18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Woodstock 2017

pawelozory • 2017-08-11, 18:12
Jak co roku zmontowałem krótki filmik z Woodstocku.
Oczywiście to dość kontrowersyjny temat, więc proszę o kulturalne komentarze.

Wyprzedzając tematy antywoodstockowców:
spoiler




Materiał własny.

Zapi93

2017-08-12, 16:38
@jedrzej152 @jinn No tak, bo tylko ludzie z dużych miast jeżdżą na brudstok. Stuleja umysłowa zawsze w modzie. Co ten polityczny festiwal ma wspólnego z dawnym woodstockiem? No tylko nazwę. Trzepcie sobie dalej pod waszą ,,wolność". Tylko dodajcie do niej jeszcze smród, wymioty i ubóstwo umysłowe. W sumie to trochę mi was żal.

PS nie pie**ol mi tu o wolności, tylko przyznaj się, że liczyłeś na jakąś nieprzytomną loszkę, co to lubi w błocie się taplać. 8-)

Piotru70

2017-08-12, 18:59
pawelozory napisał/a:

- wyolbrzymiana przez media przestępczość podczas trzech dni na Woodzie jest mniejsza niż jednego dnia w dużych miastach. Nie zapominajmy, że było tam 200-700 tys (wg różnych źródeł) ludzi. Btw. na ten temat mogę się wypowiedzieć bo akurat piszę o tym pracę magisterską.



No to muszę ci pogratulować ambicji jak Ty pracę piszesz o jakimś syfie. Zajebistą będziesz mieć w przyszłości robotę. Może u Owsiaka. Jak można pójść na studia i po wielu latach (przypuszczam) ciężkiej nauki zwieńczyć to wszystko taką gównianą pracą. Po ch*j poszedłeś na te studia, teraz pewnie zajmiesz posadę fartownie na którą ktoś inny zasłużył a będzie zmuszony zapie**alać na zlewie w UK i nic przy tym nie wnosząc do społeczeństwa. Świat schodzi na psy i to taplające się w błocie.



jinn

2017-08-12, 21:47
Zapi93 napisał/a:

@jedrzej152 @jinn No tak, bo tylko ludzie z dużych miast jeżdżą na brudstok. Stuleja umysłowa zawsze w modzie. Co ten polityczny festiwal ma wspólnego z dawnym woodstockiem? No tylko nazwę. Trzepcie sobie dalej pod waszą ,,wolność". Tylko dodajcie do niej jeszcze smród, wymioty i ubóstwo umysłowe. W sumie to trochę mi was żal.

PS nie pie**ol mi tu o wolności, tylko przyznaj się, że liczyłeś na jakąś nieprzytomną loszkę, co to lubi w błocie się taplać. 8-)



Polityka wkradła się tam od kiedy ten zj***ny PiS i jego poplecznicy próbują zniszczyć tę imprezę. Przyj***li się do tego Owsiaka i dlatego on publicznie pluje jadem na na tę bandę przygłupów. I bardzo dobrze. Najgorsze jest to, że rząd co roku robiąc budżet na rok przyszły bierze pod uwagę kasę, którą Owsiak przekaże na szpitale. Niech się cieszą, że ktoś się dokłada do interesu i zamkną mordy. 100 baniek rocznie nie chodzi ulicą.

P.S. Nie pojechałem tam r*chać spoconych grandżówek, bo:
-byłem z dzieckiem
-jestem żonaty
-musiałem być trzeźwy

I tak twierdzę, że ta impreza jest świetna. Niech młodzi potaplają się w błocie, pochleją do nieprzytomności i poleżą naj***ni na polu namiotowym. Są wakacje, a w wakacje można więcej.

Megastolec

2017-08-12, 22:13
Powiem tak,na woodstock jadą wszyscy ludzie co mają popie**olone w głowie i należało by humanitarnie rzucić bombę nie dużych rozmiarów i jednym zamachem pozbyć się większości,ale trzeba by było organizować to co roku aby na bierząco czyścić społeczeństwo.

Najbet

2017-08-12, 23:19
Pisze tak jak by zabrakło mu paliwa nad Balaton.
Chłopakom w Zaleskich opowiadał: Ej Słuchajcie na jakim ostatnio na takim superanckim festiwalu byłem tojtoje czyściutkie i ogólnie zajebista impreza:)

rondżeremi

2017-08-12, 23:22
oczywiste jest to że najczęściej do krytyki rwą się ci którzy bez powodu myślą ze ich zdanie kogokolwiek obchodzi, pluja sie do innych bo sami maja smutne zycie, dowartosciowanie sie opluciem innych..

pie r dolenie zza klawiatury i chlapanie jadem bo ktos sie jakos bawi to raczej swiadczy o biedzie umyslowej


zresztą zaden nie przyjedzie nie powie nikomu tam wprost nie wyzwie bo by od razu skonczyla sie jego smutna proba narzucania zdania innym.

zonk

2017-08-13, 00:08
@up, na chwilę obecną to takie osoby jak autor tematu i między innymi ty narzucasz nam "miłość" do brudasów z woodstocku.

i-i

2017-08-13, 00:12
zdjęcie z lotu ptaka


Nequrix

2017-08-13, 01:06
Byłem na 7 woodstockach z czego 1 w 2007 i z tej imprezy to chyba tylko nazwa i miejsce to samo zostało. Tak jak ktoś wcześniej pisał próba uszczęśliwienia wszystkich zrobiła z festiwalu jarmark.

chekebreke

2017-08-13, 01:13
no i co tam onaziści? ktoś wam pokazał rzeczywistość i dupa boli? ohh, zapomniałem że ludzie waszego pokroju mają ból istnienia nie z powodu tego, że inni mogą się dobrze bawić na jakimś festiwalu. umrzyjcie, nie pozdrawiam.

Piotru70

2017-08-13, 02:27
jinn napisał/a:



Polityka wkradła się tam od kiedy ten zj***ny PiS i jego poplecznicy próbują zniszczyć tę imprezę. Przyj***li się do tego Owsiaka i dlatego on publicznie pluje jadem na na tę bandę przygłupów. I bardzo dobrze. Najgorsze jest to, że rząd co roku robiąc budżet na rok przyszły bierze pod uwagę kasę, którą Owsiak przekaże na szpitale. Niech się cieszą, że ktoś się dokłada do interesu i zamkną mordy. 100 baniek rocznie nie chodzi ulicą.

P.S. Nie pojechałem tam r*chać spoconych grandżówek, bo:
-byłem z dzieckiem
-jestem żonaty
-musiałem być trzeźwy

I tak twierdzę, że ta impreza jest świetna. Niech młodzi potaplają się w błocie, pochleją do nieprzytomności i poleżą naj***ni na polu namiotowym. Są wakacje, a w wakacje można więcej.



Jeździsz z dzieckiem na imprezy gdzie pijani ludzie taplają się w błocie i ćpają po namiotach? Pewnie startujesz w konkursie "Ojciec roku 2017". Co do WOŚP to sam daję kasę co nie zmienia faktu że ta impreza to syf. A rząd nie bierze żadnego WOŚPU pod uwagę, bo zbiera on groszowe pieniądze. Budżet NFZ co roku to jakieś 70mld więc 50mln to jest raczej darowizna którą jest w stanie przekazać pierwszy lepszy miliarder w Polsce.

matikesi

2017-08-13, 06:58
To prawda że to co po tobie zostanie po Woodstack'u to kupa pod sceną?

jinn

2017-08-13, 10:43
Piotru70 napisał/a:



Jeździsz z dzieckiem na imprezy gdzie pijani ludzie taplają się w błocie i ćpają po namiotach? Pewnie startujesz w konkursie "Ojciec roku 2017". Co do WOŚP to sam daję kasę co nie zmienia faktu że ta impreza to syf. A rząd nie bierze żadnego WOŚPU pod uwagę, bo zbiera on groszowe pieniądze. Budżet NFZ co roku to jakieś 70mld więc 50mln to jest raczej darowizna którą jest w stanie przekazać pierwszy lepszy miliarder w Polsce.



Przykro jest czytać wypowiedzi młodych ludzi, takich jak ty, którym PiS bez większego problemu wyprał mózgi. Ale jak wiadomo ich propaganda dociera w większości do osób o niższym ilorazie inteligencji i z bardzo niskim wykształceniem. Więc szkoda strzępić ryja.

mucha86

2017-08-13, 11:01
@jinn
hahha aleś teraz do pieca dowalił. polityczna propaganda była tam od dawien dawna, więc przestań łgać. byłem na trzech brudstokach, ostatni w żarach, pierwszy w kostrzynie i jakieś 3-4lata temu. brud, smród, ubóstwo i totalnie zlewaczenie/zdebilenie. wszędzie śmierdzi moczem, a jak nie moczem i uj***nymi ludźmi. dziękuję postoję.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-13, 11:05
Czytając te komentarze o tym, że na woodstock trzeba bombę zrzucić mam tylko jedno odczucie - Polacy to jednak robacy i zwierzęta jak to Testoviron ujął :amused: