18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

World War Imigranci

marcosmark • 2015-09-08, 23:57
Do Administratorów i Moderatorów: zanim znów usuniecie ten temat kliknijcie z łaski swojej w Play na filmiku. On wcale nie został usunięty. Nie mam wpływu na to, że tak się wyświetla.

Tak to może wyglądać już niedługo ...



Zdecydowanie jestem za rozwiązaniem tego poprzez :gilotyna: :snajper2: :psycho: :chainsaw:

Taumantis

2015-09-09, 10:08
"(...)O idealny temat do pozdrowienia ludzi, którzy zgłaszają posty :) więc zaczynam!

Przede wszystkim chciałbym (nieironicznie) pozdrowić, samego Pana Prokuratora, to nie Pana wina że jakiś lewacki zjeb, marnuje Pana czas pracy na jakieś pierdoły. Tak samo chcę pozdrowić śledczego, który będzie odpytywał mnie o treść tego komentarza pod względem mowy nienawiści. Szacunek dla obu Panów! Bo to niegodne żebyście zajmowali się takimi treściami. A teraz apel do konfidenta, co szuka nienawiści w sieci, osobiście znam prawo na tyle, że mogę sobie pisać o gazowaniu żydów, ciapaków itd. I ładnie napisać "była to prowokacja do autora wątku". Więc mam nadzieję, że jako anonimowy byt, ktoś cie kiedyś znajdzie i urżnie ci jaja, żebyś dzieci więcej nie robił. Co do uchodźców? Zabrać zasiłki, jak nie będą pracować niech zdychają z głodu, jak podniosą rękę na polaka, zmasakrować. żadne oko za oko. Życie za oko. Oby osobie, która jest tym magicznym służbistą. cała banda imigrantów wyr*chała córkę, żonę i jego samego! Nawołuję polaków do powiedzenia NIE. "


Treść powyższego jest cytatem mojej autorskiej książki "ch*j ci w dupę konfidencie". Jest to treść fikcyjna, nijak mająca się do rzeczywistości.

omgłomatkobosko

2015-09-09, 10:33
Nie wiem o co ta cała gównoburza w mediach i internetach. Ci uchodźcy mają Polskę w dupie i nie będą tu mieszkać. Z Polski uciekają Polacy, więc nikt o zdrowych zmysłach tutaj nie przyjedzie mieszkać, bo w Niemczech dostaną za to samo 4 razy więcej kasy + meczety.

roma21

2015-09-09, 10:44
To już wiem gdzie będą kręcić drugą część :karabin:

Stradivarius

2015-09-09, 11:54
Jaki jest oryginalny tytuł filmu, którego dotyczy powyższy trailer? Wydaje się całkiem ciekawy, a niestety nie oglądałem go.

Siemek007

2015-09-09, 12:02
Stradivarius napisał/a:

Jaki jest oryginalny tytuł filmu, którego dotyczy powyższy trailer? Wydaje się całkiem ciekawy, a niestety nie oglądałem go.

World War Z

rafdro

2015-09-09, 12:20
No sadole i sadolki zamiast siedzieć na tyłku przed kompem można by się ruszyć i zaprotestować przeciwko inwazji tej ciapackiej hołoty w Europie. Jeżeli nie chcecie żeby wasze córki nosiły burki albo były gwałcone a synom ucinano głowy to wyjdźcie na ulicę i pokażcie rządzącym ze wasz głos też się liczy a najbliższa okazja 12.09.15 w wawie. Jeśli my nie zaprotestujemy to myślę że za jakiś czas tzw. "Imigranci" zrobią z nami to samo co amerykanie zrobili z Indianami czyli nasza kultura i tradycja będzie obecna tylko w jakiś rezerwatach. :-/

^https://m.facebook.com/events/1487457864881242/

sopi112

2015-09-09, 13:45
Jeszcze rok temu spierałem się ze swoim profesorem od Nauki o Państwie i Prawie, że islamizacja Europy jest poważnym problemem i o tym też pisałem wtedy referat. Grubo trwał przy tym, że więcej ludzi umiera w wypadkach samochodowych, a islamizacja Europy jest nierealna. Już chcę zobaczyć jego wyraz twarzy za miesiąc, czy dalej będzie spierał się i trwał przy swoim :) .

Górnik_Roku

2015-09-09, 13:47
Przeróbka lepsza od samego filmu, który był beznadziejny.

Docent

2015-09-09, 14:54
Hmmm... Super przeróbka. Weź trailer, skopiuj go w całości i w środek dodaj z 5s czegoś u brudasach. Oceniam na 6.

Blabus

2015-09-09, 16:29
W scenie jak zombie/imigranci wspinają się na mur brakuje napisu "WĘGRY" ale i tak piwko

Szmelc

2015-09-09, 17:23
28 Days Later in europe