18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

ziomandrzej

2019-09-28, 13:06
~Velture napisał/a:

Aha. Czyli bawimy się w pie**olenie od rzeczy i wygrywa ten co powie coś głupszego. Ok. Ty zacząłeś więc ja przebiję:
Leczeniem chorych dzieci ekstraktem z rogu jednorożca podanym w pozłacanej porcelanowej filiżance przez Jezusa Chrystusa?



Czekałem pół dnia na coś lepszego, ale Velture musi mi wystarczyć.


google napisał/a:

Fanatyzm (łac. fanaticus, dosł. „zagorzały”, „szalony”) – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na silnej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych występujące w połączeniu ze skrajną nietolerancją wobec przedstawicieli odmiennych poglądów.



Bo Wy - Fanatycy nie możecie przejść obok kogoś kto zada pytanie choćby sugerujące, że coś może być nie tak. Na siłę doszukujecie się podtektów i tak dalej i dalej...

Obie strony są tak samo popie**olone, a wygląda to tak:

Proszczepionkowcy: szczepionki uratowały ludzkość przed chorobami.
Anty: Ale przed szczepionkami ludzie też jakoś żyli.
Pro: Ale umierali!
Anty: Ale byli zdrowsi!
Pro: Nie prawda, teraz są zdrowsi!
Anty: Nie prawda, udowodnij!
Pro: Są badania.
Anty: Badania są sfałszowane.

I w kółko to samo... Że też wam się jeszcze nie znudziło.

Natomiast co chodzi o mnie:
Jeśli ktoś życzy sobie chodzić co tydzień na szczepienie i pakować w siebie i swoje dziecko ile się da - Bardzo dobrze ! Popieram !
Jeśli ktoś chce żyć w lesie, pić wodę ze źródła i jeść szyszki - Bardzo dobrze ! Popieram !

I jakoś nie mogę pojąć, że jak na hardzie ląduje materiał jak jakiś motocyklista rozpieprza się na milion części bo zapie**alał to piwa leją się niczym jesienny deszcz, bo "selekcja naturalna".
Ale jak umiera jakieś dziecko bo zostało/nie zostało (niewłąściwe skreślić) zaszczepione to nie piwa, ale łzy leją się szerokim strumieniem.


dmnunited

2019-09-28, 13:19
@up ale szczym ryj chłopie, o czym Ty pie**olisz? wystarczy spojrzeć na to, co dzieje się np. w Afryce czy Afganistanie, gdzie podaż szczepionek jest nieproporcjonalnie mniejsza niż popyt na nie i gdzie występują choroby, których w krajach rozwiniętych od dawna się nie spotyka (m.in. polio), żeby stwierdzić, że szczepionki nie tylko działają, ale umożliwiają dożycie ludzi do wieku nazywanego dorosłością, a STOP NOP to ludzie, którzy pozamieniali się z ch*jem na głowy

ziomandrzej

2019-09-28, 13:34
dmnunited napisał/a:

@up ale szczym ryj chłopie, o czym Ty pie**olisz? wystarczy spojrzeć na to, co dzieje się np. w Afryce czy Afganistanie, gdzie podaż szczepionek jest nieproporcjonalnie mniejsza niż popyt na nie i gdzie występują choroby, których w krajach rozwiniętych od dawna się nie spotyka (m.in. polio), żeby stwierdzić, że szczepionki nie tylko działają, ale umożliwiają dożycie ludzi do wieku nazywanego dorosłością, a STOP NOP to ludzie, którzy pozamieniali się z ch*jem na głowy



No ale to co w związku z tym ? Pozmykać do więzień ? Strzelać do nich ? A może wysiedlić do Afryki czy Afganistanu ?
Jak nie chcą szczepić to niech nie szczepią i mnie to w ogóle nie rusza. Bo dlaczego miało by ?

ScrappyCoco

2019-09-28, 13:38
~Velture napisał/a:

Aha. Czyli bawimy się w pie**olenie od rzeczy i wygrywa ten co powie coś głupszego. Ok. Ty zacząłeś więc ja przebiję:
Leczeniem chorych dzieci ekstraktem z rogu jednorożca podanym w pozłacanej porcelanowej filiżance przez Jezusa Chrystusa?



Przecież ty pie**olisz od rzeczy w każdym swoim komentarzu pod kazdym filmem na tej stronie, bo jak widać sadistic to całe twoje marne życie, tak że ten...

SupremeLeader

2019-09-28, 14:36
Szczepić czy nie szczepić. Moi drodzy nie musicie się już kłócić na ten od wieków palący ludzkość temat, gdyż znamy odpowiedź która przekreśli wszelkie spory i zwady. Tak! Znamy już odpowiedź!!!




Nie dziękujcie, nie trzeba.

sa...........os

2019-09-28, 14:49
Cytat:


Jak nie chcą szczepić to niech nie szczepią i mnie to w ogóle nie rusza. Bo dlaczego miało by ?



Może dlatego, że ich kaprysy mają wpływ nie tylko na nich i ich gówniarzy, ale na całe społeczeństwo.

ziomandrzej

2019-09-28, 14:55
~sanctusdiavolos napisał/a:

Może dlatego, że ich kaprysy mają wpływ nie tylko na nich i ich gówniarzy, ale na całe społeczeństwo.



Masz rację, jak poumierają to nie dostaną emerytur. Więcej dla pozostałych przy życiu !

Kurde, ale bez kitu masz rację, od dziś zaczynam popierać STOP NOP!

sa...........os

2019-09-28, 15:02
ziomandrzej napisał/a:

Masz rację, jak poumierają to nie dostaną emerytur.



Ty chyba serio nie łapiesz w czym tkwi problem. :roll:
No ale edukowanie Cię pozostawię komuś kompetentniejszemu.

ziomandrzej

2019-09-28, 15:23
~sanctusdiavolos napisał/a:

Ty chyba serio nie łapiesz w czym tkwi problem.



Problem polega na tym, że najwięcej mają do powiedzenia ludzie, którzy nawet nie pomyśleli o kierunku medycznym.

No i przy okazji mnie bawi jak jedni leją jad na drugich, a szczególnie jak się wypisuje wyświechtane frazesy, a ktoś się poci, dwoi i troi, aby tylko dowieść, że "moja racja jest najmojsza!"

krzychu88

2019-09-28, 15:57
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Godne to i sprawiedliwe



A zarazem słuszne i zbawienne

Swinkwizytor

2019-09-28, 16:16
krzychu88 napisał/a:

A zarazem słuszne i zbawienne



Abyśmy zawsze i wszędzie tobie składali dziękczynienie

Aleo

2019-09-28, 16:29
ZIOMANDRZEJ ma rację wy popie**oleni fanatycy z jednej i drugiej strony barykady, pie**olcie się wszyscy z waszymi poglądami

~Velture

2019-09-28, 16:33
ziomandrzej napisał/a:

Bo Wy - Fanatycy nie możecie przejść obok kogoś kto zada pytanie choćby sugerujące, że coś może być nie tak. Na siłę doszukujecie się podtektów i tak dalej i dalej...


pie**olenie na zasadzie jak mi moja matka pie**oliła kiedy coś prosiła aby jej zrobić na kompie i później pretensje, że komp ch*jowo chodzi bo to czy tamto a nie bo ściągnęła 30cm pasków zadań do internet explorera i klika "TAK" na wszystko co pyta czy się zainstalować.

Ja przykładowo nie widzę żadnego sensu w dyskusji z antyszczepionkowcami tak samo jak z płaskoziemcami.
Nie mam zamiaru na siłę udowadniać komuś, że koło jest okrągłe a nie kwadratowe.
Nikogo nie zmuszam do szczepień na siłę ale uważam, że szczepionki na podstawowe choroby mają być podane dziecku i ch*j mnie interesuje 15 minut googla jakie rodzice tego dziecka mają w głowie.
Nie chcesz dzieciaka szczepić co roku na nową odmianę grypy to spoko, samemu uważam to za głupotę ale jeśli mi ktoś mówi, że szczepienie na polio, tężec, cholerę albo ospę wietrzną jest głupotą bo rtęć powoduje autyzm to ja takiego rodzica zapytam czemu nie boi się dawać dziecku chloru w każdym posiłku bo odnoszę wrażenie, że ludzie zatrzymali się na poziomie k***a 6 klasy podstawówki i z chemii wiedzą tylko tyle, że jest jakiś obrazek o ruskiej nazwie z pierwiastkami i cyferkami.

Tylko mnie doprowadza do łez (zarówno śmiechu jak i smutku) kiedy taki popie**olony rodzic nowoczesny zaprzecza nauce a jednocześnie swojego pudelka fifi, czy innego szczura co go trzyma w bloku i nazywa dumnie psem, szczepi co roku na wściekliznę i inne choroby.
Tak samo jak będzie jechał bo wziął sobie pożyczkę na 2 tygodnie wakacji gdzieś w egzotycznym miejscu aby się pochwalić na fejsiku, że był w zaginionej wiosce timboktu na prowincji gegana w miejscowości dżin-dżan k***a 3 tysiące kilometrów od domu ale na żółtą febrę to się zaszczepi bo się boi.

Dlaczego się zaszczepi na żółtą febrę jadąc gdzieś gdzie zalecane są szczepienia? Bo k***a strach przy dupie o własne zdrowie ma i życie. Wie, że szczepionka działa i nie zaryzykuje.
Jednocześnie ma wyj***ne na choroby na które się szczepi dzieci bo w ciągu całego swojego życia nie słyszał aby ktoś zachorował na polio albo na żółtaczkę więc psychicznie dla niego problem zachorowania na te choroby nie istnieje.

TB303

2019-09-28, 19:12
O, temat o niedorozwo... znaczy, antyszczepionkowcach.

sa...........os

2019-09-28, 20:07
Cytat:

Problem polega na tym, że najwięcej mają do powiedzenia ludzie, którzy nawet nie pomyśleli o kierunku medycznym.



Powiedział koleś myślący że istnieje szczepionka na raka. :lol: