18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wszyscy kochają wódkę !!!!

Sin_69 • 2017-02-27, 14:27
Jak w tyt. Każdy kocha wódkę..... :wodka: :pijaki:





Jak było to do pieca.

voidinfinity

2017-02-28, 11:01
Wódka jest ch*jowa. Pozdrawiam :-)

zbijok napisał/a:

Bo w wódce nie chodzi o to żeby się napić, chodzi o to żeby pić całą noc ;)



W tej roli woda mineralna nieźle się sprawdza :amused:

Mors_Nigra

2017-02-28, 11:28
Ile "prawdziwych" samców spotkało się w ko entach, hahaha! "Jestem prawdziwym "men'em" bo chleję wódę a reszta to pedały". Smutne to wasze leczenie kompleksów.

maudite

2017-02-28, 11:32
Jak zwykle w tematach alkoholowych jest cała parada znawców, to i ja się podłączę :)
Z wódką jest jak z większością mocnych alkoholi - jakość i złożoność aromatów zależy od ceny. W niższych przedziałach cenowych jest, powiedzmy na oko, liniowa, natomiast przy wyższych cenach już wykładnicza, a w potędze rośnie cena, bo jakość niekoniecznie (moim zdaniem oczywiście).
W przypadku wódki są standardowe trunki w okolicach 20-30 zł, ale można też znaleźć wódki o bardzo degustacyjnym charakterze. Można je też pić w shotach (koniak i whisky za 1000 zł również, bo kto bogatemu zabroni?), natomiast niektóre wykazują już dobry potencjał do bycia trunkiem na dłuższą, spokojną degustację. Z bardziej znanych - Młody Ziemniak, Chopin Potato, czy linia "Single", gdzie można sobie porównać wódki z jednego rodzaju surowca - to wszystko z Polmosu Siedlce, który moim zdaniem jest w absolutnej czołówce wódek polskich i światowych.
Wiadomo, że wódka to zupełnie inny typ destylatu, niż whisky słodowa, koniak czy rum. Trzeba więc sobie też z góry uświadomić, co może zaoferować. Patrząc na stosunek ilość aromatów/cena, whisky szkocka jest chyba najlepsza, ale i dobra wódka może być ciekawym rozwiązaniem. Warto poszukać wódek z dobrych surowców (dobre żyto, słód jęczmienny), trafiają się też edycje destylowane w tradycyjnych alembikach - to już naprawdę potrafią być ciekawe rzeczy, a najfajniejsze jest to, że i pod kiszonego, śledzia i smalec też dadzą radę! :D

Magnic

2017-02-28, 17:48
TB303 napisał/a:


A wiesz cokolwiek na temat piwa, czy jesteś tym typowym durniem, który ocenia ten trunek przez pryzmat tanich sikaczy, które Janusze piją dziesiątkami?



Wiem to co wypiłem. Tak, piłem te "prawdziwe" piwa. Piłem też "dobre" wódki i dalej sądzę, że to jest alkohol dla ciemnych mas. Lepiej napić się rumu albo whiskey. To przynajmniej się sączy i czerpie przyjemność, a nie chleje jak menel tylko aby się naj***ć. I nie, zanim zapytasz: nigdy nie wypiłem tyle aby mieć problem ze swoją motorycznością. A to co wypijam przeważnie traci moc po godzinie czy dwóch. Alkohol tam samo jak każde pożywienie ma sprawiać przyjemność, a jak chcesz się "sponiewierać" to zaczep jakiegoś dresa, on to zrobi za darmo.

FransFr

2017-02-28, 18:12
Kawał sk***iela


Wiek: 27 lat
Wzrost: 205 cm
Waga: 189! kg

natking

2017-03-04, 10:21
Jakie janusze alkoholowe się zebrały, nie zesrajcie się czasem :D