18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Woźnica - u nich bez zmian

Hollow_Man • 2021-03-23, 15:48
Wersja Rosyjska


Halman

2021-03-23, 15:53
trochę nie rozumiem sytuacji od strony technicznej; ktoś ściągnął te odbieraki a trolejbus starego raczej typu bez autonomicznego zasilania pojechał dalej.. a po za tym ogólnie co tam sie odj***ło? ktoś porwał trolejbus a ktoś próbował go w ten sposób zatrzymać? Pierwszy raz nie udaje eksperta.

razak

2021-03-23, 16:02
Halman napisał/a:

trochę nie rozumiem sytuacji od strony technicznej; ktoś ściągnął te odbieraki a trolejbus starego raczej typu bez autonomicznego zasilania pojechał dalej.. a po za tym ogólnie co tam sie odj***ło? ktoś porwał trolejbus a ktoś próbował go w ten sposób zatrzymać? Pierwszy raz nie udaje eksperta.



powiedz szczerze. Ty masz tak nudne życie, że siedzisz i klikasz f5 na sadolu by odświeżyło stronkę i mógłbyś coś napisać czy o ch*j chodzi ??

Halman

2021-03-23, 16:13
razak napisał/a:

powiedz szczerze. Ty masz tak nudne życie, że siedzisz i klikasz f5 na sadolu by odświeżyło stronkę i mógłbyś coś napisać czy o ch*j chodzi ??


książkę piszesz? autoryzowany wywiad kosztuje...

TRQPL

2021-03-23, 16:38
Halman napisał/a:

trochę nie rozumiem sytuacji od strony technicznej; ktoś ściągnął te odbieraki a trolejbus starego raczej typu bez autonomicznego zasilania pojechał dalej.. a po za tym ogólnie co tam sie odj***ło? ktoś porwał trolejbus a ktoś próbował go w ten sposób zatrzymać? Pierwszy raz nie udaje eksperta.



Odpowiedź brzmi TAK.

mygyry

2021-03-23, 17:07
Prawie jak w Mad Max

homorek

2021-03-23, 18:21
Halman napisał/a:

trochę nie rozumiem sytuacji od strony technicznej; ktoś ściągnął te odbieraki a trolejbus starego raczej typu bez autonomicznego zasilania pojechał dalej.. a po za tym ogólnie co tam sie odj***ło? ktoś porwał trolejbus a ktoś próbował go w ten sposób zatrzymać? Pierwszy raz nie udaje eksperta.





TRQPL napisał/a:

Odpowiedź brzmi TAK.



Albo NIE

Takafura

2021-03-23, 18:31
Rosja to stan umysłu. Dlatego zgłaszam postulat osobnego działu pt. ROSJA.
Należy im się, tak jak kitajcom za ich teleturnieje.

Mez

2021-03-23, 21:15
Nie jestem ekspertem ale myślę że dziki zachód mają Ci nasi bracia. Myślę też żę powinien bardziej nadążać tymi lejcami za liniami.

rybsony

2021-03-23, 22:23
Ale? Yyyyyy

mp0011

2021-03-24, 00:17
Moja teoria.

Odbieraki prądu spadły z linii zasilającej.

Kierowca wyszedł, poprawił odbieraki i pojazd ruszył (nie wiem, może był na biegu, może miał tempomat, może inną awarię)
Jak ruszył, jechał już rozpędem, ewentualnie z akumulatora.

Smoku

2021-03-24, 02:16
mp0011 napisał/a:

Moja teoria.
Odbieraki prądu spadły z linii zasilającej.
Kierowca wyszedł, poprawił odbieraki i pojazd ruszył (nie wiem, może był na biegu, może miał tempomat, może inną awarię)
Jak ruszył, jechał już rozpędem, ewentualnie z akumulatora.



Może nie teoria a hipoteza. Wszystkie drzwi w autobusie pozamykane, więc to nie kierowca. Jakiś szczyl bez biletu jechał na zderzaku trzymając się pantografu. Spadł gdy trolejbus szybko ruszył. Koniec historii.

mazga50

2021-03-25, 04:22
Halman napisał/a:

trochę nie rozumiem sytuacji od strony technicznej; ktoś ściągnął te odbieraki a trolejbus starego raczej typu bez autonomicznego zasilania pojechał dalej.. a po za tym ogólnie co tam sie odj***ło? ktoś porwał trolejbus a ktoś próbował go w ten sposób zatrzymać? Pierwszy raz nie udaje eksperta.



Trolejbus nie został wyłączony (kierownik gapa), gdy rolki spadły z trolei. Gdy poszedł ustawić rolki na trolejach, trolejbus ruszył.