18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpadnięcie pokojówki do stawu.

socjalmmv • 2017-08-25, 21:13
Kobieta postanowiła pozwiedzać zza światów. Można od 0:30.

TB303

2017-08-25, 21:14
Czy mi się wydaje, czy wrzuciłeś drugi raz ten sam film? :P

@edit
No i git.

Recydywista

2017-08-25, 21:25
jak mozna k***a nie umiec plywac ...

The_Generat

2017-08-25, 22:34
tam ma tak daleko do brzegu, że nawet pływanie nie było konieczne

JPablo

2017-08-26, 00:31
Cytat:


jak mozna k***a nie umiec plywac ...


Normalnie k***a?
Ja wychowałem się w górach, od zawsze albo wspinaczka albo downhill bądź inne sporty które mają w sobie zjazd z gór bądź wspinanie się na nie, na basenie, jeziorku czy ogólnie popływać byłem 4 może 5x tylko
Nie więcej, jest nic dziwnego nie ma w braku umiejętności pływania

Pragnę Ci zaznaczyć że wiele osób w marynarkach (nie szmatach do ubioru) nie potrafi pływać, więc są straci po jakiejś awarii i opcji dryfowania na wodzie bez użycia kamizelek

os...........wo

2017-08-26, 00:58
up pie**olisz.
Wystraszyła ryby, suka.

saves

2017-08-26, 01:07
Utopić się takiej kałuży????? Dwa razy łapami by machnęła.

Gilera1231

2017-08-26, 03:06
Dużo do złapania się czegoś jej nie brakowało

TytanowyRosomak

2017-08-26, 04:35
niemowlaka wjebiesz do wody i będzie pływał a tu proszę :) k***a darwin 2017 :P

~Velture

2017-08-26, 07:59
Nie pie**olcie o tym jak można nie potrafić pływać.
Ktoś kto nigdy nie pływał to nie potrafi i nie ma pojęcia co zrobić.
Przypomnijcie sobie wasze pierwsze lekcje jazdy na rowerze. Kółeczka po bokach a potem kijek do ramy. Jakbyście wsadzili dorosłego który nigdy nie jechał na rowerze na rower to by się wyj***ł 20 razy zanim by przejechał 10 metrów.
Mogę tak dalej pie**olić przykładami typu łyżwy, rolki itd.

Wojtass84

2017-08-26, 08:28
niech spoczywa "w pokoju"

Colossus

2017-08-26, 08:55
Velture napisał/a:

Nie pie**olcie o tym jak można nie potrafić pływać.
Ktoś kto nigdy nie pływał to nie potrafi i nie ma pojęcia co zrobić.
Przypomnijcie sobie wasze pierwsze lekcje jazdy na rowerze. Kółeczka po bokach a potem kijek do ramy. Jakbyście wsadzili dorosłego który nigdy nie jechał na rowerze na rower to by się wyj***ł 20 razy zanim by przejechał 10 metrów.
Mogę tak dalej pie**olić przykładami typu łyżwy, rolki itd.



To się k***a należy nauczyć, żeby uniknąć takich sytuacji jak na filmie, pływać można się nauczyć w każdym wieku. A w tej chwili prawie w każdym większym czy mniejszym mieście są jakieś baseny, a jak nie basen to wjeb się do jeziora i naucz się.

TytanowyRosomak

2017-08-26, 09:13
Velture napisał/a:

Nie pie**olcie o tym jak można nie potrafić pływać.
Ktoś kto nigdy nie pływał to nie potrafi i nie ma pojęcia co zrobić.
Przypomnijcie sobie wasze pierwsze lekcje jazdy na rowerze. Kółeczka po bokach a potem kijek do ramy. Jakbyście wsadzili dorosłego który nigdy nie jechał na rowerze na rower to by się wyj***ł 20 razy zanim by przejechał 10 metrów.
Mogę tak dalej pie**olić przykładami typu łyżwy, rolki itd.



Nielot hehe, z podstawowych czterech lęków to chyba ten aż nad to manifestuję swoją obecność :) sam jesteś jak kulka mięsa wtzucona w otchłań posejdona? :P

wszystkozajete1234

2017-08-26, 12:30
JPablo napisał/a:


Pragnę Ci zaznaczyć że wiele osób w marynarkach (nie szmatach do ubioru) nie potrafi pływać, więc są straci po jakiejś awarii i opcji dryfowania na wodzie bez użycia kamizelek

Chyba w mongolskiej albo szwajcarskiej...
Pochodzę znad morza i znam wiele osób, które pływają na statkach (trzy ukończyły Akademie Marynarki Wojennej w Gdyni, gdzie trzeba zdawać egzaminy na basenie) czy to jako nawigator, czy jako steward na wycieczkowcu, nawet jednego kapitana i wszyscy musieli albo zdać testy na basenie, albo mieć kartę pływacką.
Może ekipy remontowe/na platformach wiertniczych nie muszą umieć pływać, bo się nie zaliczają do załogi jednostki, ale trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego by pchać się na statek kiedy nie potrafi się pływać...