18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Woodstock 2017

pawelozory • 2017-08-11, 18:12
Jak co roku zmontowałem krótki filmik z Woodstocku.
Oczywiście to dość kontrowersyjny temat, więc proszę o kulturalne komentarze.

Wyprzedzając tematy antywoodstockowców:
spoiler




Materiał własny.

sir_Alex

2017-08-21, 09:57
nie no, fajne... :kupa: :kupa: :kupa:


:krawaciarz:

sezamkowyRozpierdol

2017-08-21, 10:14
nowynick napisał/a:

Up

a kto inny pisze te hejty jak nie ludzie którzy nigdy tam nigdy nie byli?



Dla polaczków najlepiej żadnych imprez nie robić :lol:
Oni mają swoją imprezę, co niedziela w kościele :amused:

jbone

2017-08-21, 10:20
dobra chłopaki. 0:35 i niech mi ktoś to k***a wyjaśni?

Carolec

2017-08-21, 10:58
A gdzie są Sebiksy Wyklęte, obrońcy polskości i wiary, aby rozpędzić tą Sodomę i Gomorę?

nowynick

2017-08-21, 11:00
Velture napisał/a:

@up

Ok. No to byłeś kiedyś w sejmie? W senacie? W pałacu prezydenckim? Znasz jakichś polityków? Byłeś w siedzibie którejś partii? Znasz prezydenta albo premiera któregoś?
No to dlaczego hejtujesz na polityków?

Dziękuję, dobranoc.




osobiście poznałem tylko Michała Tuska (nawet o zgrozo browara z nim piłem - mieszkał obok mojego kumpla ze studiów i wpadł na bibę) natomiast argumentujesz z dupy, po politykach się jeździ za konkretne działania ujawnione przez mniej czy bardziej wiarygodne źródła, a o Woodstocku powtarzane są pewne mity, które ktoś zarzucił kiedyś z ambony, bo nie lubi WOŚPu...

olbi13

2017-08-21, 12:01
jbone napisał/a:

dobra chłopaki. 0:35 i niech mi ktoś to k***a wyjaśni?


Co tu wyjaśniać...więcej takich chodziło ale nie oszukujmy się piękne to one nie były.Im bardziej rozebrana tym brzydsza.

Cara_Al_Sol napisał/a:

Szkoda, że Dałeś taki syfiasty podkład. Woodstock, nie loveparade ;-)
Materiał spoko.


Nie mogłem znaleźć odpowiedniego darmowego odpowiedniego podkładu. Niedarmowe ale pasujące do klimatu youtube blokuje.

Wiewór

2017-08-21, 13:17
Jak wam nie pasuje woodstock to czy ktoś was zmusza jechać tam albo oglądać?
Idźcie sobie do Częstochowy na pielgrzymkę, pośpiewacie despasito ze sfrustrowaną starą panną przebraną za pingwina i pedofilem w sukience opowiadającym baśnie o gadającym wężu.
Będziecie srać po krzakach, wpie**alać turystyczną, pić wodę z kałuży i spać po przydrożnych norach jak jakieś zwierzęta.
Na końcu wędrówki czeka na was fałszywy prorok belzebub z torunia, który odda cześć i pokłony złotemu cielcowi w postaci obrazka kobiety z dzieckiem i wyciągnie do was łapę po kasę. Na do widzenia nakarmi was porcją katolickiej nienawiści, żeby wam starczyło polactwa na następny rok...
Po odebraniu starannego katolskiego wychowania wrócicie do swoich zapyziałych miast i przez następny rok będziecie nas wk***iać swoją głupotą w internetach.

TB303

2017-08-21, 13:29
Temat o Woodstocku...

Toolpa

2017-08-21, 13:43
Fajnie fajnie, ale prawda jest taka, że woodstock sie sp***olił na maxa. W tym roku znów tam byłem (9 raz) i powiem Wam, że ch*jówka straszna. Owsiak politykuje nie wiem na ch*j. Plakat z napisem KONSTYTUCJA wręczali mi chyba z 20 razy. Jakieś k***a wlepki ze #StrajkiemKobiet2017... Co ja do k***y nędzy jestem potencjalną ofiarą wyprania mózgu? Mam sie spuszczać nad zajebistością Biedronia? Po ch*j mi wciskacie reklamy Play? Gówno, gówno, gówno. Z woodstocku się zrobił festyn dla wszystkich, a nie festiwal muzyczny i nawet z tym k***a nie polemizuj. Biedafest.

mi...........ek

2017-08-21, 15:49
Sodoma i Gomora
Może wpierw poczytajcie o Woodstocku z 1969 roku - ćpanie, syf, hiv i nic więcej.
Hare krishna, sekta ale jak to mówił Jurek - róbta co chceta!

PieronJasnySzlag

2017-08-21, 16:41
Abraxus napisał/a:

Jak wam nie pasuje woodstock to czy ktoś was zmusza jechać tam albo oglądać?
Idźcie sobie do Częstochowy na pielgrzymkę, pośpiewacie despasito ze sfrustrowaną starą panną przebraną za pingwina i pedofilem w sukience opowiadającym baśnie o gadającym wężu.
Będziecie srać po krzakach, wpie**alać turystyczną, pić wodę z kałuży i spać po przydrożnych norach jak jakieś zwierzęta.
Na końcu wędrówki czeka na was fałszywy prorok belzebub z torunia, który odda cześć i pokłony złotemu cielcowi w postaci obrazka kobiety z dzieckiem i wyciągnie do was łapę po kasę. Na do widzenia nakarmi was porcją katolickiej nienawiści, żeby wam starczyło polactwa na następny rok...
Po odebraniu starannego katolskiego wychowania wrócicie do swoich zapyziałych miast i przez następny rok będziecie nas wk***iać swoją głupotą w internetach.



Aż się musiałem zalogować żeby odpisać na te idiotyzmy :D
piękna logika. Napisać w pierwszym zdaniu że nikt nikogo nie zmusza do woodstoku. Następnie ciśnij 15 zdań antykatolickiego hejtu.
Typowe sp***olenie umysłowe.

To że ktoś się podśmiewa z woodstoku musi oznaczać że jest katolikiem od ojca rydzyka. Tak samo jak ktoś chodzi na mecze to jest żołnierzem macierewicza a kto nie chce mieć za sąsiada ciapatego ten jest rasistą. to chyba największa cecha idiotów - myślenie zero jedynkowe + syndrom Kaliego.

Jak sobie tak myśle to dochodze do wniosku że w Polsce w zasadzie nie było by podziałów, wystarczy od publicznego dyskursu odsunąć idiotów.

Novik

2021-11-01, 03:58
Brudasy pie**olone :3

Wiewór

2021-11-01, 11:23
PieronJasnySzlag napisał/a:

To że ktoś się podśmiewa z woodstoku musi oznaczać że jest katolikiem od ojca rydzyka.



Yhy jasne k***a. Mów mi jeszcze. Ty jesteś niby tym nie katolikiem nie rydzolem co się podsmiech*je z Woodstock.
Podział w Polsce jest wyraźny Woodstock WOŚP vs psychokatolibowie i środowiska nacjonalistycznie. Innych opcji nie ma.