18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wstajesz i łżesz...

maderfakermen • 2016-08-01, 00:19
Pokurcze z pedałenu "głodni" sensacji...



:ks_homer:

TB303

2016-08-01, 00:28
Goście z TVN mówią komuś, by nie kłamali... czy można być większym hipokrytą?

tranzystor

2016-08-01, 00:41
Cytat:

Wstajesz i łżesz...



Maderfakermen napisał/a:

Pokurcze z pedałenu "głodni" sensacji...




Nie to co "Kurski TV", gdzie jest sama prawda, tylko prawda i jedynie słuszna prawda. Jedyna telewizja na świecie, która wyemitowała oryginalne przemówienie Obamy na szczycie NATO. Pozostali spreparowali wypowiedź.

bartekl91

2016-08-01, 01:03
To tak jak z wypowiedzią dziewczyny z Syrii. Wycięli to, że po ŚDM dziewczyna wraca do siebie i prosi jedynie o modlitwę, bo przyjmowanie ludzi od nich nic nie zmienia. Zostawili tylko jak w u niej w kraju jest ciężko i że się boją. Po tym urywku w studio TVN rozpoczęła się debata ideologiczna dlaczego mamy przyjmować imigrantów. Pełna wypowiedź jest do odnalezienia gdzieś w czeluściach internetu.

maderfakermen

2016-08-01, 01:18
@tranzystor, prośba o niepłakanie. nikt ci nie broni wrzucać tutaj hipokryzji z tvp. ale oczywiście swój ból dupy musiałeś tutaj rozlać bo byś chory chodził, nie?

Nikodem_Szulcc

2016-08-01, 04:13
Jakie to proste. Chcesz komus zrobić ch*jowo? Ustaw narzedzie jakim sie zajmuje, powiedz na głos do kamery co sp***olił, powiedz kim jest, wrzuć do neta :)

modoc

2016-08-01, 05:45
A co ma kurski do kłamst tvn. Nic, poza twoim bulem dupy.
Ewidentnie chcieli wj***ć Policjantów na minę i na szczęscie ich ktoś nagrał. A znając popie**olenie w policji chłopakom za zapie**ol na śdm w ramach kary zaj***li by premie bo wg. Tvn pili piwo. To jest prawdziwe kurestwo.

seattle

2016-08-01, 06:55
Pytam się za co im te premie...? Taka robota więc naprzód i morda w kubeł.

Ni...........ny

2016-08-01, 07:04
Szkoda że nie udało się nagrać momentu podłożenia butelki i musimy wierzyć na słowo autorowi filmu :kawa: no ale na pewno podkładali bo przecież są z PeDałEn


garota

2016-08-01, 07:06
Jak z daleka już się tłumaczy stary k***a cwe* pracujący pewnie wcześniej dla cenzury. Tego młodego leszcze też trzeba nauczyć, że kariera w tvn jest ch*j warta. No chyba że jesteś śmieciem i sprzedajną k***ą.

Detee

2016-08-01, 08:38
" W głowie mi się to nie mieści, co właśnie zobaczyłem i co usłyszałem od policjantów. Wiemy jacy potrafią być dziennikarze, ale to się nadaje do wykluczenia tych panów z zawodu dziennikarzy.
Szczecińscy policjanci zatruli się podczas ŚDM - kilku z nich wylądowało pod kroplówką. Pełnili służby po kilkanascie godzin, spali po kilka godzin. Znosili upał, brak wody, deszcz, fatalne warunki zakwaterowania, żarcie, które urąga wszelkim standardom ale poniższe nagranie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.
TVN opisało sprawę zatrucia się policjantów i umieściło artykuł na głównej stronie serwisu internetowego. Czy teraz drążą i chcą wyprodukować sensację?
Policjant, który nagrał ten film telefonem na własne oczy widział, jak pracownicy TVNu podrzucają butelki po piwie oraz kilka produktów spożywczych, których nie mieli w racjach żywnościowych.
Wszyscy wiemy, jak było. Policjanci oddziałów prewencji nie mieli nawet czasu na alkohol! Budzili się o 2giej w nocy, docierali na teren, zabezpieczali wyznaczone odcinki służbowe, wracali na miejsca zakwaterowania oddalone o wiele kilometrów od miejsca pełnienia służby, zdawali broń, jedli to co nazywano kolacją i brudni, przemęczeni, czasem przemoknięci i wypruci przez upał szli spać.
Jesteśmy po prostu zażenowani - nas za fabrykowanie dowodów posadzi się do więzienia i wyrzuci ze służby. Za pomówienia tak samo. Czy tych pracowników spotkają taki konsekwencje? Nie sądzę.
Policjanci, funkcjonariusze innych służb, ratownicy oraz żołnierze to cisi bohaterowie tych szalonych dni młodzieży. Wszyscy odwalili kawał świetnej roboty mimo ogromnych braków w dowodzeniu i logistyce. A na koniec dostajemy takiego oto kwiatka.
Udostępniajcie to nagranie, niech zatoczy jak najszersze kręgi. "

Cytat z funpage PMF Facebook. W głowie się nie mieści jak cynicznym draniem trzeba być żeby kręcić z sensację obsmarowując w gównie Policjantów.

ironmaiden666czesiek

2016-08-01, 09:49
tranzystor napisał/a:






Nie to co "Kurski TV", gdzie jest sama prawda, tylko prawda i jedynie słuszna prawda. Jedyna telewizja na świecie, która wyemitowała oryginalne przemówienie Obamy na szczycie NATO. Pozostali spreparowali wypowiedź.



tvp i tvn to to samo gówno, debilu.

Wiewór

2016-08-01, 10:10
o nie odkryliście żydosko masoński spisek, że telewizja kłamie!

emilio38

2016-08-01, 10:56
Chciałbym zaznaczyć parę informacji.
Z tego co zauważyłem jest to kontener przy ulicy Dąbrowskiego w Częstochowie a dokładniej Dąbrowskiego 26/30. Dla bardziej rządnych wiedzy w tym miejscu znajduje się akademik.
Mieszkałem w tym akademiku parę lat i wiem że te butelki zniknęłyby w ciągu paru minut od ich pozostawienia zebrane przez miedzy innymi Pana Leszka . Nawet te butelki które nie mają kaucji zbiera gdyż sprzedaje je później na skupie szkła. więc butelki musiały być podłożone przez stacje lub nawet pozostawione przez studentów, którzy w okresie wakacyjnym również zamieszkują budynek.
Taka prawda jaki punkt widzenia.
:idzwch*j: