18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdolił byłej teściowej

TT4 • 2018-11-15, 15:06
Bo coś tam :mrgreen:



Więcej w tłumaczeniu wójka:

Cytat:

W Pervouralsk, człowiek pokonał swoją byłą teściową i ujawnił intymne zdjęcia swojej byłej żony do Sieci.

Mieszkaniec Pervouralsk przed całym sądem pokonał swoją byłą teściową. Za oknem ranny były małżonek "kuchennego myśliwca" również zdjął telefon. Jako autorka wideo, Diana Abramova, powiedziała kanałowi telewizji Interra, konflikt nastąpił, kiedy weszła na ganek, gdzie czekał na nią jej były mąż Aleksander: "Uderzył mnie w nos. Pobiegłem do domu, zacząłem krzyczeć, płakać. Zaczął nas uderzać szklanką. Mama wybiegła, chciała go uspokoić. Zaatakował swoją matkę i zaczął ją bić.

W rezultacie nos Diany został złamany, doznała wstrząsu mózgu. Dziewczyna i jej matka napisały oświadczenia na policję. "Teraz policja rejonowa autoryzowana przez ten fakt jest sprawdzana. Ustalono wszystkie okoliczności zdarzenia. Mianowano odpowiednią medyczną ekspertyzę sądową. Zgodnie z wynikami audytu zostanie wydana decyzja proceduralna ", powiedziała Interra TV, Olga Grigorieva, starszy specjalista ds. Kontaktów z mediami OMVD Rosji w Pervouralsk.

Wyjaśnijmy, że incydent miał miejsce pod koniec października. Diana Abramova powiedziała, że ​​nie planuje zwracać się do dziennikarzy, dopóki jej mąż nie umieści swoich nagich zdjęć w sieci. Według ofiary jej były mąż robił zdjęcia, gdy trzymał ją w domu i bił, ponieważ wniosła o rozwód.


kickyourheadoff

2018-11-15, 15:12
Cytat:

ujawnił intymne zdjęcia swojej byłej żony do Sieci



na pewno masz tylko nie chcesz pokazać

TB303

2018-11-15, 15:14
Cytat:

W Pervouralsk, człowiek pokonał swoją byłą teściową i ujawnił intymne zdjęcia swojej byłej żony do Sieci.


Nawet translator wie, że teściowa to nie człowiek :krejzi:

jasypan

2018-11-15, 16:38
Zwykła p*zda, szarpie się z nią jak baba, jak chciał jej wpie**olić to powinien gonga wypłacić, i tak jest cwe*em i tak.

sh...........ns

2018-11-15, 16:41
I za to szanuje ruskich nie to co te polskie c**y

jasypan jak ja gardze takimi p*zdami jak ty biłorycerz się znalazł

TB303

2018-11-15, 16:49
shokobons napisał/a:

I za to szanuje ruskich nie to co te polskie c**y

jasypan jak ja gardze takimi p*zdami jak ty biłorycerz się znalazł


Zamknij p*zdę, amebo niedorozwinięta :amused:

Po...........no

2018-11-15, 18:57
@up Skończ szczekać bo ci kaganiec założę głupi psie.

utrOne

2018-11-15, 19:24
Piwko leci za wstawkę o wujku ;)

basra

2018-11-15, 19:29
pewnie wpie**alała się w małżeństwo

TB303

2018-11-15, 19:33
PosłodzoneGówno napisał/a:

@up Skończ szczekać bo ci kaganiec założę głupi psie.


Cytat:

Dołączył: 08 Lip 2018



Nie ta liga, p*zdo :amused:

intermag

2018-11-15, 19:36
Bez zdjęć artykuł gowno warty,

Mors_Nigra

2018-11-16, 00:49
Na drugi raz, weź ty dawaj linki do oryginału, googleprzetłumaczę sobie z rosyjskiego na angielski i będzie dało się to czytać...

Ca...........on

2018-11-16, 02:15
Tak bythewayem... Wiecie, że to ja jestem autorem zwrotu "wujek Gógiel"? ;)

Hill

2018-11-16, 07:17
To nie teściowa tylko uchodźca albinos