18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Współczucie na pokaz

MirekJowisz • 2014-01-09, 04:43
Muszę się podzielić moim bólem dupy z innymi. Może być troche przydługie choć postaram się wszystko streścić.

Mój młodszy brat który chodzi do 2 gimnazjum ma w klasie akcję ''adopcja na odległość'' która zaczęła się wraz z nowym rokiem. Na pomysł wpadła córka jakiegoś brudasa i oczywiście wychowawczyni i większość osób zajarani. Adopcja zwierzatka na odległosć które ma przysyłać zdjęcia jak się uczy itd, w teorii cód. Składka miesiecznie 5zł, jak wiadomo nie kokosy. Gdy mój brat powiedział o tym pomyśle na chacie oczywiscie ja wraz ze starszym się wk***iliśmy i ojciec powiedział, że nie będzie wysyłał tam żadnego hajsu. Brat powiedział to wychowawczyni w szkole, no i zaczęło się, że niby zero empatii, rasizmu w domu uczymy i ogólnie patologia na chacie, na ścianach mamy potagowane 88. Brat miał przyjść wraz z ojcem na rozmowę z pedagogiem i wychowawczynią. Stary na spotkaniu powiedział to co uważa, czyli, że nie ma zamiaru nigdzie wysyłać kasy i, że w Polsce są również potrzebujące dzieci i zamiast łożyć hajs gdzieś w Afryce równie dobrze można wspomóc dom dziecka w mieście albo dać kasę np na schronisko zamiast adoptować jakiegoś nigleta. Postępowa wychowawczyni (ch*j Ci w dupe jak to czytasz) oczywiście oburzona. Stary złapał wiatr w żagle i jechał dalej, że zamiast uczyć dzieci drogi na skróty i po prostu wysyłać kasę powinno je się nauczyć czegoś więcej i np zabrać do schroniska i niech zobaczą co to znaczy cierpienie i zamiast pieprzyć głodne kawałki wezmą dupę do roboty i serio coś zrobią, do tego niech ucza się empatii, może dzięki temu w przyszłosci nie wypie**olą psa po 2 tygodniach albo coś w tym stylu. Niestety koniec końców jest taki, że klasa i tak zaadoptowała na odległość jakiegoś dzieciaka, natomiast mój brat i jeszcze jedna osoba się na to wyj***ły i nie łożą ani grosza na takie gówno. Od kiedy to los jakichś murzynów z wyp*zdowia stał się ważniejszy od losu własnych rodaków? Ogólnie mocno się wk***iłem całą tą sytuacją gdyż jest wiele ambitnych młodych osób które nie mają hajsu, żyja w patologii i zamiast jakoś pomóc im to wysyła się hajs gdzieś do dupy.

rinspeedzazen

2014-01-09, 05:21
Teraz z Twojego brata zrobili wyrzutka bo nie płaci , to jest szkoła czy caritas ? W szkole nie ma dzieci, które sa głodne? Ciekawe co na to kurator by powiedział , może też taka postępowa p*zda...

thorold289

2014-01-09, 06:14
postawa godna nie tylko Polaka, ale przede wszystkim człowieka myślącego; ch*j z empatią i rasizmem, jak pomagać to swoim, a nie ładować w studnię bez dna na czarnym lądzie. Większość tamtejszych watażków, wojowników allacha czy zwykłych pełzaków nie ma IQ większego od psa leżącego przed lepianką. Idę o zakład, że przy dłuższym sponsoringu przyjdzie za jakiś czas podwyżka na bambo "bo mu się należy się". Piwo za posta, ojcu czteropak za trzeźwe myślenie, a nauczycielce po dwa czarne ch*je na dziurę bez smarowania!!

Smutas

2014-01-09, 08:27
Życzę tym, co adoptuja te murzyniątka, aby za 15-20 lat zwaliła się do domu banda murzynów z okrzykiem: "Dziadku (babcio) utrzymujnas! My to twoje wnuki!".

Mr.Drwalu

2014-01-09, 09:12
Też chciałbym mieć takie problemy... :szloch:

WolfManGoth

2014-01-09, 11:15
Jak cię już tak boli dupa, to niech zacznie cię boleć jeszcze na takie coś, jak akapity i będzie git.

qbaa666

2014-01-09, 11:18
I dobrze, ale gówno to wszytko da, jak nie dajecie alternatywy fundowania polskich placówek przy akceptowaniu tego typu akcji. Myślcie trochę wcześniej.

Fu...........66

2014-01-09, 11:19
@~Mr.Hardistic, Twoim jedynym problemem jest to, czy dany przedmiot wejdzie Ci pod napleta...

WolfManGoth

2014-01-09, 11:20
Mr.Hardistic napisał/a:

Też chciałbym mieć takie problemy... :szloch:



No, ale dzięki Twoim problemom mamy co oglądać na hardie :D

jarek_ewz

2014-01-09, 11:21
dobrze jej powiedział, BRAWO!

qbaa666

2014-01-09, 11:21
@furia
@wolfman
Co za lizanie rowa, ja pie**ole

fi...........in

2014-01-09, 11:31
"Cud", nie "Cód". Ale staremu krata piwa

606

2014-01-09, 11:31
Cytat:

Od kiedy to los jakichś murzynów z wyp*zdowia stał się ważniejszy od losu własnych rodaków?



Od zawsze. Składki na kogoś, kogo w życiu nie zobaczysz i nigdy się nim nie zainteresujesz działają k***a od wieków. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów globalnego ssania kasy od j***nych idiotów, którzy chcą w towarzystwie równych sobie j***nych idiotów pokazać jacy to oni są wyk***iści.
A wiemy, że idiotów na tej planecie nigdy nie zabraknie, więc i kasę zawsze będzie ktoś przesyłał.
ch*j z murzynami, ale wysyła się hajs wszędzie. Na czeczenów też leciało, w ogóle na serbię i całe bałkany, na haiti, fukushimę, katrinę i inne gówna. Tylko polskie dzieci wpie**alają gruz i chodzą w szmatach po starszym rodzeństwie. Bo ch*j z nimi, czarni są ważniejsi.

kasjerrrx

2014-01-09, 11:41
dawaj adres, bo nie wiem gdzie wyslac krate piwa! :)

Roszp

2014-01-09, 11:55
MirekJowisz napisał/a:

w teorii cód