18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wredny pchlarz

Konfedernacja • 2019-10-06, 23:52
i kug-fu pies.

Dzisiaj

2019-10-07, 00:06
Szkoda, ze kot nie wlecial pod pociag lub na ruchliwa autostrade...

TB303

2019-10-07, 00:08
Koci zoof... kociarze się popłakali jak oglądali.

zurawix94

2019-10-07, 00:17
za pół obrót na kocie, zawsze piwo!

Putikonto

2019-10-07, 00:41
Widziałem to zajście na własne oczy. To pies mojego dobrego kolegi

jebacgowno

2019-10-07, 08:14
Tylko pie**olone niedorozwoje z dodatkowym chromosomem, pedały i inne ciapactwo (słowem plebs) lubią psy. Ludzie wartościowi (czyli np ja) wolą koty. bo koty to arystokracja świata zwierząt. Psy to j***ne zakały i gównojady.
j***ć psy.

dyhayne

2019-10-07, 09:19
jebacgowno napisał/a:

Tylko pie**olone niedorozwoje z dodatkowym chromosomem, pedały i inne ciapactwo (słowem plebs) lubią psy. Ludzie wartościowi (czyli np ja) wolą koty. bo koty to arystokracja świata zwierząt. Psy to j***ne zakały i gównojady.
j***ć psy.



Wypowiedział się jebaka gówna

:roll:

kampton

2019-10-07, 10:25
@jebacgowno weź tabletki bo widać, że zaczyna cię trzepać.

gumstg

2019-10-07, 13:44
jebacgowno napisał/a:

Tylko pie**olone niedorozwoje z dodatkowym chromosomem, pedały i inne ciapactwo (słowem plebs) lubią psy. Ludzie wartościowi (czyli np ja) wolą koty. bo koty to arystokracja świata zwierząt. Psy to j***ne zakały i gównojady.
j***ć psy.



Powiedzial to dzieciak ktory jeszcze szkoly nie skonczyl. Wiesz ze kot nie przywiazuje sie do czlowieka a do miejsca. Z psami jest inaczej przywiazuja sie do ludzi i zostaja czlonkami rodziny. Koty maja na to wywalone wazne zeby mial miche pelna. Ale taki gowniak jak ty naprawde ma duzo informacji na ten temat. Po twojej merytorycznej widac ze jestes na poziomie liceum bo bez przeklenstw nie potrafisz sensownej wypowiedzi zlozyc. Wielkik artstokrata jak z koziej dupy trabka

PapierowyUmysł

2019-10-07, 15:13
Odpisujecie mu, a ten smutny, pryszczaty tucznik siedzi gdzieś w swojej piwnicy i was baituje :!: Oczywiście spore grono łyka jak pelikan :shock:

TB303

2019-10-07, 15:26
jebacgowno napisał/a:

Tylko pie**olone niedorozwoje z dodatkowym chromosomem, pedały i inne ciapactwo (słowem plebs) lubią psy. Ludzie wartościowi (czyli np ja) wolą koty. bo koty to arystokracja świata zwierząt. Psy to j***ne zakały i gównojady.
j***ć psy.



siwybis

2019-10-07, 18:25
jebacgowno napisał/a:

Tylko pie**olone niedorozwoje z dodatkowym chromosomem, pedały i inne ciapactwo (słowem plebs) lubią psy. Ludzie wartościowi (czyli np ja) wolą koty. bo koty to arystokracja świata zwierząt. Psy to j***ne zakały i gównojady.
j***ć psy.



Dajcie mu spokój, widać od razu że ma tatusia w policji.

p.s. Da się cofnąć piwo? Nie trafiłem i niechcący jedno dostał.

skin88

2019-10-08, 12:21
jebacgowno napisał/a:

Tylko pie**olone niedorozwoje z dodatkowym chromosomem, pedały i inne ciapactwo (słowem plebs) lubią psy. Ludzie wartościowi (czyli np ja) wolą koty. bo koty to arystokracja świata zwierząt. Psy to j***ne zakały i gównojady.
j***ć psy.



Ty jesteś zwykłym śmieciem, koty jebią gównem i nadają się tylko na karmę dla psów, idź dalej wpie**alać makowca z kuwety

brzoza

2019-10-09, 18:39
j***ć jebacgowno :D