18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspinaczka na 360m komin

carl92 • 2016-11-05, 11:27
Co jak co, ale gościu ma jaja wj***ć się na najwyższy komin w Europie (Słowenia, Trbovlje) i sobie chodzić po jego czubku jakby nigdy nic. :-)

Adrian92

2016-11-05, 16:02
Dla tych co piszą, że to nie odwaga a głupota. Powiedzcie mi, czy jedno wyklucza drugie? Nie sądzę. Może jest głupi, ale odważny też jest. Ja to nie bałbym się samej wysokości ale tego, że ta drabina się urwie czy coś podobnego, bo przecież takie kominy nie stoją od 3 lat i raczej systematycznie konserwowane nie są.

korinogaro

2016-11-05, 16:20
On ma jaja ze stali? To pomyślcie o ludziach którzy ten komin zbudowali a potem zamontowali te drabinki.

Devill11

2016-11-05, 16:25
Słuchaj prędzej wymurówka się zburzy niż ta drabina urwie bo to element dobrze przytwierdzony do ściany komina w tak wielu punktach, że nie jest możliwe oderwanie. A drugą sprawą jest to, że ten chłopak jest po prostu pewien swojego ciała i wie na co go stać bo nie siedzi przed komputerem tylko żyje aktywnie co widać po samej sylwetce. Szerokość muru na którym stoi to gdzieś pół metra gdybyście rozłożyli to na pewnym gruncie wydawało by bardzo dużym obszarem po którym możemy się poruszać. Psychika nas kształtuje, kto panuje nad psychiką jest w stanie osiągnąć więcej, niż przeciętny człowiek.

Nizaryta1

2016-11-05, 16:32
Odwaga nie polega na bezsensownym narażaniu się, jak chce być odważny to niech zrobi coś prawdziwego i pożytecznego, na przykład niech utrzyma rodzinę albo wyjebie ciapuchów ze swojego kraju. Nie zaburzenia odczuwania lęku tylko zwyczajna głupota i patologiczna chęć imponowania (do pierwszego komentarza).

krokodyl

2016-11-05, 16:34
A co z wykonawcami komina murarzami bynajmniej końcowy etap budowy komina to murarze szacun.

yuzik

2016-11-05, 16:36
k***a, gość ma jaja jak u byka :shock:

rapidu

2016-11-05, 16:52
ale sobie pedalsko grzywę zaczesał ....

rkurylow

2016-11-05, 17:16
Komu się ręce nie spociły ten za Tuskiem