18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol młotkiem na legalu...?

CoJaTamKurwaWiem • 2019-04-21, 05:16
Czemu nie :mrgreen:


~Velture

2019-04-21, 05:41
W tych stanach powinno być prawo zezwalające właścicielowi oraz pracownikom na mierzenie z broni do każdego murzyna który wejdzie do sklepu i strzelanie w momencie jak taki negroid zacznie się podejrzanie zachowywać. Tak profilaktycznie.


CoJaTamKurwaWiem

2019-04-21, 05:52
Velture napisał/a:

W tych stanach powinno być prawo zezwalające właścicielowi oraz pracownikom na mierzenie z broni do każdego murzyna który wejdzie do sklepu i strzelanie w momencie jak taki negroid zacznie się podejrzanie zachowywać. Tak profilaktycznie.



W porzÄ…dnych stanach jest :mrgreen:
Mieszkam w miejscu, w którym przestępczość jest ponad 30% niższa niż w całych USA, prawie 60% niższa niż w innych miastach, oraz 40% niższa niż reszta Kansas. A wiesz dlaczego...? Na broń nie potrzeba zezwolenia, na jej noszenie również, domy są raczej droższe, niż tańsze, a populacja czarnoskórych wynosi ok 5%.
A i tak spora liczba przestępstw jest popełniania przez przyjezdnych czarnoskórych z sąsiedniego Missouri - myślą, że u nas są same łatwe cele, po czym... lądują w celi :mrgreen:

r061071

2019-04-21, 09:16
ten mlotek byl z gumy?

Marcinxxxxx

2019-04-21, 11:05
r061071 napisał/a:

ten mlotek byl z gumy?


Dmuchany


mygyry

2019-04-21, 11:26
Do zabijania karpi to on siÄ™ nie nadaje...

(Po jakiego ch*ja zrobiliście ograniczenie czasowe pomiędzy pisanymi postami?! Siedzę to X lat i nie przypominam sobie sytuacji spamerskich, żeby ktoś napie**alał jeden post za drugim, więc po ch*j ta nadgorliwość?)

niemamskarpet.

2019-04-21, 17:11
~Velture napisał/a:

W tych stanach powinno być prawo zezwalające właścicielowi oraz pracownikom na mierzenie z broni do każdego murzyna który wejdzie do sklepu i strzelanie w momencie jak taki negroid zacznie się podejrzanie zachowywać. Tak profilaktycznie.



mam lepszy pomysł, automatyczny karabin w rogu jak kamera, który ma kamerke z algorytmem rozpoznawania twarzy, koloru i z online dostępem do bazy policyjnej i ja bym ją tak zaprogramował:

jeśli wchodzi czarny wtedy celuje ale strzelaj tylko jak wyciągnie broń
jak wchodzi w turbanie - tak samo

a jak wchodzi czarny w turbanie to strzelaj od razu :D

PÃ...........Ä™

2019-04-21, 17:15
r061071 napisał/a:

ten mlotek byl z gumy?



Młotek był metalowy, ale łeb pusty.

picolo

2019-04-21, 20:20
MÅ‚otek ze styropianu?

gonzales1988

2019-04-22, 10:46
Co za idiota. Młotkiem wali sie po nogach, najlepiej kolanach tak zeby koleś nie mógł uciec. A nie jak torebką stara baba gdzie kolwiek.