18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Woodstock 2017

pawelozory • 2017-08-11, 18:12
Jak co roku zmontowałem krótki filmik z Woodstocku.
Oczywiście to dość kontrowersyjny temat, więc proszę o kulturalne komentarze.

Wyprzedzając tematy antywoodstockowców:
spoiler




Materiał własny.

krasnal_hałabała

2017-08-11, 20:20
Dałem ci piwo na zachętę, ale na następny rok mają być cycki.

Wiewór

2017-08-11, 21:37
Przypominam sobie słowa pewnego księdza o woodstock "pijane pedały z hivem r*chają się w rzygach". Pewnie ich wyciąłeś ;)

RudeBoy69

2017-08-11, 21:41
Ale dziadostwo sie z tego festiwalu zrobiło Ok 2000 roku to był fajny festiwal muzyczny z muzyka alternatywną Teraz będąc tam czuję sie jak na krupówkach w Zakopanem lub jakiejś miejscowości nadmorskiej przypomina to bardziej wiejski festyn ......Flaki mydło i powidło Wszystko do jednego wora Nie ma tam juz klimatu dawnych lat bo owsik chce uszczęśliwić wszystkich ściągnąc jak najwięcej ludzi którzy zostawią kasę. Kiedyś (jeszcze do Żar) brało się namiot, jechało sie tam pilo piwko czasem cos zapaliło posłuchało dobrej muzyki i wracało brudnym ale szczęsliwym To najzwyklejsza impreza komercyjna ze wszystkim i dla wszystkich .... w negatywnym znaczeniu Bo co jest do wszystkiego jest do niczego Propozycja tylko by nie wrzucac takich dzieł na ten porttal bo nie ma on nic wspólnego z celem dla którego on działa Zrobi sie z niego smietnik na wzór youtube.

ex...........00

2017-08-11, 21:42
Weź Paweł lepiej wrzuć jak siadasz na słoik. Oprócz piw powinna być opcja "obrzygaj". Obrzygałbym to gówno z miejsca nie marnując czasu na oglądanie...

biala20

2017-08-11, 21:47
Tyle jest fajnych miejsc... A tu stada wałęsające się po śmietrniku! I nawet żaden na daje w kanał! W dupę sobie wsadź taki materiał!

kacziok

2017-08-11, 23:19
Straszny shit. Ogólnie rozpie**ala mnie fakt tworzenia filmików z takiego spędu i na sile uszczęśliwianie innych. Dla mnie też kupa straszna i się nie spinaj, że gowno wrzuciłeś i nie ma owacjii. ...

spinaczel

2017-08-11, 23:24
jak to tam wyglada jesli chodzi o r*chanie?

Ocean

2017-08-11, 23:26
Z roku na rok coraz brzydsze cycki.

Tassadar

2017-08-11, 23:31
pie**olicie smuty, lepiej pewnie k***a siedzieć jak stary pierdziel w domu i zastanawiać się nad tym co by tu napisać żeby zdobyć na sekundę uwagę reszty gap z gołębnika.
Temat jest prosty jak szczanie, chcesz to jedziesz, nie chcesz to nie jedziesz. Nie było mnie i co mnie to obchodzi czy było błoto? Nawet jakby k***a tylko błoto było, to jest sprawa tych którzy w nim siedzą, nie moja.

nurgiel

2017-08-11, 23:39
Aż poczułem obowiązek by wejść w filmik na YT i zminusować.

olbi13

2017-08-11, 23:46
nurgiel napisał/a:

Aż poczułem obowiązek by wejść w filmik na YT i zminusować.


Minus czy plus to nieistotne.Google liczy każdą reakcję jako zainteresowanie filmem i więcej płaci za reklamy.Jak już chciałeś pokazać jak bardzo masz wyj***ne na filmik było nie robić nic :)

GKC

2017-08-11, 23:55
Jeśli ktoś był w UK i chce wiedzieć jak wyglądają ciągi komunikacyjne podczas Woodstocku, to można to przyrównać do średniej wielkości miasta na porządku dziennym :szydera:

Germes

2017-08-12, 02:47
Gdzie cycki???