18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wsiadane

~Sunday • 2020-10-25, 13:31

Strój od Jan Niezbędny Colletion :mrgreen:
IG

Zbysław

2020-10-25, 15:14
Po co ten papier toaletowy?

razak

2020-10-25, 15:42
fajna szmata i do tego głupia. IDEALNY materiał na r*chanie w każdą dziurę :)

marinis

2020-10-25, 17:43
Tylko na nią spojrzysz i od razu widzisz, że to nie jest zwykła kobieta, ale jakaś gwiazda i faktycznie. 2,5 MILIONA fanów na Instagramie.
Zresztą ją samą ta wpadka rozśmieszyła, bo zamieściła ją na Insta.

https://www.instagram.com/lenamahfouf/

razak napisał/a:

fajna szmata i do tego głupia. IDEALNY materiał na r*chanie w każdą dziurę


Ty jesteś IDEALNY na r*chanie przez czarnych pedałów, a bohaterka filmiku mogłaby na ciebie jedynie SPLUNĄĆ.

razak

2020-10-25, 18:03
marinis napisał/a:

Tylko na nią spojrzysz i od razu widzisz, że to nie jest zwykła kobieta, ale jakaś gwiazda i faktycznie. 2,5 MILIONA fanów na Instagramie.
Zresztą ją samą ta wpadka rozśmieszyła, bo zamieściła ją na Insta.
Ty jesteś IDEALNY na r*chanie przez czarnych pedałów, a bohaterka filmiku mogłaby na ciebie jedynie SPLUNĄĆ.



już się wyszczekałeś ? Jeśli jedyne co Ci przyszło do głowy to wizja r*chania kogokolwiek przez czarnych pedałów to musisz mieć jakąś traumę z dzieciństwa. Obraziłem jakąś twoją idolke z instagrama ? hahaha k***a nawet mi cie nie żal p*zdo :)

notak

2020-10-25, 23:04
cycki rozmiar 0+

saves

2020-10-25, 23:51
marinis napisał/a:

Tylko na nią spojrzysz i od razu widzisz, że to nie jest zwykła kobieta, ale jakaś gwiazda i faktycznie. 2,5 MILIONA fanów na Instagramie.
Zresztą ją samą ta wpadka rozśmieszyła, bo zamieściła ją na Insta.
Ty jesteś IDEALNY na r*chanie przez czarnych pedałów, a bohaterka filmiku mogłaby na ciebie jedynie SPLUNĄĆ.



Aż sprawdziłem. Iga Świątek ma na Insta niecałe 400000 fanów. Jest to gwiazda sportu światowej klasy. A ta czym zasłynęła? Wypinaniem dupy i pokazywaniem cycków. Oj... Przepraszam. Nie da się pokazać czegoś, czego się nie ma. Ale niestety tak dział współczesny świat. Ludzie wartościowi są zakrzykiwani przez umiejące się sprzedać miernoty.

marinis

2020-10-26, 00:54
saves napisał/a:

Iga Świątek ma na Insta niecałe 400000 fanów. Jest to gwiazda sportu światowej klasy



Przed wygraniem turnieju miała chyba 30 tysięcy. Wzrosło jej ponad 10 KROTNIE. To ogromny sukces.
Jednak zobacz ile ma Lewandowski na Instagramie.

Tak w o ogóle to każdy może osiągać sukces tak jak chce i tak jak potrafi. Jednak to nikogo nie upoważnia do obrażania ludzi.
Liczy się charakter danej osoby. Dopóki nie jest to zła, głupia czy wstrętna osoba to szanuję ją bez względu na to w jaki sposób stała się sławna.

saves napisał/a:

Wypinaniem dupy i pokazywaniem cycków. Oj... Przepraszam. Nie da się pokazać czegoś, czego się nie ma


Masz coś do kobiet, które wypinają tyłki na Instagramie czy pokazują trochę cycki?
Zresztą każda może to robić. Nie musi być jakoś hojnie obdarzona.
Ładniejsza będzie szczupła i młoda modelka o małych piersiach i tyłku, niż przeciętne babsko z wielką dupą i cyckami.

Wiewór

2020-10-26, 18:54
Mnie zastanawia czemu ona się folią owinela?

marinis

2020-10-27, 06:52
Wiewór napisał/a:

Mnie zastanawia czemu ona się folią owinela?



Ważne jest to że ta folia dużo nie zakrywa.