18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrzucił psy do pralki.

poligon6 • 2019-12-12, 08:31
Jak zwykle pokaz ludzkiego okrucieństwa i kurestwa. Nie wiem jak ludzie moga sie tak zachowywać. Własna córka doniosła na ojca, i jeszcze zatrzymali go na MIESIĄC!

51-letni mieszkaniec Otwocka zabrał córce dwa yorki, włożył je do pralki i uruchomił urządzenie. Mężczyzna został zatrzymany, przedstawiono mu zarzut uśmierceniu zwierząt ze szczególnym okrucieństwem. Sąd Rejonowy w Otwocku aresztował go na miesiąc.

Do zabójstwa dwóch psów rasy yorkhire terrier doszło 3 grudnia w Otwocku. Córka 51-letniego mężczyzny zawiadomiła policję, że ojciec wrzucił jej yorki do pralki, po czym uruchomił maszynę. Psy nie przeżyły takiej tortury. Policjanci zatrzymali mężczyznę.

A i jeszcze źródło.

https://www.tvp.info/45730075/wrzucil-dwa-yorki-do-pralki-i-uruchomil-maszyne

Bi...........or

2019-12-12, 21:16
Ależ mnie wk***iają takie osoby. Mam szczerą nadzieję, że ojczulek dostanie maksymalny przewidziany wymiar kary czyli 5 lat. Trzymam kciuki za wymiar sprawiedliwości. Szczerze gardzę takimi ludźmi.
Do wszystkich którzy gadają, że yorki takie wk***iające, szczekają jak poj***ne, winą za to obarczajcie właściciela. To brak tresury. Szczekają, skaczą, srają i gryzą, bo przeważająca większość właścicieli nie bierze takiego psa na poważnie, jak owczarka niemieckiego albo amstafa, i uważają, że nie muszą go tresować, bo to takie małe, nic poważnego nie zrobi. Większych ras ludzie się boją (i słusznie) to je tresują, uczą komend i zachowania, żeby nie zrobił nikomu, w tym właścicielowi, krzywdy.

edekzelian

2019-12-12, 21:28
Wyrażenie "zabójstwo" dotyczy człowieka a nie zwierząt. Tym bardziej szczekajacych szczurów.

szaman1991

2019-12-12, 22:27
Podczas przesłuchania mężczyzna nie potrafił racjonalnie wyjaśnić swojego zachowania. Według prokuratury złożył sprzeczne wyjaśnienia. Nie był do tej pory karany, ale leczył się psychiatrycznie.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Otwocku aresztował go na miesiąc. Sekcja zwłok psów wyjaśni dokładną przyczynę ich śmierci. Najprawdopodobniej psy utonęły.


HA HA HA

~Velture

2019-12-12, 22:32
Spacjum napisał/a:

sam jesteś gówno


jaskol66 napisał/a:

gówno to wpie**alasz na przystawke ze swoim chłopakiem



Oho. Trafiło się dwóch właścicieli gówna.
Kupujesz szczura to się licz, że ktoś nazwie to szczurem.

Prawda w oczy kole?

Andre1945

2019-12-13, 03:13
~Velturałkę napisał/a:

No jeszcze wydawać hajs podatników na sekcję psów wrzuconych do pralki...
Pewnie spłonęły albo potrącił je samochód.
Swoją drogą na tyle na ile znam te szczury i wiem jak to się do swojej pańci przywiązuje w chory psychicznie sposób, że obstawiałbym wersję gdzie tatuś się wk***ił jak te wypłosze piłowały ryje na niego kiedy zbyt blisko córki się znajdował.
To gówno jak jest na rękach tych kretynek, co traktują je jak swoje dzieci, staje się kurewsko agresywne do wszystkich i wszystkiego. Nie wiem czy to zazdrość czy w tych popie**olonych łbach wielkości piłki golfowej pojawia się nagle postawa obronna bo wszystko postrzega jako zagrożenie dla swojej zj***nej właścicielki.
Z ciekawostek dodam tylko, że jak facet miał takie coś jako psa to nie zaobserwowałem nigdy takiego zachowania natomiast u wszystkich bab co zakładają temu kokardki, noszą pod pachą albo w torebce i gadają do tego jak do miesięcznego niemowlaka to zawsze odpie**ala i rzucają się na wszystko jeśli zbliży się 1-2 metry do "mamusi".



Ryknąłem ze śmiechu. Piękny komentarz.

edmund

2019-12-13, 06:25
może i typo jebnięty, bo są inne sposoby pozbawiania się niechcianych zwierząt,
ale donosić na ojca, też trzeba być pie**olniętą

KvrwaMac

2019-12-13, 09:13
Dlaczego nie ma filmiku :cry:

poligon6

2019-12-13, 09:25
zomos napisał/a:

Zabójstwo ? Psa ? Poj***ło ciebie doszczętnie? Jeśli dałoby się przenieść świadomość to życzę ci przeniesienia się do ciała karakana. Bo ja morduję karakany zwykłą gazetą a nie okazuje im miłosierdzie... Może jeszcze zakazać trutek na szczury co ?



Posypałbym sobie głowe popiołem, ale to cytat, oczywiście że na psie nie mozna dokonać zabójstwa, mozna co najwyżej wyrwać chwasta.

Das90

2019-12-13, 10:53
IOI napisał/a:

to nie sa psy tylko jakies gowno



Sam jesteś gówno, zajebiste kolanowce domowe

poligon6

2019-12-13, 11:28
Das90 napisał/a:

zajebiste kolanowce domowe



No i sie wydało trzymacie je na penisach.

MindBodyLightSound

2019-12-13, 16:25
IOI napisał/a:

to nie sa psy tylko jakies gowno



To gówno tyle kosztuje, że go zawinęli prędzej za zniszczenie mienia.

edekzelian napisał/a:

Wyrażenie "zabójstwo" dotyczy człowieka a nie zwierząt. Tym bardziej szczekajacych szczurów.



Bo? Zwierząt się nie zabija, czyli nie zabójstwo? Wracaj na kombajn ciemniaku.

ladyanabel

2019-12-14, 17:21
IOI napisał/a:

to nie sa psy tylko jakies gowno



A ty tez nie jestes czlowiekem tylko sk***ielem a jednak lasisz po tej planecie i nikt cie do pralki nie wpie**ala...

IOI

2019-12-16, 09:15
ladyanabel napisał/a:

A ty tez nie jestes czlowiekem tylko sk***ielem a jednak lasisz po tej planecie i nikt cie do pralki nie wpie**ala...




ja...........ka

2020-01-06, 12:28
Velturek napisał/a:

Oho. Trafiło się dwóch właścicieli gówna.
Kupujesz szczura to się licz, że ktoś nazwie to szczurem.
Prawda w oczy kole?



ty to tam stul ryj k***a i siedz w szafie