18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wręczanie kwiatów

mariusz3pl • 2020-02-07, 09:08
Premier wschodnioniemieckiego landu Turyngia Thomas Kemmerich po 25h rezygnuje z funkcji a na filmie podziękowanie za prace :mrgreen: :mrgreen:




skandal

2020-02-07, 15:40
camson napisał/a:

Kaczyński i Tusk grają do jednej brami od '89 i trzeba być zjebem by tego nie rozumieć i nie widzieć... Jakich obydwu stron barykady? Masz tak sprany łeb, że nie odróżniasz już faktów od telewizyjnej propagandowej papki... Kreuje się u nas dualizm partyjny jak w usa, okradają społeczeństwo ramię w ramię po równo, a polak-robak ma "zapie**alać za miskę ryżu" jak żydek Morawiecki powiedział. Do tego dziesiątki nowych podatków i danin, realna inflacja rzędu 7-10%... Otwórz oczy k***a, albo zrób dobry uczynek i chociaż nie idź na wybory głosować na te socjalistyczne czerwone k***y.



Miałem zamiar Ci odpisać i wytłumaczyć swój punkt widzenia ale jak dotarłem do "żydek Morawiecki" to straciłem ochotę bo to nie ma sensu.
Uważaj bo Żydzi wyjdą Ci z szafy zaraz, założą tajemny związek i będą planować jak by tu tylko Cię okraść i zapanować nad światem. Ach nie, sorry. Oni przecież już żądzą całym światem, zapomniałem.

Sprawdź czy nie masz podsłuchu w domu, jeszcze się zorientują że cały ich misterny plan wydał się i przez niepozornego obywatela camson stracą władze.


Ps. Telewizji nie oglądam od -nastu lat , to tak a propos "spranego łba". Zapomniałeś dopisać Wasze ulubione hasełko, coś o "włączaniu myślenia"

fixa napisał/a:

Ło Panie, aleź pojechał Różnica jest taka, że Tusk trzyma z popłyczynami po PRL i establishmentem III RP, a Kaczyński robi wszystko żeby ich wyplenić. Ty naprawdę uważasz, że ta cała wojenka o sądy i KRS to gra pozorów? To ostatni bastion obrony starego układu, i jak mówił Neumann "Sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej."
A w tle jak zawsze chodzi o pieniądze, duże pieniądze które cudownie zaczęły wpływać do budżetu po wyborach w 2015



Błagam Cię, Kaczyński się ich pozbywa ? Większego żartu dawno nie czytałem. Gdyby tak robił to musiałby się pozbyć siebie samego a potem wszelakiej maści Piotrowiczów, Pawłowicz, Wolfganga i całej ogromnej reszty.

Oczywiście nie twierdzę że Tusk , jak to napisałeś nie trzymał z "popłuczynami po PRL" , jednak skala i rozmiar tych proporcji jest tak gigantyczna że szkoda nawet pisać.

Tekos

2020-02-07, 15:46
kargoolek napisał/a:

Temat polityczny, więc strach się wypowiedzieć, gdy tyle patologii tutaj. Wystarczy zobaczyć jak wg wykształcenia głosowali ludzie w wyborach, by wiedzieć, że na populistów zawsze głosują niedouczone dzbany, które nigdy nie weryfikują informacji tylko najczęściej uważają się za antysystemowców, bo to najmądrzejsze słowo jakie potrafią wypowiedzieć, a że nic nie rozumieją jak działa system (mikro/makro ekonomia, prawo, instytucje), więc najlepiej to zwalczyć... a że żadne państwo nie może istnieć bez systemu to ch..j tam... byleby mi DALI, bo mi się należy, bo mam wytatuowane PW na powiekach.
Populiści wygrywają, bo rozdają naszą - tych myślących i pracujących, dających sobie radę bez socjalu - kasę. Rozdawanie WIDAĆ, działa dziecinne "tu i teraz" i zamiast inwestować (NIE WIDAĆ od razu, efekty niestety nieuniknione za parę lat), bo kasę trzeba komuś zabrać, by rozdać patolom. Bajki o uszczelnianiu VAT-u jakby podsumować w oobietnicach to już biliardy. Bo 500+ z VATu, nagrody z VATu i tamto z VATu... Pisiory celują z niskie IQ i to im się niestety udaje. Widać też po wpisach jak ubogi intelektualnie elektorat posiadają.



Jeżeli przeszkadza Ci socjalizm i populizm w demokracji to raczej u Ciebie próżno szukać oznak inteligencji.
Oczekujesz super rządów w systemie w którym debil który obieca ludziom złote góry za ich własne pieniądze wygra wybory i przejmie władzę.
To chyba Ty jesteś tutaj jednym debilem który nie rozumie rzeczywistości, tylko powiela schematy zasłyszane w TV głoszące, że elektorat PIS nie umie myśleć, czytać i pisać.

fixa

2020-02-07, 15:50
kargoolek napisał/a:

Temat polityczny, więc strach się wypowiedzieć, gdy tyle patologii tutaj. Wystarczy zobaczyć jak wg wykształcenia głosowali ludzie w wyborach, by wiedzieć, że na populistów zawsze głosują niedouczone dzbany, które nigdy nie weryfikują informacji tylko najczęściej uważają się za antysystemowców, bo to najmądrzejsze słowo jakie potrafią wypowiedzieć, a że nic nie rozumieją jak działa system (mikro/makro ekonomia, prawo, instytucje), więc najlepiej to zwalczyć... a że żadne państwo nie może istnieć bez systemu to ch..j tam... byleby mi DALI, bo mi się należy, bo mam wytatuowane PW na powiekach.
Populiści wygrywają, bo rozdają naszą - tych myślących i pracujących, dających sobie radę bez socjalu - kasę. Rozdawanie WIDAĆ, działa dziecinne "tu i teraz" i zamiast inwestować (NIE WIDAĆ od razu, efekty niestety nieuniknione za parę lat), bo kasę trzeba komuś zabrać, by rozdać patolom. Bajki o uszczelnianiu VAT-u jakby podsumować w oobietnicach to już biliardy. Bo 500+ z VATu, nagrody z VATu i tamto z VATu... Pisiory celują z niskie IQ i to im się niestety udaje. Widać też po wpisach jak ubogi intelektualnie elektorat posiadają.



Kiedy nie ma się argumentów ad meritum zaczyna się ad personam ;) z 500+ można się spierać czy działa czy nie, ale jakby nie patrzyć zatrzymany został spadek dzietnosci i wzrósł do do poziomu najwyższego od conajmniej 2000r. A jeśli potrafisz poprawnie przeczytać wykres powyżej, to może zrozumiesz, że przy uszczelnieniu VAT te 500+ to jak na waciki :P




Tekos

2020-02-07, 15:50
kargoolek napisał/a:

Temat polityczny, więc strach się wypowiedzieć, gdy tyle patologii tutaj. Wystarczy zobaczyć jak wg wykształcenia głosowali ludzie w wyborach, by wiedzieć, że na populistów zawsze głosują niedouczone dzbany, które nigdy nie weryfikują informacji tylko najczęściej uważają się za antysystemowców, bo to najmądrzejsze słowo jakie potrafią wypowiedzieć, a że nic nie rozumieją jak działa system (mikro/makro ekonomia, prawo, instytucje), więc najlepiej to zwalczyć... a że żadne państwo nie może istnieć bez systemu to ch..j tam... byleby mi DALI, bo mi się należy, bo mam wytatuowane PW na powiekach.
Populiści wygrywają, bo rozdają naszą - tych myślących i pracujących, dających sobie radę bez socjalu - kasę. Rozdawanie WIDAĆ, działa dziecinne "tu i teraz" i zamiast inwestować (NIE WIDAĆ od razu, efekty niestety nieuniknione za parę lat), bo kasę trzeba komuś zabrać, by rozdać patolom. Bajki o uszczelnianiu VAT-u jakby podsumować w oobietnicach to już biliardy. Bo 500+ z VATu, nagrody z VATu i tamto z VATu... Pisiory celują z niskie IQ i to im się niestety udaje. Widać też po wpisach jak ubogi intelektualnie elektorat posiadają.



Jeżeli przeszkadza Ci socjalizm i populizm w demokracji to raczej u Ciebie próżno szukać oznak inteligencji.
Oczekujesz super rządów w systemie w którym debil który obieca ludziom złote góry za ich własne pieniądze wygra wybory i przejmie władzę.
To chyba Ty jesteś tutaj jednym debilem który nie rozumie rzeczywistości, tylko powiela schematy zasłyszane w TV głoszące, że elektorat PIS nie umie myśleć, czytać i pisać.

Policeman

2020-02-07, 16:55
fixa napisał/a:

Ło Panie, aleź pojechał Różnica jest taka, że Tusk trzyma z popłyczynami po PRL i establishmentem III RP, a Kaczyński robi wszystko żeby ich wyplenić. Ty naprawdę uważasz, że ta cała wojenka o sądy i KRS to gra pozorów? To ostatni bastion obrony starego układu, i jak mówił Neumann "Sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej."
A w tle jak zawsze chodzi o pieniądze, duże pieniądze które cudownie zaczęły wpływać do budżetu po wyborach w 2015




Obywateli nic nie obchodzą wpływy do budżety - więcej kasy w budżecie = więcej zostało zabrane obywatelom. No nie ma to jak dopie**olić ciemny lud podatkami i jeszcze cieszą się, że w budżecie więcej kasy na ławki niepodległości za 30 koła i film z państwowej kasy o zenku martyniuku. Tobie kury szczać prowadzać, a nie politykę robić. TFU! I nie gadaj mi tutaj o ściągalności VAT od złodziei, to jest wpuszczenie dziesiątek miliardów kasy w zapomogi, zasiłki [podpie**alane innymi instrumentami] i wzrost konsumpcji przy wyższych cenach - większe wpływy z VAT. Oglądaj więcej tvp, niedługo będziesz chwalić pis, że przyszła wiosna i kwiaty zakwitły.

camson

2020-02-07, 17:10
fixa napisał/a:

Ło Panie, aleź pojechał Różnica jest taka, że Tusk trzyma z popłyczynami po PRL i establishmentem III RP, a Kaczyński robi wszystko żeby ich wyplenić. Ty naprawdę uważasz, że ta cała wojenka o sądy i KRS to gra pozorów? To ostatni bastion obrony starego układu, i jak mówił Neumann "Sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej."
A w tle jak zawsze chodzi o pieniądze, duże pieniądze które cudownie zaczęły wpływać do budżetu po wyborach w 2015


Tak robi wszystko, żeby ich wyplenić dlatego nikt nie poszedł i nie pójdzie leżeć... Posłuchaj siebie hahahahaa To jedne i te same sk***ysyny. Nazwij ich jeszcze prawicą i już będę miał 100- procentową pewność, że jesteś lemingiem ulegającym populizmowi. W tym momencie zapie**alają nam przeszło 57% dochodów, a będzie jeszcze gorzej. Żydostwo j***ne tfu

skandal napisał/a:

Miałem zamiar Ci odpisać i wytłumaczyć swój punkt widzenia ale jak dotarłem do "żydek Morawiecki" to straciłem ochotę bo to nie ma sensu.
Uważaj bo Żydzi wyjdą Ci z szafy zaraz, założą tajemny związek i będą planować jak by tu tylko Cię okraść i zapanować nad światem. Ach nie, sorry. Oni przecież już żądzą całym światem, zapomniałem.


pie**ol pie**ol, ale w jarmułce z Dudusiem ochoczo zapie**alają przy każdej możliwej okazji...

fixa napisał/a:

Kiedy nie ma się argumentów ad meritum zaczyna się ad personam z 500+ można się spierać czy działa czy nie, ale jakby nie patrzyć zatrzymany został spadek dzietnosci i wzrósł do do poziomu najwyższego od conajmniej 2000r. A jeśli potrafisz poprawnie przeczytać wykres powyżej, to może zrozumiesz, że przy uszczelnieniu VAT te 500+ to jak na waciki



Wzrost wskaźnika urodzeń nie ma nic wspólnego z 500+ i powie ci to każdy kto się tym zajmuje. Każdy kto ma chociaż ze 3 klepki w głowie wie, że muszą zaj***ć 700, żeby rozdać 500... Obsługa tego programu kosztuje miliardy! Ludzie nigdy nie decydują się na dziecko dla 500 zł... Decydują się na nie kiedy są w stanie je utrzymać i wychować, a to bierze się z tego, że ich siła nabywcza wzrasta do k***y nędzy, a nie dlatego, że dostają śmieszną zapomogę w postaci 500zł. A tak w ogóle nie wiem czy wiecie, ale już za 4 lata 500zł wypłacane z tytułu tego świadczenia będzie miało wartość mniejszą o połowę (siła nabywcza) w stosunku do 500zł na początku programu. Cieszcie się głąby z rządów socjalistów, cieszcie się. Upadek do rzeczywistości będzie bolesny.

Powiedzcie k***a jeszcze, że ZUS działa jak trzeba i będziecie godnie żyć na emeryturze hahahahha... Na szczęście pieniądze na godny byt ja już sobie zapewniłem i nie muszę polegać na tym papierowym państwie.

No i mnie wk***iliście pedały :/

Kumalski

2020-02-07, 18:17
@camson, nie ma co się wk***iać, stąd należy wyk***ić jak masz możliwość i iść gdzieś, gdzie średnie IQ obywateli dodatnie i znajomość większości obywateli nt. gospodarki nie polega na tym, że ktoś coś im daje tylko ogarniają, że socjal to sponsorują zawsze ci, co pracują i jest to niesprawidliwe. Naprawdę nie ma sensu bić głową o beton, bo do nich nie dotrze, oni mają jakieś swoje prawdy objawione wyjęte z dupska karakana czy innego postkomucha i nie ważne jak długo byś tłumaczyć, nie dotrze.

marvel321

2020-02-07, 19:06
camson napisał/a:

Kaczyński i Tusk grają do jednej brami od '89 i trzeba być zjebem by tego nie rozumieć i nie widzieć... Jakich obydwu stron barykady? Masz tak sprany łeb, że nie odróżniasz już faktów od telewizyjnej propagandowej papki... Kreuje się u nas dualizm partyjny jak w usa, okradają społeczeństwo ramię w ramię po równo, a polak-robak ma "zapie**alać za miskę ryżu" jak żydek Morawiecki powiedział. Do tego dziesiątki nowych podatków i danin, realna inflacja rzędu 7-10%... Otwórz oczy k***a, albo zrób dobry uczynek i chociaż nie idź na wybory głosować na te socjalistyczne czerwone k***y.


Ale bzdury. to ty wez otwórz oczy, bo naczytales sie jakis pustych opini i teraz Ci sie wydaje ze znasz sytuację polityczna. Nic mnie tak nie denerwuje jak trolle podobne tobie. Inflacja 10 procent? podaj przyklady 5 najchetniej kupowanych produktów i ich ceny na przestrzeni ostatnich 5 lat. Ja zarabiam na tym samym stanowisku 40 procent wiecej niz dwa lata temu, moja kobita to samo. Jestes placzkiem w necie, a w zyciu nieudacznikiem zapewne i na wszytsko jest dla Ciebie złe. Za 4 lata bedziemy mieli 4k najnizasza krajowa, czyli o ponad 30 procent wiecej niz teraz. Twoja niewiedza aż razi w oczy

kargoolek

2020-02-07, 19:41
fixa napisał/a:

Kiedy nie ma się argumentów ad meritum zaczyna się ad personam z 500+ można się spierać czy działa czy nie, ale jakby nie patrzyć zatrzymany został spadek dzietnosci i wzrósł do do poziomu najwyższego od conajmniej 2000r. A jeśli potrafisz poprawnie przeczytać wykres powyżej, to może zrozumiesz, że przy uszczelnieniu VAT te 500+ to jak na waciki



Poczytaj ile kosztuje jedno dziecko z 500+, a ile ze zwalczanego przez ciemniaków in-vitro. Efekt z tabelki to składowa wielu czynników, któte się nałożyły, a nie samego 500+. Fakt, że też miał wpływ na wzrost urodzeń, ale tylko miało to znaczenie wśród patologii, bo jak nazwać osobniki, które decydują się na dziecko, bo dają za to pieniądze? Bez waloryzacji za kilka lat to będą całkiem grosze, ot dojrzałe myślenie.

camson

2020-02-07, 19:43
marvel321 napisał/a:

Ale bzdury. to ty wez otwórz oczy, bo naczytales sie jakis pustych opini i teraz Ci sie wydaje ze znasz sytuację polityczna. Nic mnie tak nie denerwuje jak trolle podobne tobie. Inflacja 10 procent? podaj przyklady 5 najchetniej kupowanych produktów i ich ceny na przestrzeni ostatnich 5 lat. Ja zarabiam na tym samym stanowisku 40 procent wiecej niz dwa lata temu, moja kobita to samo. Jestes placzkiem w necie, a w zyciu nieudacznikiem zapewne i na wszytsko jest dla Ciebie złe. Za 4 lata bedziemy mieli 4k najnizasza krajowa, czyli o ponad 30 procent wiecej niz teraz. Twoja niewiedza aż razi w oczy



Przykłady inflacji? Czy wy do k***y nędzy nie potraficie cofnąć się pamięcią pół roku wstecz? Do sklepu nie chodzisz? Nie widzisz co dzieje się z cenami? Ja jebie... j***na skoda octawia w podstawie na ten rok będzie kosztować prawie 100k lol Jak czytam to co piszesz to, aż k***a nie wierzę, że tacy debile po ziemi chodzą. Właśnie dlatego ten kraj był, jest i będzie j***ny w dupę, bo wychował sobie całe pokolenia co nie mają pojęcia o pieniądzach. Super, że socjaliści ustawią najniższa krajową na 4k netto, ale musisz się zastanowić czy wypracujesz 6,7k, bo tyle będziesz wtedy kosztował pracodawcę co miesiąc głąbie... A jeśli nie to stracisz pracę i taki będzie koniec i może wtedy zrozumiesz jak bardzo się mylisz :)
"Cieszcie się osły, że wam pensje urosły. Ja ceny podwoje i tak wyjdę na swoje".

A słyszeliście, że pis powiedział, że będą dotować auta elektryczne w kwocie 38500zł. Salony i dealerzy ustawili ceny pod to, ludzie powypłacali zaliczki i co pis odj***ł? Powiedział, że jednak będą dotować tylko połowę tej kwoty, więc automatycznie okradł każdego z potencjalnych kupców na 20k. Czy to jest k***a normalny kraj? Hahahahaha Nie słyszeliście, bo tego w wiadomościach wam nie powiedzą!

NASZA kasa zaj***na z ofe dwukrotnie, 32 nowe podatki i daniny w samym 2019 roku. Super mamy ten rząd hahahahaha

Ja mam typku wyj***ne, bo pracuję w domu na swój rachunek i zarabiam lepiej niż dobrze, ale dziw mnie bierze, że wokół same j***ne barany co nawet jak im w morde plują to mówią, że deszcz pada.

Ze swojej strony mogę dać tylko jedną radę- masz parę złotych luźnych to kupuj krypto, bo dwuletnia hossa i kolejna bańka przed nami. Podziękujesz później...

kargoolek

2020-02-07, 19:57
marvel321 napisał/a:

Ale bzdury. to ty wez otwórz oczy, bo naczytales sie jakis pustych opini i teraz Ci sie wydaje ze znasz sytuację polityczna. Nic mnie tak nie denerwuje jak trolle podobne tobie. Inflacja 10 procent? podaj przyklady 5 najchetniej kupowanych produktów i ich ceny na przestrzeni ostatnich 5 lat. Ja zarabiam na tym samym stanowisku 40 procent wiecej niz dwa lata temu, moja kobita to samo. Jestes placzkiem w necie, a w zyciu nieudacznikiem zapewne i na wszytsko jest dla Ciebie złe. Za 4 lata bedziemy mieli 4k najnizasza krajowa, czyli o ponad 30 procent wiecej niz teraz. Twoja niewiedza aż razi w oczy



Rozumiem, że sądzisz, że pensje ludziom wypłaca rząd ze swoich własnych pieniędzy? Nie trzeba być więlkim ekonomistą, żeby wymóżdżyć, że wzrost kosztów pracodawcy przełoży się na WZROST kosztów usług i towarów. Zagadka dla Ciebie: za miesiąc rząd ustalił minimalną pensję na 10 000 zł netto. Czy REALNIE będziesz zamożniejszą osobą, gdy chleb w tym czasie podskoczy do 100zł za bochenek? Szybkie skoki kwoty minimalnej rodzą niepewność na rynku pracy. Nic dobrego chyba co? Ale jak pięknie to brzmi w TVPis...

pankruk

2020-02-07, 22:35
Rzucę takim przykładem, że była wielka awantura o to, że nasze państwo w jakiejś części sfinansowało budowę fabryki silników Mercedesa w Jaworze i była wielka afera, że jak to tak Niemcom dawać kasę na zakład. Ostatnio czytałem we Frankfurter Allgemeine Zeitung, że niemiecka Brandenburgia przeznaczyła 400 milionów euro na budowę fabryki Tesli niedaleko Berlina i wszystko spoko.

sadisdick

2020-02-07, 23:27
camson napisał/a:

nie wiem czy wiecie, ale już za 4 lata 500zł wypłacane z tytułu tego świadczenia będzie miało wartość mniejszą o połowę (siła nabywcza) w stosunku do 500zł na początku programu.



beneficjent pincet plusa Sebastian dopiero zrozumial, dlatego taki zbulwersowany aHahahaha ;)

robsonx79

2020-02-07, 23:43
To ile teraz płacą za te komcie?

racing

2020-02-07, 23:53
Up.
Dokładnie, a o to że fabryki VW budują w Polsce to dobrze bo taniej wychodzi produkcja niemieckiego auta dla niemców i Polacy mają pracę. Przeznaczanie publicznych pieniędzy na długotrwały socjal powinno być karane. Szwaby rozdają na socjal brudasom a oszczędności szukają u wschodu? Gówno warty Mercedes zostanie zrobiony w Polsce po gównianych kosztach pracy jak na europejskie warunki ale na socjal zostanie, niemcom oczywiście. Z doświadczenia zawodowego powiem tyle, że 7 lat temu zaczynając karierę kierowcy międzynarodowego zarabiałem dwie średnie pensje czyli ok 4000. ch*ja nie urywa ale stać mnie było na godne życie, kredyt, dom i myśl o przyszłości. Teraz będąc kierowcą "miejscowym" zarabiam również dwie średnie pensje czyli ok 6000. Stać mnie na to samo co wcześniej. Tylko, że wcześniej z pensji mogłem odłożyć 1000 miesięcznie a teraz 700 bo pie**olenie, że inflacja. :-/ l Idąc tak dalej to będziemy zarabiać średnią europejską a odkładać 50e bo resztę socjal zapie**oli.

A wszystkie patologiczne scierwa siedzące na socjalu powinny być zutylizowane :->