18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wózkowy ....

~McSadol • 2022-07-26, 21:22
premii nie będzie ...


djpyza

2022-07-26, 21:35
a mówili by opuszczać widły xd ale po co to dla frajerów !

miedzianek

2022-07-26, 22:53
k***a nie rozumiem ludzi, ktorzy wlasnym cialem chca lapac ciezkie przedmioty....

Figlarz_

2022-07-26, 23:56
Dawno temu była wersja z bardziej oddalona kamera, film stary jak ch*j.

W ogóle typ naprawdę zabawny, taki wózek wazy miedzy 4 a 5 ton, musiałby być W ch*j silny, żeby to utrzymać. Zreszta o jego IQ świadczy jazda z wysuniętym na maxa masztem. Jako ekspert stwierdzam - debil. Mógł go ten wózek przytrzasnąć, byłoby jednego mniej na planecie.

opetaniec

2022-07-27, 01:04
Chyba mają tam na magazynie próg zwalniający...

PabloSkills

2022-07-27, 02:47
No ma koleś więcej farta niż rozumu. Dobrze, że z metra cięty to się zmieścił.

re...........66

2022-07-27, 03:56
to z polski filmik? bo na chinola typ nie wyglada a obok chinoli lapiacych ciezki sprzet ryzykujac zyciem zeby szef sie nie wkurzyl i nie polecial po premi to chyba polaczki sa na drugim miejscu

PabloSkills napisał/a:

No ma koleś więcej farta niż rozumu. Dobrze, że z metra cięty to się zmieścił.



a szkoda wlasnie ja bym wolal zeby sk***ysynkowi flaczki wyplynely bo nie lubie durnego sk***ysynstwa co lapie tonowa maszyne, durny sk***ielek jak chinolek jakis

lucass1621

2022-07-27, 05:12
Figlarz_ napisał/a:

Dawno temu była wersja z bardziej oddalona kamera, film stary jak ch*j.
W ogóle typ naprawdę zabawny, taki wózek wazy miedzy 4 a 5 ton, musiałby być W ch*j silny, żeby to utrzymać. Zreszta o jego IQ świadczy jazda z wysuniętym na maxa masztem. Jako ekspert stwierdzam - debil. Mógł go ten wózek przytrzasnąć, byłoby jednego mniej na planecie.


Jeżdżę tym gównem na codzień więc po kolei:
Tego typu wózek waży 3 tony (max 3.5 zależy od wersji).
Maszt był całkowicie wsunięty- w tym wózku wysuwasz go do 11m w górę. Jedynie widły miał w górze, a maszt złożony.
Ogólnie coś sp***olone w maszynie bo nie powinna się wyj***ć przy takim hamowaniu.
Kierowca debil że wysiada a z ciebie ch*ja nie ekspert.
Pozdrawiam serdecznie.

Zasysacz

2022-07-27, 06:53
Dobry wariat :D

Sztruks

2022-07-27, 07:03
Odruch ludzki... ty byś pewnie stał i tańczył makarene
miedzianek napisał/a:

k***a nie rozumiem ludzi, ktorzy wlasnym cialem chca lapac ciezkie przedmioty....


witekkk

2022-07-27, 09:16
Figlarz_ napisał/a:

Dawno temu była wersja z bardziej oddalona kamera, film stary jak ch*j.
W ogóle typ naprawdę zabawny, taki wózek wazy miedzy 4 a 5 ton, musiałby być W ch*j silny, żeby to utrzymać. Zreszta o jego IQ świadczy jazda z wysuniętym na maxa masztem. Jako ekspert stwierdzam - debil. Mógł go ten wózek przytrzasnąć, byłoby jednego mniej na planecie.



Raczej 5. Albo i więcej.
4 tony to waży zwykły widlak.

Widziałem na własne dobre oczy, jak w Holandii nasz rodak, Polak (o białej skórze i środkowopolskim akcencie) jeździł takim reachtrukime na DWÓCH kołach (a to trójkołowiec.
Przez następne kilka tygodni gostek jeździł bardzo spokojnie.



lucass1621 napisał/a:

Jeżdżę tym gównem na codzień więc po kolei:
Tego typu wózek waży 3 tony (max 3.5 zależy od wersji).
Maszt był całkowicie wsunięty- w tym wózku wysuwasz go do 11m w górę. Jedynie widły miał w górze, a maszt złożony.
Ogólnie coś sp***olone w maszynie bo nie powinna się wyj***ć przy takim hamowaniu.
Kierowca debil że wysiada a z ciebie ch*ja nie ekspert.
Pozdrawiam serdecznie.




Buhahahaha.
3-3,5... Więcej waży zwykły widlak elektryczny. Boczny (reachtruck - wiesz, co to jest? :D ) może ważyć nawet i 8 ton.
HLOP (którymi także jeździłem i mam na to papiery) - dużo więcej.
Także... Ani wiesz, ani się znasz... Buhahahahaha

Figlarz_

2022-07-27, 09:34
lucass1621 napisał/a:

Jeżdżę tym gównem na codzień więc po kolei:
Tego typu wózek waży 3 tony (max 3.5 zależy od wersji).
Maszt był całkowicie wsunięty- w tym wózku wysuwasz go do 11m w górę. Jedynie widły miał w górze, a maszt złożony.
Ogólnie coś sp***olone w maszynie bo nie powinna się wyj***ć przy takim hamowaniu.
Kierowca debil że wysiada a z ciebie ch*ja nie ekspert.
Pozdrawiam serdecznie.


O, widzę, ze jest i super expert! Otóż taki wózek wazy równo 3,5t + bateria, która zazwyczaj ma ok. tony. Maszt faktycznie miał złożony, może odrobine wyciągnięty w górę. A nie wyj***l się przez hamowanie, tylko przez spora nierówność w nawierzchni, przez co nim zakołysało i go wyj***ło.

ch*ja nie ekspert pozdrawia super experta.