18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wręczanie kwiatów

mariusz3pl • 2020-02-07, 09:08
Premier wschodnioniemieckiego landu Turyngia Thomas Kemmerich po 25h rezygnuje z funkcji a na filmie podziękowanie za prace :mrgreen: :mrgreen:




Tr...........ty

2020-02-08, 00:20
hfbnmiuytp napisał/a:

Czyżby to ten liberał wybrany dzięki głosom Afd? To jednak socjaluchy dopięły swego



W cywilizowanym świecie nie ma miejsca dla nazioli.

Smokw

2020-02-08, 06:16
kargoolek napisał/a:

Temat polityczny, więc strach się wypowiedzieć, gdy tyle patologii tutaj. Wystarczy zobaczyć jak wg wykształcenia głosowali ludzie w wyborach, by wiedzieć, że na populistów zawsze głosują niedouczone dzbany, które nigdy nie weryfikują informacji tylko najczęściej uważają się za antysystemowców, bo to najmądrzejsze słowo jakie potrafią wypowiedzieć, a że nic nie rozumieją jak działa system (mikro/makro ekonomia, prawo, instytucje), więc najlepiej to zwalczyć... a że żadne państwo nie może istnieć bez systemu to ch..j tam... byleby mi DALI, bo mi się należy, bo mam wytatuowane PW na powiekach.
Populiści wygrywają, bo rozdają naszą - tych myślących i pracujących, dających sobie radę bez socjalu - kasę. Rozdawanie WIDAĆ, działa dziecinne "tu i teraz" i zamiast inwestować (NIE WIDAĆ od razu, efekty niestety nieuniknione za parę lat), bo kasę trzeba komuś zabrać, by rozdać patolom. Bajki o uszczelnianiu VAT-u jakby podsumować w oobietnicach to już biliardy. Bo 500+ z VATu, nagrody z VATu i tamto z VATu... Pisiory celują z niskie IQ i to im się niestety udaje. Widać też po wpisach jak ubogi intelektualnie elektorat posiadają.



No i mamy świetny przykład na zwycięstwo propagandy TVNu. Uważasz że 30, a 36 procent ludzi z wyższym wykształceniem to taka wielka różnica? Czyli jak nie mam licencjatu albo magistra to już jestem głupszy od Ciebie jeśli chodzi o zrozumienie polityki? Swoim komentarzem udowodniłeś, że w ogóle nie zrozumiałeś dlaczego PIS wygrywa wybory. Powtarzasz tylko propagandowe frazesy.

camson napisał/a:

Przykłady inflacji? Czy wy do k***y nędzy nie potraficie cofnąć się pamięcią pół roku wstecz? Do sklepu nie chodzisz? Nie widzisz co dzieje się z cenami? Ja jebie... j***na skoda octawia w podstawie na ten rok będzie kosztować prawie 100k lol Jak czytam to co piszesz to, aż k***a nie wierzę, że tacy debile po ziemi chodzą. Właśnie dlatego ten kraj był, jest i będzie j***ny w dupę, bo wychował sobie całe pokolenia co nie mają pojęcia o pieniądzach. Super, że socjaliści ustawią najniższa krajową na 4k netto, ale musisz się zastanowić czy wypracujesz 6,7k, bo tyle będziesz wtedy kosztował pracodawcę co miesiąc głąbie... A jeśli nie to stracisz pracę i taki będzie koniec i może wtedy zrozumiesz jak bardzo się mylisz
"Cieszcie się osły, że wam pensje urosły. Ja ceny podwoje i tak wyjdę na swoje".


Kolejny mądry. Dlatego nikt nie uwierzy w inflacje. Piszesz o cenach samochodów z tego roku, ale nie sprawdzasz że to UE dowaliło producentom samochodów. Między innymi dlatego Tesla połączyła siły z Fiatem. To tak jak ceny niektórych warzyw, albo masła: przyczyna inna, ale wszystko zwalane na rząd.
P.S. "Też mi brakuje taniej siły roboczej a ukrainców nie zatrudnię z powodu bariery językowej. Jednak nie będę musiał podnosić cen produktów nawet przy 3,5k netto więc się nie boje konkurencji, a nawet liczę że tacy frajerzy jak Ty podniosą ceny i ja sprzedam więcej. Także patrzę optymistycznie w przyszłość. Rok dwa zarobię mniej, ale się rozwinę."

kargoolek

2020-02-08, 09:19
Smokw napisał/a:

No i mamy świetny przykład na zwycięstwo propagandy TVNu. Uważasz że 30, a 36 procent ludzi z wyższym wykształceniem to taka wielka różnica? Czyli jak nie mam licencjatu albo magistra to już jestem głupszy od Ciebie jeśli chodzi o zrozumienie polityki? Swoim komentarzem udowodniłeś, że w ogóle nie zrozumiałeś dlaczego PIS wygrywa wybory. Powtarzasz tylko propagandowe frazesy.



A Ty jesteś świetnym przykładem propagandy Kurewskiego. Jak się ogląda TYLKO "dziennik" to się gada głupoty, że było 30 do 36%. Tak naprawdę było 27 do 52, a to już różnica. Zawodowe i podst. 32 do 12. Głupkami bez matury łatwiej sterować, bo nie ogarniają prostej procedury weryfikacji tego co słyszą. Wystarczy, że oczywistą propagandę podleje się kościółeckiem i tzw. patriotyzmem (wersja pis) i już wszystko łykasz jak pelikan... Dlatego Polska zawsze będzie zaściankiem dymanych przez sąsiadów. Dorzuć patriotycznego wyngla, bo ci dogasa...

camson

2020-02-08, 10:59
Smokw napisał/a:

Piszesz o cenach samochodów z tego roku, ale nie sprawdzasz że to UE dowaliło producentom samochodów. Między innymi dlatego Tesla połączyła siły z Fiatem


pie**olisz. Fiat połączył siły z teslą, by fiat nie musiał konstruować nowych silników pod nowe normy emisji spalin. Prawo jest tak skonstruowane, że liczy się średnia koncernu lub jak w tym przypadku wynik umowy handlowej. Tylko o to chodzi... Dzwony biją tylko nie wiadomo, w którym kościele, bo chciałeś błysnąć, a czar prysł.

mo...........ac

2020-02-08, 11:31
McQurwa napisał/a:

a to ci nie wdzięczny sk***ysyn z tego Thomasa



Skąd masz zdjęcie mojej babci?

głest

2020-02-08, 12:07
fixa napisał/a:

Kiedy nie ma się argumentów ad meritum zaczyna się ad personam z 500+ można się spierać czy działa czy nie, ale jakby nie patrzyć zatrzymany został spadek dzietnosci i wzrósł do do poziomu najwyższego od conajmniej 2000r. A jeśli potrafisz poprawnie przeczytać wykres powyżej, to może zrozumiesz, że przy uszczelnieniu VAT te 500+ to jak na waciki



ch*j ci w dupę, przyjacielu... a dlaczego nie prezentujesz wyników za 2018 rok? A może poczekasz na wyniki za rok 2019?! :szczerbaty:

388 tys. urodzeń żywych w 2018 roku...

375 tys. urodzeń żywych w 2019 roku...

Jednocześnie dzietność spada... bo więcej ludzi umiera niż się rodzi... a w związku z tym spada również ilość kobiet...

Jak ja kurewsko nienawidzę przytaczania tylko tych wyników, które odpowiadają politycznej linii aktualnej grupy trzymającej włądzę :karabin:

Efekt programu 500 plus się wyczerpał, a może go nie było?

kargoolek

2020-02-08, 13:23
głest napisał/a:

Jednocześnie dzietność spada... bo więcej ludzi umiera niż się rodzi...



Przyrost naturalny. Poprawiam zanim jakiś wyznawca zdyskwalifikuje przez to cały wpis.

Nie mamy się co podniecać, źe ktoś zmądrzeje czytając wpisy na forum. Twardy elektorat został zahipnotyzowany kilka lat temu przez jakiegoś debila, żeby nikt im nie wmówił, że czarne jest czarne, a białe jest białe i teraz żaden racjonalny argument do nich nie trafi... BETON