18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpadka podczas transmisji pogrzebu Adamowicza

Thoor • 2019-01-22, 00:22
TVP 3 miało emitować film dokumentalny, jednak musiało zrezygnować na rzecz transmisji pogrzebu Adamowicza. Zapomnieli jednak zmienić napisy i wyszła niezła szopka. :mrgreen:


spoiler

janlew

2019-01-22, 12:44
nelbox napisał/a:

bardzo trafne określenie na człekokształtnych zbierających się co tydzień w kościele.


Oni się w kościele spotkali tylko raz, normalnie spotykają się tu:


poligon6

2019-01-22, 14:14
Nie płakałem po Adamowiczu, po papieżu, po Smoleńsku i ch*j wie czym jeszcze.

Teraz kolejne polityczne kanalie bedą miały swojego męczenika, zwykłego wałka i lewusa do tego. Koles bardziej sie nadawał do kryminału, no ale o zmarłych źle sie nie mówi.

nowynick

2019-01-22, 14:19
:roll:

chyba że się okazuje, że gość z pomnika r*chał dzieci, wtedy należy źle mówić...

A co Adamowicza, nie miałem pojęcia że taki żył do kiedy nie umarł, co za wałki robił ch*j mnie interesuje, bo już nie żyje.

poligon6

2019-01-22, 14:39
O gosciu z pomika kazdy wiedział ze to pedofil, łacznie z Adamowiczem, który był u niego ministrantem :-) . I który tez był inicjatorem postawienia tego pomnika, a potem jego likwidacji. Tak to sie dzieje, jak wiater w dupe zawieje tak polityk spiewa. Kiedys klerykał teraz zrobił sie z niego piewca pedałów.

konował

2019-01-22, 15:32
k***a to naprawdę jest prawda? Bo mi się wierzyć nie chce.

TB303

2019-01-22, 15:38
janlew napisał/a:

Oni się w kościele spotkali tylko raz, normalnie spotykają się tu:


Świat nie jest, ani ludzie nie są czarno-biali. To ciekawe, że wyzywasz na lewactwo, a sam prezentujesz podobny tok myślenia: Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam - nie ma alternatywnych dróg :lol:

SuchyHarry

2019-01-22, 17:23
Nawet w takiej chwili pasek TVP nie zmienia nastawienia.

fieryangel

2019-01-22, 18:02
Oho... gimbo-ateiści wyleźli ze swoich dziupli...

Kościół jest zły? To wolicie być tak jak murzyni, którzy nie mają w głowach nic, żadnych wartości, żadnego poszanowania dla życia człowieka, żadnych moralnych zasad?
Czy może wolicie być jak zindoktrynowani muzułmanie, którzy wierzą w takie czary, że ja pie**ole. Zacofani tysiąc lat za murzynami.

Nie jestem fanem Kościoła, księży, tego zakłamanego sk***ysyństwa, nie wieżę w bajki o bogu, bo wierzę w naukę i prawa fizyki, ale nasza religia ma jedną pozytywną cechę - wpaja młodym ludziom jak być dobrym człowiekiem. Nie ważne czy potem chodzisz do kościoła, czy wierzysz w nieistniejącego boga, ale masz w głowie zakodowane co to znaczy być normalnym (w miarę normalnym, bo jesteśmy na sadololu :D ).
Jak mam wybierać kraj bez religii, jak np. UK, czy niedługo cała "postępowa" Europa, to wolę swoją zacofaną, zaściankową, ale za to normalną, mocno chrześcijańską Polskę.

Komuchy zawsze chciały zniszczyć Kościół, bo łatwiej się manipuluje pustym człowiekiem.

Także proszę gimbo-ateistów o zamknięcie twarzy, bo nie macie pojęcia o czym mówicie.

djted

2019-01-22, 18:41
fieryangel napisał/a:

Oho... gimbo-ateiści wyleźli ze swoich dziupli...
Kościół jest zły? To wolicie być tak jak murzyni, którzy nie mają w głowach nic, żadnych wartości, żadnego poszanowania dla życia człowieka, żadnych moralnych zasad?
Czy może wolicie być jak zindoktrynowani muzułmanie, którzy wierzą w takie czary, że ja pie**ole. Zacofani tysiąc lat za murzynami.
Nie jestem fanem Kościoła, księży, tego zakłamanego sk***ysyństwa, nie wieżę w bajki o bogu, bo wierzę w naukę i prawa fizyki, ale nasza religia ma jedną pozytywną cechę - wpaja młodym ludziom jak być dobrym człowiekiem. Nie ważne czy potem chodzisz do kościoła, czy wierzysz w nieistniejącego boga, ale masz w głowie zakodowane co to znaczy być normalnym (w miarę normalnym, bo jesteśmy na sadololu ).
Jak mam wybierać kraj bez religii, jak np. UK, czy niedługo cała "postępowa" Europa, to wolę swoją zacofaną, zaściankową, ale za to normalną, mocno chrześcijańską Polskę.
Komuchy zawsze chciały zniszczyć Kościół, bo łatwiej się manipuluje pustym człowiekiem.
Także proszę gimbo-ateistów o zamknięcie twarzy, bo nie macie pojęcia o czym mówicie.




Stary a głupi k***a. Kościół i religia to najwieksze zło.... UK ma religie. Wiele religii

lilmuzynio

2019-01-22, 21:42
Normiki oglądające tefałeniki myślicie, że jesteście lepsi od tych co dają na tace co niedzielę? Nawet mi was nie zal.

dun

2019-01-22, 22:47
ciesze sie ze tylu sprawiedliwych sie tu wypowiada, same autorytety moralne i wzory do nasladowania. zlote czasy

edek.bajzel

2019-01-23, 00:27
po postach widzę że niektóre sadole marzą o tym , by być wtr*chani przez czarnego,
poproście admina, wiecie którego, by się przebrał i spełnił wasze życzenia

TB303

2019-01-25, 21:16
fieryangel napisał/a:

bo łatwiej się manipuluje pustym człowiekiem.


Dlatego religie dobrze się trzymają.
edek.bajzel napisał/a:

po postach widzę że niektóre sadole marzą o tym , by być wtr*chani przez czarnego,


Nie uważasz, że są nieco za starzy na ministrantów?