18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspinacz wózkowy

oso • 2019-12-02, 17:35
Można?


Przy odpowiednich genach, raczej na pewno

Angevil

2019-12-02, 17:37
To się nie nadaje na ten portal ale jako że sadistic nie ma narzędzi do obrony przed takim crapem mogę zrobić tylko jedno...
Wyzwać twoja matkę od nieudacznic bo jej się nie udałeś...

oso

2019-12-02, 17:44
Angevil napisał/a:

Wyzwać twoja matkę od nieudacznic bo jej się nie udałeś...



Oj naszą mamusię obrażasz? Przecież jesteś moim młodszym bratem tylko Ty się urodziłeś dupą i to tatusia.

Je...........ik

2019-12-02, 17:50
Oczywiscie posiadając małpie geny. Można

banerr

2019-12-02, 18:09
Jak mój pies stracił władzę w tylnych łapach to go uśpiłem. Kalekie zwierzęta się usypia.

joeblacktwo

2019-12-02, 18:18
A u nas tylko na morskie oko wjechał i wielkie aj waj było

Stonka

2019-12-02, 20:30
Byłem kiedyś na ściance wspinaczkowej. Te buty potrafią być strasznie niewygodne. Kolo idzie na łatwiznę.

Iguor

2019-12-02, 20:41
oso napisał/a:

Oj naszą mamusię obrażasz? Przecież jesteś moim młodszym bratem tylko Ty się urodziłeś dupą i to tatusia.



Fajnych macie starszych

pyziu1991

2019-12-02, 21:42
Nie ogladac, nie zj***l sie ze szczytu... :-?

JebaćLudzi

2019-12-02, 23:10
Pewnie jeździ na wózku bo się zj***ł z takiej ściany

~Velture

2019-12-02, 23:12
Coś w tym ma komukolwiek zaimponować?
Chyba tylko fakt, że pomimo przypiętego wózka nie zahaczył kołem o nic i się nie zablokował.

Osoby które trenują taką wspinaczkę zawodowo albo mocno hobbystycznie robią to bez żadnego problemu a tutaj mamy gościa, który codziennie używa dłoni, rąk, ramion, klatki piersiowej i ogólnie całej górnej połowy ciała, z prawie całkowitym zanikiem mięśni na nogach. Bez obrazy ale on przez brak mięśni na nogach jest o wiele lżejszy od normalnego człowieka a co za tym idzie jego górne partie mięśni mają ułatwione zadanie (nawet z tym wózkiem podczepionym bo jest kilka razy lżejszy niż masa mięśniowa).
No fajnie, że dał radę. Ja bym nie dał. 99.9% z was również nie. Tylko, że każdy zdrowy który się wspina zrobi to samo co na filmie i też da radę się wspiąć bez używania nóg - i dla zdrowego to będzie trudniejsze niż dla takiego z filmu.

luxpiotr

2019-12-02, 23:21
Pewnie wymienia te wózki jak Kubica bolidy :-P

r061071

2019-12-03, 00:39
~Velturałkę napisał/a:

Coś w tym ma komukolwiek zaimponować?
Chyba tylko fakt, że pomimo przypiętego wózka nie zahaczył kołem o nic i się nie zablokował.
Osoby które trenują taką wspinaczkę zawodowo albo mocno hobbystycznie robią to bez żadnego problemu a tutaj mamy gościa, który codziennie używa dłoni, rąk, ramion, klatki piersiowej i ogólnie całej górnej połowy ciała, z prawie całkowitym zanikiem mięśni na nogach. Bez obrazy ale on przez brak mięśni na nogach jest o wiele lżejszy od normalnego człowieka a co za tym idzie jego górne partie mięśni mają ułatwione zadanie (nawet z tym wózkiem podczepionym bo jest kilka razy lżejszy niż masa mięśniowa).
No fajnie, że dał radę. Ja bym nie dał. 99.9% z was również nie. Tylko, że każdy zdrowy który się wspina zrobi to samo co na filmie i też da radę się wspiąć bez używania nóg - i dla zdrowego to będzie trudniejsze niż dla takiego z filmu.



dziewczyno ale gaduła z Ciebie

atomboy

2019-12-03, 01:35
na ch*j mu te kółka? a ok wraca na drzewo dokończyć ewolucję.

~Velture

2019-12-03, 01:40
r061071 napisał/a:

dziewczyno ale gaduła z Ciebie



Chłopie tyś dziewczynę widział k***a w Tajlandii chyba. Do tego nie gaduła tylko każdy ~ ma płacone od ilości znaków w komentarzach więc pisanie krótkich komentarzy nie jest w żaden sposób opłacalne.
Musimy lać wodę i pie**olić trzy po trzy aby wyrobić minimum znaków żeby dostać 1.50zł za komentarz. Tak jest i tak trzeba aby było równo 350 znaków.