18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Woodstock 2016

jb...........hg • 2016-07-19, 16:48
22 przystanek Woodstock za nami! :maryska:

Warto by się w jednym wątku podzielić ciekawymi zdjęciami. Bieg nagiej mili, błoto, cycki, dziwni ludzie... Wrzucajcie co tam macie :cycki:

TB303

2016-07-19, 16:55
Ty pierwszy... pochwal się, jak się w błotku taplałeś.
spoiler

jb...........hg

2016-07-19, 17:10
TB303 napisał/a:

Ty pierwszy... pochwal się, jak się w błotku taplałeś.

spoiler

Nie robiłem zdjęć bo biegałem nago. A teraz szukam fotek... :mrgreen:

Pierre d'Ollony

2016-07-22, 03:24
Byłem na Woodstocku 6-7 razy i przedstawię wam taką ciekawostkę. Zapewne każdy kto był to kojarzy ten słynny "grzybek". Dla tych co nie byli to tłumaczę, że jest to urządzenie które robi to błotko. Nie wiem czy wiecie, ale każdej nocy przychodzi tam kilka-kilkanaście ludzi, którzy do tego leją i srają dla beki, a następnego dnia się patrzą jak ludziki się w tym bawią. Także jeśli kiedykolwiek skorzystaliście z tej atrakcji, to miejcie świadomość, że mieliście na sobie cudze gówno i szczochy. Już nawet nie mówię o ludziach którzy w tym nurkują i wypluwają ten syf z mordy. Także myślę, że raczej nikt już w tym temacie nie wrzuci fotek, a napewno nie z błota
:krejzi:

Samudaripen

2016-07-23, 20:21
Pierre d'Ollony, Pilnują, żeby nikt nie srał i w ogóle zawsze, o każdej porze są tam ludzie, aczkolwiek byłoby to możliwe, gdyby delikwenci np. usiedli, ściągnęli dyskretnie portki tak by odsłonić otwór i wtedy załatwiliby sprawę, z tymże wtedy sami taplają się w tym gównie, więc beka też z nich :szczerbaty: