18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekłe pizdy

phrontch • 2021-02-07, 23:31
Robią demolkę




Tobiahus96

2021-02-07, 23:53
Czemu chyba zawsze jak jest filmik gdzie się leja baby i robią wgl syf i ch*j wie jakie zamieszanie to oczywiście samice małp a nie białe kobiety? Te wszystkie małpy powinno się eksportować do jakiegoś kraju 3 świata i niech tam sobie żyją

phrontch

2021-02-08, 00:04
Ale to filmik z Brazylii, a więc kraju trzeciego świata, a małpy zostały tam wyeksportowane kilkaset lat temu

tarpan

2021-02-08, 00:16
Wściekłe, grube i obrzydliwe k***iska.

zwierzak30

2021-02-08, 08:12
A ja tu widzę dziewczyny z obsługi (wszystkie w takich samych topach ) jakiegoś lokalu.
Broniące się przed agresywnymi,roszczeniowymi szlaufami.

steiro

2021-02-08, 09:29
Gang różowych bluzeczek, słyszałem o nich :)

HILL33

2021-02-08, 14:50
ale maja ohydne dupska

Prof._Kot_Budd

2021-02-08, 18:35
Tobiahus96 napisał/a:

Czemu chyba zawsze jak jest filmik gdzie się leja baby i robią wgl syf i ch*j wie jakie zamieszanie to oczywiście samice małp a nie białe kobiety? Te wszystkie małpy powinno się eksportować do jakiegoś kraju 3 świata i niech tam sobie żyją



No właśnie tam sobie żyli kiedyś ale jakiś rebe wpadł na pomysł, żeby ich zapakować na statki i sprzedawać zachodnioeuropejskim i amerykańskim nierobom jako siłę roboczą, no i masz teraz...

zubek25

2021-02-08, 18:50
k***iszcza i wsiio po temacie :mrgreen:

pazuzu

2021-02-08, 23:27
Największą p*zdą na tym filmiku jest ten ochroniarz

Cezar87

2021-02-09, 00:02
~phrontch napisał/a:

Ale to filmik z Brazylii, a więc kraju trzeciego świata, a małpy zostały tam wyeksportowane kilkaset lat temu



Prof._Kot_Budd napisał/a:

No właśnie tam sobie żyli kiedyś ale jakiś rebe wpadł na pomysł, żeby ich zapakować na statki i sprzedawać zachodnioeuropejskim i amerykańskim nierobom jako siłę roboczą, no i masz teraz...



Tobiahus96 napisał/a:

Czemu chyba zawsze jak jest filmik gdzie się leja baby i robią wgl syf i ch*j wie jakie zamieszanie to oczywiście samice małp a nie białe kobiety? Te wszystkie małpy powinno się eksportować do jakiegoś kraju 3 świata i niech tam sobie żyją



EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY nie wiem co wy macie w glowach ale wasza znajomosc ludnosci na swiecie mnie przeraza. To sa czyste brazylisjkie kobiety , no moze troszku juz pomieszane z europejska krwia.,

Prof._Kot_Budd

2021-02-09, 15:27
Cezar87 napisał/a:

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY nie wiem co wy macie w glowach ale wasza znajomosc ludnosci na swiecie mnie przeraza. To sa czyste brazylisjkie kobiety , no moze troszku juz pomieszane z europejska krwia.,



ch*j tam, małpa to małpa, nie interesuje się antropozoologią.