topic

Wścibscy ludzie

Knegarn • 2017-10-03, 08:21
Nie dadzą powiedzieć o co chodzi..


Logiczny

2017-10-04, 20:23
kolosasz napisał/a:Anna Baranova korespondentka telewizji RT (dawniej Russia Today) - propagandowej tuby Kremla służącej
do urabiania obywateli krajów wpływowych na Zachodzie.Taka straszna i wielka tuba prawda?

No włącz TV, tam masz CNN, BBC, FOXNEWS itd. i jeśli nie są tłumaczone, to wszystkie źródła na nie się powołują a oprócz tego zachód w naszym kraju ma wszystkie odpowiedniki, od Polsatu przez TVN aż do Superstacji (córki Polsatu) itd itp. i wszystko to jest tak zapętlone, że..... nie doszedłeś.

A znajdź RT POLSKA lub chociaż odpowiedniki

Widzisz k***a gdzie jest j***na różnica? To żadna tuba. RT jest telewizją wypuszczoną na zachód aby równoważyć nienawiści narodowe w kierunku Rosji, udaje się im to z różnym skutkiem Słaba jest jednak, skoro w kraju (dawnym satelicie zdolnym przeszkodzić hegemoni USA) takim jak Polska dziwnym trafem RT NIE MA! To nie jest przypadek, jesteśmy krajem tranzytowym w każdym możliwym tranzycie.

Więc przestać pie**olić, używając zwrotu "tuba propagandowa Kremla" powielasz hasło telewizji zachodnich. Dałęś się urobić.

Al...........go

2017-10-04, 21:20
Logiczny,

Widział waść TVP? Nie dość, że tuba propagandowa to jeszcze z redakcją na poziomie szympansa z trisomią. Nawet się nie kryją z tym jakie treści przekazują.

manson__

2017-10-04, 22:21
WszystkoRozpie**ala napisał/a:To to już nie jest Russia Today?


Niektórym ciężko znaleźć powiązanie między 'RT' i 'Russia Today'.. :kawa:

TheByQ

2017-10-05, 00:00
k***a, tak sobie czytam komentarze na temat polityki tu na sadolu i różnych innych stronach i już się pogubiłem. To ten PiS to jest komunizm, faszyzm, nazizm, lewactwo, prawicowcy czy co? Co ekspert to inne zdanie, weźcie się zdecydujcie wszyscy.

Timitum

2017-10-05, 19:52
@up PiS to partia z programem gospodarczym zchodzącym na lewo, natomiast ideowo jest za wartościami konserwatywnymi. Tutaj nadmienię, że wartości konserwatywne nie są najlepszym wyznacznikiem 'prawicy'. Ból dupy jest o to, że PiS odnosi się do tradycyjnych wartości i niektórzy pomimo całego ich socjalnego programu (który już jest wyznacznikiem lewicy) wrzucają ich do 'prawicowego' worka.
Jak więc widać, problem jest w zdefiniowaniu podziału lewo-prawo. W przypadku lewicy jest to raczej proste, bo nawet wg Wiki dąży ona do "sprawiedliwości" społecznej. Prawica natomiast, wedle tego samego źródła, cech*je się zachowawczą postawą wobec istniejących struktur, oraz co nie jest często podkreślane stawianiem jednostki ponad kolektyw.
I tu jest problem, bo taki podział jest z dupy, i to mocno. PiS jest w superpozycji lewo-prawo, a stan się ustala w zależności od nadrzędności wyznacznika co jest lewe a co nie.
Rozwiązaniem było by używanie choćby podziału dwuosiowego, na jednej osi gospodarka (etatyzm kontra wolność gospodarcza), na drugiej kwestie społeczne ("lewakowanie kontra "katooszołomstwo").

Innymi słowy: jak słyszysz PiS -> lewica to wiedz, że ktoś przedkłada kwestie gospodarcze nad ideowe.

p4nk1

2017-10-07, 20:48
Timitum napisał/a:

@up PiS to partia z programem gospodarczym zchodzącym na lewo, natomiast ideowo jest za wartościami konserwatywnymi. Tutaj nadmienię, że wartości konserwatywne nie są najlepszym wyznacznikiem 'prawicy'. ....W Polsce jest jeden zasadniczy problem społeczeństwa. Mylony jest nurt gospodarczy (lewica/prawica) z ideologą (konserwatywna/liberalna). Jakby ludzie to zaczęli rozrużniać, zupełnie inni ludzie byliby u władzy. Z dwojga złego wolę lewicę konserwatywną niż lewicę liberalną (bo w nurcie gospodarczym nie mamy za bardzo opcji). Na całym świecie już znamy efekty działań tych drugich..