18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol od taty

phrontch • 2019-10-07, 13:24
Spasiony syn wykazywał oznaki zainteresowania wstąpieniem do gangu. Jego ojciec zdusza ten pomysł w zarodku




Justynka99

2019-10-07, 18:39
gumstg napisał/a:

Wyjdz z pod klosza bo naprawde jak ktos wyzej wspomnial nie widzialas przemocy i przemocy domowej. Znalem takie przypadki ze matka probowala rozmawiac z synem to ten jeszcze ja pobil. I to jest bezstresowe wychowanie gdzie syn ma wszystko podane na dloni matka urabia sie po lokcie by synkowi wszystko dac ten jeszcze podnosi na nia reke. Wiec wytlumacz mi w jakim kraju ty zyjesz ? Jak dla ciebie klaps takie karanie i oduczenie syna by tak nie robil jest przemoca?



No wiec jak nie potrafisz z dzieckiem rozmawiać, to pokaż mu, że przemoc jest jedynym rozwiązaniem problemów. A potem poczekaj aż to dziecko będzie silniejsze. Rewelacyjny pomysł.

gumstg

2019-10-07, 18:51
Justynka99 napisał/a:

No wiec jak nie potrafisz z dzieckiem rozmawiać, to pokaż mu, że przemoc jest jedynym rozwiązaniem problemów. A potem poczekaj aż to dziecko będzie silniejsze. Rewelacyjny pomysł.



Podawalem Tobie sporo przykaldow jak ten z terroryzowaniem nauczycielki w szkole. Powiedz mu jak wylumaczysz takiemu niedorozwojowi ze zle robi? Uwierz mi ze sie nie uda splynie po nim jak po kaczce i dalej bedzie opier*alal swoje akcje

htp

2019-10-07, 19:06
Alonso napisał/a:

Ja na miejscu syna wstąpiłbym do gangu, a potem z kolegami gangsterami spuściłbym ojcu wpie**ol szpadlem lub kablem wysokiego napięcia.



Czyli metoda napie**alania kablem za przewiny w twoim przypadku nie dały rezultatu?

tigerqaz

2019-10-07, 19:18
Tak powinno wyglądać bezstresowe wychowanie w Polsce.
Tyle że u Nas nie połapali kto ma się nie stresować i ubzdurali sobie że dzieciaki, nie wiem dlaczego.
Na filmie widzimy że ojciec nie wygląda na zestresowanego a wychowuje swoje dzieci zgodnie z zasadami życia.
Wpie**ol zawsze pomaga dziecku a i dodatkowo odpręża rodzica po ciężkim zapie**alaniu w fabryce, w której nak***ia godzinami, żeby jego spasiony dzieciak mógł pograć na konsoli, wpie**alając burgery z frytkami.
Dobrze że gruby, chociaż w rurkach nie chodzi. Jedyny jego plus w życiu. Dalej nie dojdzie...

Matka też chciała się trochę odstresować ale już musiała wracać do kuchni. :D

cesarz1982

2019-10-07, 20:13
Kingk***aKong napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, każy powinien mieć stanowczego starego i wpie**ol za większe przewinienia, nie było by tylu pojebów.



Masz coś do mieszkańców Tczewa????

:mrgreen:

przemas1234

2019-10-07, 20:15
hahah śmieszny bo gruby

Strielok1

2019-10-07, 20:24
Alonso napisał/a:

Ja na miejscu syna wstąpiłbym do gangu, a potem z kolegami gangsterami spuściłbym ojcu wpie**ol szpadlem lub kablem wysokiego napięcia.



Ależ ty masz silną psychikę (mała litera celowa).

Adrian649

2019-10-07, 20:34
Duża strata dla gangu, świetny tank by z niego był.

marinis

2019-10-07, 21:32
Kingk***aKong napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, każy powinien mieć stanowczego starego i wpie**ol za większe przewinienia, nie było by tylu pojebów.


Pierwszym który powinien dostać wpie**ol to jesteś ty, gamoniu analfabeto.

Gibonsq

2019-10-08, 00:04
Aż mi się dzieciństwo przypomniało.

edmund

2019-10-08, 08:10
[quote="Justynka99"]
twoje posty są strasznie infantylne, nie zaśmiecaj tematu

Adrianadernew

2019-10-08, 09:02
k*rwa jego mać.
Ja za gówniarza jak obrywałem wpie**ol ( z perspektywy czasu uważam że nierzadko był to wpie**ol słuszny ) to sp***alałem po pierwszym pasie jak poparzony. A ta tłusta gruba świnia nawet dupy z sofy nie ruszyła.

Noct

2019-10-09, 21:49
albo wpie**ol od starego, albo fotki zwłok na hardzie

antek025

2019-10-09, 22:09
k***a, ąz kabel od żelażka w ręce starego się przypomniał :D