18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

World War Imigranci

marcosmark • 2015-09-08, 23:57
Do Administratorów i Moderatorów: zanim znów usuniecie ten temat kliknijcie z łaski swojej w Play na filmiku. On wcale nie został usunięty. Nie mam wpływu na to, że tak się wyświetla.

Tak to może wyglądać już niedługo ...



Zdecydowanie jestem za rozwiązaniem tego poprzez :gilotyna: :snajper2: :psycho: :chainsaw:

rz...........nu

2015-09-09, 00:28
h*jowe, Brad Pit ogólnie nie nadaje sie do niczego (Brad=Ćwiek po angielsku)

~Beny

2015-09-09, 00:56
rzklanu napisał/a:

h*jowe, Brad Pit ogólnie nie nadaje sie do niczego (Brad=Ćwiek po angielsku)



Myślisz, że Nicolas Cage* by sobie lepiej poradził? ;)

*sprawdź sobie :P

dex19

2015-09-09, 01:27
słabe w uj

Dziku11

2015-09-09, 02:34
Ciekawe czy takie powstawały jak Polacy tudzież inna nacja bloku wschodniego (z wyjątkiem NRD), zalewała masowo kraje rozwinięte.

Szaler

2015-09-09, 03:48
@Dziku11 z tą różnicą, że Polacy mimo iż pojechali za chlebem i do pracy byli i są traktowani przez te państwa jak gówno. Jak podludzie stworzeni do ciężkiej harówy (mam na myśli Niemcy bo tylko tam byłem i tam jest moja rodzina), czyli nie ważne co byś zrobił to i tak jesteś tylko Polakiem.

A tych "uchodźców" mało w dupę nie pocałują. W Niemczech witają ich oklaskami. k***a OKLASKAMI! Za to, że będą musieli utrzymywać tych nierobów.

Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał poniewierać się po świecie za chlebem i godnym życiem, bo to nie jest nic przyjemnego. Zwłaszcza dla Polaków którzy robią to, bo chcą normalnie żyć za własne ciężko zarobione pieniądze.

Mesjaszowaty

2015-09-09, 07:50
Autorze,a moze adminy sa podzielone na prawakow i lewakow i czasem ze wzgledu na poprawnosc polityczna udaje sie tej lewej uposledzonej stronie conieco usunac? :-) Zaleja,zaleja te brudne k***y niejedna polska foke x5,k***a rzygam :rzyga:

woj1000tek

2015-09-09, 08:23
Zajebiście odwzorowali węgierski mur :-D

Bankracy

2015-09-09, 08:47
Ja obstawiam że wywalali ten filmik właśnie po kliknięciu w play...

-escobaro-

2015-09-09, 09:02
Świetny film, rozumiem, że premiera u Nas w 2016? Natomiast na poważnie ja się boję zalewu Islamu, to fałszywa religia, w której dopuszcza się kłamstwo w obronie religii. Boję się stopniowej acz postępującej kolonizacji burek, której początek możemy przeoczyć. Jeśli Niemcom jest potrzebna tania siła robocza, to niech na własną rękę sobie ją organizują, a nie wzuwają do źle pojętej Solidarności. Jak będę zarabiał tyle co Niemiec to zastanowię się, czy mam ochotę się solidaryzować, a na razie to niech Nasze Państwo zajmie się Naszymi problemami, a nie irackimi, czy syryjskimi.

Maxi96

2015-09-09, 09:08
Mesjaszowaty napisał/a:

Autorze,a moze adminy sa podzielone na prawakow i lewakow i czasem ze wzgledu na poprawnosc polityczna udaje sie tej lewej uposledzonej stronie conieco usunac? :-) Zaleja,zaleja te brudne k***y niejedna polska foke x5,k***a rzygam :rzyga:

Czyli nie tylko oni są naszym wrogiem ale też my sami, każdy kto k***a myśli że oni "wzbogacą nas kulturowo" powinien dostać natychmiastową deportacje do krajów muzułmańskich.

kaziolord

2015-09-09, 09:11
Byłem muzułmaninem zanim to było modne.

Klierowski

2015-09-09, 09:21
Allahu snackbar mi brakowało .

elvis02

2015-09-09, 09:59
Mnie wzruszyło. Gdzie można dostać taki fajny helikopter z działkiem? Tak na wszelki wypadek.

PanWładeczek

2015-09-09, 10:04
Porównywanie ich do Zombie i do Szarańczy tak bardzo na rękę Niemcom, Anglii, Francji - przynajmniej kiedy będą palić dzieci w piecu to nikt nie będzie wyrażał oburzenia. Identycznie działo się w socjalistycznej III Rzeszy, najpierw narobili długów, wielcy fabrykanci z IG Farben itp. obłowili się tak jak na zachodzie ich wersje "cudownych dzieci biznesu" vel Kulczyk który spłodził fortunę na intratnych interesach z państwem, a później ktoś musiał za to zapłacić i w 39' kiedy Rzesza miała ponad 40 bln Reichsmarek długu trzeba było ogłosić bankructwo albo wojnę. Adolf oskarżył żydów, teraz to by nie przeszło bo holocaust itp. więc ściągnęli sobie "winowajców zastępczych", na których zachodnie społeczeństwa będą mogły odreagować kiedy rząd ogłosi "zaciskanie pasa".
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_external_debt
http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/mit-gospodarczego-sukcesu-iii-rzeszy/
"...ponad pięciokrotnie zwiększyli zadłużenie państwa. Napad Niemiec na Polskę i innych sąsiadów nie był wyborem a koniecznością. Inaczej III Rzesza musiałaby ogłosić bankructwo."

Wielkie zdziwienie, że jadą na potęgę - gdyby Polakom powiedzieli, że mają dla nich 2 000 000 mieszkań wolnych, 2 500 Euro renty za pierdzenie w tapczan i drugie tyle benefitów kiedy spłodzą dzieciaki to jak myślicie co by się stało? Przeciętny Niemiec musi pracować na 2 etatach żeby przebić zasiłki jakie dostają imigranci - dlatego podpalają obozy dla uchodźców i urządzają pikiety antyislamskie itd.
Już niedługo na Zachodzie Europy: https://www.youtube.com/watch?v=Rmfe3XVkiO0
Rząd który zaciągnął długi, banki które ciągnęły miliardowe zyski z odsetek i kreacji papierowych pieniędzy... nikt nie poniesie odpowiedzialności za kryzys, wszystko poleci na "śmierdzących kozojebców z Allahu Akbar na ustach".

No chyba, że ktoś uważa Angelę za taką idiotkę która nie wie do czego prowadzi sprowadzanie wojującego islamu, ale potrafi wydymać pół Europy i uzależnić od swoich wpływów 40 milionowy naród...