18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol za buziaka

~Angel • 2018-04-23, 14:06
Wg źródła blondi dostała wpie**ol za to, że dzień wcześniej w pubie pocałowała chłopaka o imieniu Cameron. Chłopak ten od dłuższego czasu podobał się jednej z bijących dziewczyn (tej w pomarańczowej kurtce)




mygyry

2018-04-23, 14:13
Na miejscu tego faceta od obu trzymał bym się z daleka...

ddss

2018-04-23, 14:19
Nie wim o co poszło ale ten nagrywający, ten co do niej się zbliża i ta w pomarańczowym to psychopaci.

Jakbym coś takiego widział to ta trójka miała by przej***ne

jjjkkkfff

2018-04-23, 14:25
A na facebooka wrzuciła selfie z opisem "ja po wpie**olu"

CrazyEdek

2018-04-23, 15:12
Ten cały Cameron miał pewnie niezły ubaw, nagrywając ten filmik :krejzi:

pazuzu

2018-04-23, 15:13
j***ne bydło, widać koleś nie chciał tej w pomarańczowej i wolał blondni. więc dostałą za to że jakiś chłopak miał inny gust... poj***ne

ProVVe

2018-04-23, 15:54
Mnie osobiście najbardziej wk***ił ten pajac co polewa wodą czy ch*j wie czym... Przysięgam jak nie gołymi to k***a płyta chodnikową, a bym zaj***ł. Oczywiście wpie**ol należy się nagrywającej p*zdzie tez, a laski sa poj***ne... Najzwyczajniej nie lubie takich nieuczciwych egzekucji. Tym bardziej jak już 1xup stwierdził trafnie, że to za gust jakiegos k***a Camerona

ePeeL

2018-04-23, 17:52
Debile nagrali na siebie materiał dowodowy i wpuścili go w internet. Inteligencja przeciętnego Amerykanina w pigułce.

ka...........18

2018-04-23, 18:34
wk***iłem się nie.. nie wiem czemu, ale zawsze mi szkoda tych lasek co są bite.. jak sie napie**alaja faceci to spoko, można pooglądać, ale jak widze jak laski sie bija to jakos ciezko sie ogląda.. jakbym takie cos zobaczyl to nie ważne by dla mnie było czy bija tą laske dlatego, że popatrzyla sie krzywo na druga czy dlatego ze r*chała sie z czyimś facetem, ale te które bija bym rozpie**olił w drobny mak.

jjjkkkfff

2018-04-23, 23:08
jaakee10 napisał/a:

wk***iłem się nie.. nie wiem czemu, ale zawsze mi szkoda tych lasek co są bite.. jak sie napie**alaja faceci to spoko, można pooglądać, ale jak widze jak laski sie bija to jakos ciezko sie ogląda.. jakbym takie cos zobaczyl to nie ważne by dla mnie było czy bija tą laske dlatego, że popatrzyla sie krzywo na druga czy dlatego ze r*chała sie z czyimś facetem, ale te które bija bym rozpie**olił w drobny mak.




Łooo chhhooo samiec alfa super prawiczek co rozpie**oli każdego smoka i uratuje każdą księżniczkę się ujawnił!!! Piwo dla bohatera!!!

PieronJasnySzlag

2018-04-24, 02:06
jaakee10 napisał/a:

ale jak widze jak laski sie bija to jakos ciezko sie ogląda..


Generalnie na tym filmiku nie było bójki. Było frajerskie pobicie 3 vs 1 która non stop przepraszała.

Murzyńskość level expert. Ale jak to mówią ostatnio w niektórych kręgach: orange is a new black.

-_..........._-

2018-04-24, 02:36
@ePeeL Gdzie Ty tu słyszysz jakiegoś Amerykanina? :D

A co do kobiet i ich wierności... Kiedyś w to wierzyłem. Mniej więcej w wieku, kiedy czytałem książki fantasy.

Barnellini

2018-04-24, 02:53
Nic dziwnego, że laski się o niego biją jak koleś ma na imię Cameron :P

HalfGod

2018-04-24, 07:41
obijając jej mordę ma większe szanse że spojrzy na nią :D