18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

master8902

2018-10-28, 10:23
Za 'wsady' w mojej mieścinie, piwko! :)

BiOoSs

2018-10-28, 19:45
muslimska p*zda

sqba

2018-10-28, 20:19
garota napisał/a:

@sqba

Ale ty k***a tępy jesteś. Nie trzeba się czymś interesować żeby mieć o tym minimalne pojęcie

Hadzbe szacun. Nie za urwanie kosza ale za całość.



zatem wytłumacz jak masz o czymś pojęcie :) :)

krasnal_hałabała

2018-10-28, 20:57
wujekslepy napisał/a:

No to Cie pociągną po kosztach, cała tablica z obręczą to chyba coś koło 300-500 ziko nie? Za materiał własny zawsze piwko. Chociaż liczyłem, że walniesz się obręczą w bańkę albo coś :D




O nie, nie, nie @hadzbe nic im, k***a, nie płać, nie zrobiłeś raczej niczego co w koszykówce jest niedozwolone, jakoś koszykarze w NBA zawieszają się na koszach i te im nie spadają na łeb i to nie ważne że "nie porównuj tutaj a tam", nie, tak być nie może bo nie zrobiłeś niczego wbrew temu co się zwykle w koszykówce robi, to kosz był słabo przymocowany i to ty jeszcze możesz ich pozwać za dopuszczanie do użytku niesprawnego sprzętu sportowego i narażenie twojego życia i zdrowia. Oczywiście głupio zrobił że nie pomyślał bo mogła mu się stać krzywda, żadne pieniądze nie zastąpią zdrowia więc tutaj można nazwać go debilem ale płacenie za sprzęt który zniszczył się bo był niesprawny też do mądrych rzeczy nie należy. @hadzbe, więcej tak nie rób ale też im nie płać.

waloos

2018-10-28, 23:33
123 wyskoku i 178 wzrostu? Nie wierzę w te liczby. Ja przy 182 i śmiesznych 62 wyskoku dosiężnego (czyli z miejsca) potrafiłem się obręczy złapać. Ty na filmach masz obręcz maks w połowie przegubu. Gdyby te wartości były prawdziwe to miałbyś głowę ponad 3 metry, a to dawałoby Ci zasięg gdzieś w okolicach 350-360 w zależności od długości ręki.
Generalnie to byłbyś w stanie zrobić wsad ala Vince Carter który "złapał" się obręczy stawem łokciowym.

Jasne, robisz fajne dunki, skaczesz wysoko. W ch*j wysoko. W 100cm bez problemu uwierzę ale te 123 to mi lekko śmierdzą. No chyba że na filmie nie skaczesz na pełnej.