18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wpierdol na ulicy

~Angel • 2018-03-05, 11:37
twardy z niego zawodnik


zwierzak30

2018-03-05, 12:20
Każdego twardziela parę kołków w cymbał zmiękczy, jak widać :)

janlew

2018-03-05, 12:36
W Europie też tak było, tylko lincze, zemsty rodowe itd. Trup za trupem. Wszystkiemu, choć mało kto to wie, położyła kres inkwizycja. Czyli... potrzebna im inkwizycja.

Dzisiaj

2018-03-05, 15:55
Ci w pomaranczowym to chyba policja... jesli tak to niezle pilnują porządku :)

Loaloa

2018-03-05, 16:20
Cytat:

W Europie też tak było, tylko lincze, zemsty rodowe itd. Trup za trupem. Wszystkiemu, choć mało kto to wie, położyła kres inkwizycja. Czyli... potrzebna im inkwizycja.



Doskonały żarcik, sadolowy turbokatol jak widać w formie.

P.S.Inkwizycja brazolom do pięt nie dorasta. Zarówno w liczbie zamordowanych ludzi, jak i w okrucieństwie.

krasnal_hałabała

2018-03-05, 17:24
Kiedyś widziałem filmik jak dwóch Czeczeńskich cyganów napie**alało się łańcuchami zawieszonymi na kijach jak kiścieniami po swoich ryłach.

Mota

2018-03-05, 18:10
Jeszce po wszystkim się rozciąga

Jo...........23

2018-03-06, 00:32
Loaloa napisał/a:

Doskonały żarcik, sadolowy turbokatol jak widać w formie.
P.S.Inkwizycja brazolom do pięt nie dorasta. Zarówno w liczbie zamordowanych ludzi, jak i w okrucieństwie.



Tutaj masz całkowitą rację.

Co wniosła Święta Inkwizycja w cywilizację?
Oskarżony w procesie kościelnym przez Inkwizycję miał m.in. prawo do:
- adwokata z urzędu.
- brak tortur w czasie składania zeznań.(a jeżeli był torturowany, to te zeznania nie mogły być brane pod uwagę w procesie)
- brak możliwości orzeczenie czy wykonania kary śmierci.
- kary kanonicznej - klasztor, modły itp.
- odwołania błędów i uniknięcia kary.

Najsurowszy rodzaj kary stosowany przez Św. Inkwizycję to... "przekazanie władzy świeckiej".
A przed sądem świeckim było już wszystko dozwolone.

Liczba ofiar Św. Inkwizycji? W ciągu ok. 300 lat wydano ok. 5000 "najsurowszych wyroków" czyli przekazano oskarżonych władzom świeckim.

Pytanie, skąd zatem te " stosy i miliony ofiar Inkwizycji" o których słyszeliśmy?

To są stosy i śmiertelne ofiary reformacji i protestantów. Powszechne były mordy na katolikach, a wina została zrzucone na Kościół Katolicki.
Np: Heniek 8 w Anglii z córusią wymordowali ok. 10-15 % społeczeństwa i zagrabił WSZYSTKIE majątki klasztorne, kościelne i prywatne katolików.
Każdy katolik był najpierw wieszany, później żywcem patroszony, a na końcu ścinany. W Skandynawii było podobnie.
W Niemczech (gdzie książęta wybrali protestantyzm), Szwajcarii.
To był OGROMNY skok na kasę!

A jak już napisałem zaczęto ofiary, które były w 99% katolikami, zaczęto zapisywać na konto Inkwizycji i Kościoła Katolickiego.
Dokładnie na tej samej zasadzie jak Polskę i Polaków obciąża się za zbrodnie niemców (z małej litery) podczas II WŚ.

Dobranoc.

chomic

2018-03-06, 11:26
Ty, a nogi już bezwładne :) potańczone

Hi...........po

2018-03-06, 14:31
Trochę żal mnie się zrobiło.