18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol

TT4 • 2018-10-11, 14:29
Wstawaj, wstawaj :lol:


wglowiesieniemiesci

2018-10-12, 01:04
przeciez nie raz pisali ze skatowali na śmierć w Polce, nie raz były łamane palce i jeszcze gorsze rzeczy robili to sie dzieje obok nas a na filmie moglismy zobaczyc jak to się odbywa

ponoć żyje >>>https://vk.com/id89542230

alucard321

2018-10-12, 03:06
Pojeby. Tyle w temacie

ZajętyPelikan

2018-10-12, 07:01
Pankuronium napisał/a:

Co za zwierzęta. Masz klamkę to użyj a nie buty i konary...
Przestrzeloną rękę lepiej zapamięta :)



To jest zwykła gazówka... Do klamki jej daleko

100Burned

2018-10-12, 09:29
Poprzedni post usunięty ch*j wie (i tylko on) dlaczego;

AssQuarter napisał/a:

j***ni poligloci, wpie*dol dostał za wsypanie koleszków na policji i kilka innych pomniejszych spraw ale wszyscy od razu "pedofil" żeby usprawiedliwić [b:1]swoją ekscytację[/b:1] brutalnością pobicia tego gościa. Zadał się z mafią i tyle.



Tak szczerze mówiąc to tak trochę słabo się to oglądało. Mimo wszystko zajebiście się znęcali nad bezbronnym gościem, on krzyczał, już po pierwszych strzałach miał dosyć a tu jeszcze mu palce łamią itd. U umiarkowanie skrzywionych a nie całkiem poj***nych jakieś tam współczucie może się pojawić. Łatwiej na takie coś się patrzy jeśli otrzymujący wpie**ol jest pedofilem, gwałcicielem albo r*chaczem czyichś żon.

.....................................

solltys napisał/a:

@100Burned Jak ktoś Ci żonę r*cha to znaczy że masz zonę k***ę i ktoś co najwyżej wykorzystał okazję. Jak suka nie da to pies nie weźmie, chyba że mówimy o r*chaniu żony przyjaciela to inna kwestia.



Mi nikt żony nie r*cha i mojej własności nie rusza. Jednak znam ludzi, u których jest inaczej.

Generalnie wyr*chać komuś żonę to tak jak ją zabić w oczach męża. Za to powinny być podobne kary jak na nagraniu.

Daniel01

2018-10-12, 10:17
dobrze, że już ich szukają policmajstry z FBA

Cloverface

2018-10-12, 11:19
Jesli dostal za branie w kredyt dragów i nie oddanie to musieli pokazać innym, że trzeba oddawać, dzisiaj każdy k***a cwaniak by miał wyj***ne na oddawanie hajsu, a tak to wiedzą, że to nie zabawa. I dobrze k***ie, wiedział, że dostanie wpie**ol jak nie odda, a nie oddał.

tomaszmwo

2018-10-12, 13:50
@WujekMajkel

Z tego co mówią na początku filmiku wynika, że jest kibicem przeciwnej drużyny i za to właśnie go katują.

wiktor2648

2018-10-12, 14:23
Już ch*j z tym co zrobił. Pod ścianę i sk***ysynów rozstrzelać. Czyste chamstwo jeden by mu wpie**olił i jest nauczka.

blacov

2018-10-12, 18:20
Dla mnie cos takiego to proba zabojstwa, na 90% udana poprzez skakanie i kopanie po glowie typa, ktory przez wiekszosc filmu nawet nie kontaktuje juz. Tytul filmu powinien byc zmieniony. Druga sprawa to nawet zakladajac, ze jest to pedofil czy inny przestepca seksualny (bardzo watpliwe) to nie zasluzyl zeby grupa zwyrolow znencala sie nad nim przed ponad 5min.

solltys

2018-10-13, 01:49
@100Burned Chyba pie**oli Ci się gwałt z r*chaniem puszczalskiej szmaty.

Adae

2018-10-13, 14:39
Niestety, cpanie to ciezki biznes, bierzesz na kreche od najlepszego kolegi, on ma miekkie serce wiec ci odpala, ale pozniej juz albo on zbierze ten wpie**ol albo ty.

Dragi nie rosna na drzewach, kazdy w kolejce ryzykuje gulag za to, zebys ty j***ny cpunie jeden z drugim mogl sie na kilka godzin odciac od zj***nego zycia ktore sam sobie zbudowales.

kovalmyx

2018-10-13, 18:24
oligoxystre napisał/a:

Chyba za rurki dostał wpie**ol,bo kacapskiego nie panimaju.


Konfident

~mg_schutze

2018-10-15, 23:57
To ten typ
https://vk.com/id89542230
Dostał łomot chyba dla przykładu zalegał ćpun itd
Kto chce niech przerzuci z google. BTW dobry mat z plochyje nowosti 18+

Cytat:

Весьма эпичное видео от подписчика...

По его словам, инцидент произошел в Брянске несколько дней назад. 25-летнего Захара Крапивина вывезли в поле и вломили жестоких люлей. Таким образом барыги наказали проштрафившегося наркомана.

Парень жив, но переборщили же, ну?

Upd:
Мы пообщались с родными и друзьями Захара. Стоит немного подкорректировать инфу. Избиение состоялось почти месяц назад в городке Троицк(Челябинская область).


aaaaaaaaaaaaaa

2018-10-24, 21:52
Pomyślcie, że ukraińce gorsze...

SanEscobar94

2022-03-22, 23:23
Mojego znajomego tak zaj***li i wyrzucili na Woli na placu budowy, dogorywał do 6:00 jak go cieć znalazł. Pewnie miał budzik, że jasno się robi i trzeba wstawać.. ch*jowo.
Jak kto chce na priv moge udowodnić żeby nie było, że lecę w c h*ja.