wódkę lub (raczej najtańsze) browary. Whisky wymaga pewnej "akceptacji" jej smaku (podobnie jak piwo, mało komu smakuje pierwszy łyk) ale potem jej picie może sprawiać przyjemność. Rum - przynajmniej ten z Martyniki, ciemny - smakował mi jak żaden inny alkohol, nie potrafię tego porównać z niczym.

Picie wódki też sprawia mi przyjemność, ale taką lekko "masochistyczną", szczególnie bez popity (do czego musiałem dorosnąć btw).


A raz w dupę to nie pedał co nie ?

PabloEskobar

2017-02-27, 22:08


Cytat:

Picie wódki też sprawia mi przyjemność, ale taką lekko "masochistyczną", szczególnie bez popity (do czego musiałem dorosnąć btw).



Ehh te pedały... wszędzie się muszą obnosić :szczerbaty:

Zapamiętajcie młodzieży- wódki się nie popija! i nie chodzi tu o to, żebyście zgrywali twardzieli na imprezie, lecz o to, że jak się wodkę popija to się robi "marmelada" w środku ;) zaufajcie wujkowi. Wódeczke się zakąsza! Polecam śledzik, grzybki, ogóreczki, papryke marynowaną, sałatki i wszelkiego rodzaju inne specjały ale nie k***a jakąś j***ną popite wy w dupe j***ne gimbusy. To tyle :) miłego!

KlinikaAborcyjna

2017-02-27, 22:13
Sin_69 napisał/a:

Jak w tyt. Każdy kocha wódkę..... :wodka: :pijaki:



Wódki nie kocham ale za to kocham kochać kobiety :lozko:

Magnic

2017-02-27, 22:23
Wódka i piwno to gówno dla ciemnej masy. Herbata lepsza od tego gówna.

ho...........zo

2017-02-27, 23:00
Tylko menel piją wódkę. Nie wiem jak można pić ten syf dla rusków.

Adae

2017-02-28, 00:48
@up z ch*jem w mordzie to faktycznie musi byc ciezko sobie wyobrazic picie wodki.

TB303

2017-02-28, 01:39
Magnic napisał/a:

Wódka i piwno to gówno dla ciemnej masy. Herbata lepsza od tego gówna.


A wiesz cokolwiek na temat piwa, czy jesteś tym typowym durniem, który ocenia ten trunek przez pryzmat tanich sikaczy, które Janusze piją dziesiątkami?

zbijok

2017-02-28, 04:31
Bo w wódce nie chodzi o to żeby się napić, chodzi o to żeby pić całą noc ;)

nowynick

2017-02-28, 08:13
@Mormo151

kojarzę scenę, natomiast on chyba wtedy nie wymuszał na Oberynie Martelu miłości do gorzały :D