18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Workout dla pań

Dante737 • 2013-01-19, 01:01
A czy ty wiesz jak ćwiczyć poprawnie?

Grabarzysko

2013-01-19, 01:42

tą piłkę raczej lepiej by wykorzystała :)

Lucyfer92

2013-01-19, 03:27
Fajna dupa, ale wygląda jak by miała się zesrać ..

Udash

2013-01-19, 09:22
To jej się dopiero cipsko przypociło w tych lateksowych gaciach, ale piwo leci... :cycki:

kubakw

2013-01-19, 09:27
Na ch*j się tak męczy wystarczyłoby gdyby swojego chłopa porządnie rano i wieczorem zadowoliła i efekt kaloryczny ten sam.

ryzawy

2013-01-19, 09:46
"Na ch*j się tak męczy wystarczyłoby gdyby swojego chłopa porządnie rano i wieczorem zadowoliła i efekt kaloryczny ten sam."

I miałaby do tego koktajl wysoko białkowy ;]

EDmaster

2013-01-19, 09:58
mam dziwne wrazenie ze ta laska nie ma pojecia co robi ... :) ale sa cycki jest piwko

krzychon

2013-01-19, 09:59
Ja się pytam na ch*j jej dwa staniki ? ;> Wolałbym bez :) )

miroshima

2013-01-19, 10:01
co za idiota okleił lustrami kolumnę na środku?! ja nie wiem ... no ale za cycki - piwko. ;-)

Kaszysz

2013-01-19, 10:07
odchodząc od tematu cycków, już pierwsze ćwiczenie wykonuje niepoprawnie, przysiadu nie robi się poniżej konta 90 stopni ze względu na wycierające się chrząstki w kolanie.

kamyk69

2013-01-19, 10:33
Kaszysz napisał/a:

odchodząc od tematu cycków, już pierwsze ćwiczenie wykonuje niepoprawnie, przysiadu nie robi się poniżej konta 90 stopni ze względu na wycierające się chrząstki w kolanie.




Gówno wiesz. Przysiad niepełny, w przypadku ćwiczeń z obciążeniem, nawet bez, powoduje WIĘKSZE obciążenie kolan, niż przysiad PEŁNY. Co za tym idzie, ryzyko kontuzji zwiększa się, i każdy kto ćwiczy, powinien robić przysiad PEŁNY. Jest to mit, obalony już wiele razy.

Zacytuję:

Cytat:

...i znowu ten sam problem.
panowie,to dzial dla zaawansowanych,a jak widze takie pytania,a pozniej niektore odpowiedzi-to nie wiem,czy smiac sie,czy plakac.

idealna technike przysiadow mieli,maja i zawsze miec beda najlepsi-CIEZAROWCY.
odpowiednie przygotowanie fizyczne(gibkosc) oraz zastosowanie specjalnego obuwia-pozwala na wykonanie poprawnie tak glebokiego przysiadu.

taka glebokosc nie dla kazdego jest mozliwa do osiagniecia od tak-od reki.
tu dochodzimy do sedna calego zagadnienia.
co jest wykladnikiem prawidlowej glebokosci przysiadu.
zejscie w przysiadzie nalezy przerwac w punkcie(a wlasciwie 2-3cm przed nim),kiedy odcinek ledzwiowy kregoslupa zacznie tracic swoja naturalna krzywizne,tzn. zacznie sie zalamywac.to jest dla nas wykladnik glebokosci przysiadu w danej chwili,bo jak juz nadmienilem na wstepie-moze i powinien sie on zmienic wraz ze wzrostem naszego poziomu sprawnosci(rozciagniecia).

zapomnijcie o udach rownoleglych,kacie 90 stopni oraz innych "wynalazkach"

tylko gleboki przysiad rozwija rownomiernie wszystkie grupy zaangazowane w tym boju,a co za tym idzie rownomiernie rozklada sily dzialajace m.in na staw kolanowy.
(dlatego jest bezpieczny)

pozdrawiam.


PS.
niby wszystko jasne i oczywiste....
...a pozniej czytam,jak nasz "mistrz"; od siedmiu bolesci w jednym z numerow "fachowego pisma" pisze,ze polprzysiady sa bezpieczniejsze dla kolan.

rece opadaja....


kermicik

2013-01-19, 11:01
oblesnie sztuczna flądra

asd12033

2013-01-19, 11:05
ale zajebista jest;p