18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wracając ze sklepu

~Sunday • 2019-02-27, 20:18


Dzieciak chciał się trochę pobawić na śniegu, ale okazało się że to nie czas i miejsce...

donkapusta

2019-02-27, 21:06
Masakra k***a. Nie znasz dnia ani godziny. Mam nadzieję, że przeżył.

SirMajkel

2019-02-27, 21:11
ja to w Chinach to bałbym się mieszkać, prawo budowlane tam to jest jakiś żart i w każdej chwili coś się może pod lub nad tobą zawalić.

twentyfree

2019-02-27, 21:44
ja pie**ole, sadol to moje miejsce na ziemi gdzie moge byc soba, ale blagam, jako ojciec 3 dzieci, darujmy tu sobie takie filmiki. zeby czuc przyjemnosc z ogldania tego to juz nie poziom sadol, tylko k***a nawet sam nie wiem co. przeciez to jest k***a dziecko a matka wlasnie przezyla najgorsza tragedie z mozliwych. absolutnie bez piwa

banana12462541

2019-02-27, 21:46
twentyfree napisał/a:

ja pie**ole, sadol to moje miejsce na ziemi gdzie moge byc soba, ale blagam, jako ojciec 3 dzieci, darujmy tu sobie takie filmiki. zeby czuc przyjemnosc z ogldania tego to juz nie poziom sadol, tylko k***a nawet sam nie wiem co. przeciez to jest k***a dziecko a matka wlasnie przezyla najgorsza tragedie z mozliwych. absolutnie bez piwa



moje kondolencje. ubolewamy razem z tobą.

Dzisiaj

2019-02-27, 22:06
twentyfree napisał/a:

ja pie**ole, sadol to moje miejsce na ziemi gdzie moge byc soba, ale blagam, jako ojciec 3 dzieci, darujmy tu sobie takie filmiki. zeby czuc przyjemnosc z ogldania tego to juz nie poziom sadol, tylko k***a nawet sam nie wiem co. przeciez to jest k***a dziecko a matka wlasnie przezyla najgorsza tragedie z mozliwych. absolutnie bez piwa



Hej tatus! Na sadola chyba nie wchodzisz zeby czerpac przyjemnosc z ogladania latajacych flakow? Jessli tak to cos z toba nie halo. MAtka przezyla najgorsza tragedie zmozliwych? Noooo tak.... Dziecko grubo ubrane w ziomwe kurtki dostalo jakims kablem i sie sturlalo po male zaspie... Pewnie przezylo z jakims siiniakiem. Zajebista tragedia. Nawet nie mozna porownywac do tego jakby ktos porawl jej malutkie dziecko, zgwalcil i pozniej zamordowal... Tutaj byla prawdzwa tragedia a nie jakies tam morderstwo :homer:

ps. mam 2 brzdacow i jeden w podobnym wieku do tego co na filmiku wiec nie sil sie na starnie ogniem, zebym zaczekal az bede miec swoje ;) pozdrawiam

syulung

2019-02-27, 22:45
donkapusta napisał/a:

Masakra k***a. Nie znasz dnia ani godziny. Mam nadzieję, że przeżył.



mam nadzieje że nie kacap mały

polakwrocek

2019-02-27, 22:46
Myślisz że pilnujesz swojego dzieciaka.
A za rogiem na dachu wisi sopel i się rechocze.

Salieri16000

2019-02-27, 23:45
Jak podaje źródło:

Bryła lodu spadła 27 lutego, z domu nr 44/3 przy ulicy Seminarskaya, gdzie mieści się hostel oddziału Uniwersytetu Komunikacyjnego w St. Petersburgu. Trzyletnie dziecko, z poważnymi obrażeniami jest na oddziale intensywnej terapii...

McQurwa

2019-02-28, 01:16
O k***a, człowiek nigdzie nie jest bezpieczny

poligon6

2019-02-28, 08:30
twentyfree napisał/a:

ja pie**ole, sadol to moje miejsce na ziemi gdzie moge byc soba, ale blagam, jako ojciec 3 dzieci, darujmy tu sobie takie filmiki. zeby czuc przyjemnosc z ogldania tego to juz nie poziom sadol, tylko k***a nawet sam nie wiem co. przeciez to jest k***a dziecko a matka wlasnie przezyla najgorsza tragedie z mozliwych. absolutnie bez piwa



Tego tutaj jeszcze nie grali. Ja rozumiem ze jakies świry spuszczały tu sie nad losem zamarznietych piesków czy kotków. Ale ze komus dziecko zgineło? To jakas nowość na Sadisticu!

Jabulko69

2019-02-28, 10:01
twentyfree napisał/a:

ja pie**ole, sadol to moje miejsce na ziemi gdzie moge byc soba, ale blagam, jako ojciec 3 dzieci, darujmy tu sobie takie filmiki. zeby czuc przyjemnosc z ogldania tego to juz nie poziom sadol, tylko k***a nawet sam nie wiem co. przeciez to jest k***a dziecko a matka wlasnie przezyla najgorsza tragedie z mozliwych. absolutnie bez piwa



I to mnie haha k***a bawi :D Jak cierpi osoba dorosla czy chociazby troche starszy nastolatek, zwierze lub cokolwiek innego zyjacego to jest dobrze. Ale cierpi jakis smierdzacy bachor ktory nawet nie raczy pomoc matce niesc zakupy to jest zle i tragedia.

Wiewór

2019-02-28, 10:13
Dobrze, że poddała go natychmiastowej pionizacji. To jest najważniejsze przy podejrzeniu urazu kręgosłupa.