18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Love_is_Love

2022-09-12, 23:38
biedny chłop żulowi rękę musiał podawać :lol:

Zbysław

2022-09-13, 02:58
Stoi w sklepie przy kasie prze demną robol w ubraniach roboczych z 8 piwami i drze ryja że polaczki tylko biorą 500 plus

Seligos

2022-09-13, 03:44
Żul mimo mocnego stanu ma w sobie więcej kultury niż niejeden małolat. Nawet trochę mi się go szkoda zrobiło :/

Zarejestruj

2022-09-13, 05:22
Gówno z YT. Wnioskuję o ban dla stulejmana.

JebacPis100procent

2022-09-13, 05:32
Zarejestruj napisał/a:

Gówno z YT. Wnioskuję o ban dla stulejmana.



Cicho sza, nie obrażaj tak innych użytkowników, to nieładnie i niekulturalnie bo dostaniesz bana. Sadistic. pl aspiruje na zastępce TikToka i konkurencję dla Pudelek.pl, takie zachowania nie będą tolerowane. Raduj się i powtarzaj za mną: "Chwała adminowi! Chwała moderatorom!"

dancio1978

2022-09-13, 06:03
Zbysław napisał/a:

Stoi w sklepie przy kasie prze demną robol w ubraniach roboczych z 8 piwami i drze ryja że polaczki tylko biorą 500 plus


Ten robol zapie**ala by jakiś patus mógł wziąć 500+ i zasiłek z mopsu. A jak pije za swoje a nie za pieniądze z zasiłków czy z żebrania to ch*j cię to obchodzi?


Gromm

2022-09-13, 06:50
Seligos napisał/a:

Żul mimo mocnego stanu ma w sobie więcej kultury niż niejeden małolat. Nawet trochę mi się go szkoda zrobiło :/



I zdecydowanie więcej niż nie jeden stary dziad.

pAwko7

2022-09-13, 07:09
Szacun, a mogli podpalić albo zabić. Pełna kultura

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-13, 07:32
Seligos napisał/a:

Żul mimo mocnego stanu ma w sobie więcej kultury niż niejeden małolat. Nawet trochę mi się go szkoda zrobiło :/



Większość wyobraża sobie żula, że się urodził zjebem i pierwsze dwa ziko prosi lekarza z porodówki. I nie ma kasy całe życie. W większości może i tak jest ale są przypadki innej drogi. Znam dwa przypadki gdzie przepite zostały spore majatki. Kupa kolegów itd. IQ wyższe niż naszej klasy rządzącej i opozycji razem wzięte. Na tonie ma mocnych,a co śmieszniejsze znaczną część sadoli jest na "dobrej" drodze.

Dawno nie widziałem tak kulturalnego żula.

zrobiecigastroskopie

2022-09-13, 09:07
Jegomość ma bardzo podobny głos do Janka Ł. bo rodo. Trzymajta się tam w tym hiuston.

Prof._Kot_Budd

2022-09-13, 09:43
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Większość wyobraża sobie żula, że się urodził zjebem i pierwsze dwa ziko prosi lekarza z porodówki. I nie ma kasy całe życie. W większości może i tak jest ale są przypadki innej drogi. Znam dwa przypadki gdzie przepite zostały spore majatki. Kupa kolegów itd. IQ wyższe niż naszej klasy rządzącej i opozycji razem wzięte. Na tonie ma mocnych,a co śmieszniejsze znaczną część sadoli jest na "dobrej" drodze.
Dawno nie widziałem tak kulturalnego żula.



Dokładnie, małolaty spod klosza po prostu jeszcze życia nie znają, a prawda jest taka, że naprawdę spora część tych ludzi to poczciwi i dobrzy ludzie i nieraz właśnie przez swoją poczciwość skończyli tak a nie inaczej, wyr*chani przez współpracowników, żonę k***ę, system, czy ch*j wie co jeszcze, choroba psychiczna i depresja, zwłaszcza po traumatycznych przeżyciach może doj***ć naprawdę każdego, chociaż zauważyłem korelacje: jak ktoś ma niewiele rozumu, to go choroby umysłowe rzadziej się imają, w końcu jak zachorować na rękę, kiedy się nie ma ręki ?

marcino_zly

2022-09-13, 12:07
Zbysław napisał/a:

Stoi w sklepie przy kasie prze demną robol w ubraniach roboczych z 8 piwami i drze ryja że polaczki tylko biorą 500 plus



Niektórzy nawet 1000 plus a nawet i 1500 plus.
Interes życia.
Kredyt na plus i się spłaca. Państwo bogate więc funduje.

niemamskarpet.

2022-09-13, 12:34
a wiecie co ma wspólnego ze sobą żul i kałuża ?









....... obydwa zamarzają w zimie :F

Nagar1

2022-09-13, 14:47
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Większość wyobraża sobie żula, że się urodził zjebem i pierwsze dwa ziko prosi lekarza z porodówki. I nie ma kasy całe życie. W większości może i tak jest ale są przypadki innej drogi. Znam dwa przypadki gdzie przepite zostały spore majatki. Kupa kolegów itd. IQ wyższe niż naszej klasy rządzącej i opozycji razem wzięte. Na tonie ma mocnych,a co śmieszniejsze znaczną część sadoli jest na "dobrej" drodze.
Dawno nie widziałem tak kulturalnego żula.




tak bo nie wiadomo co mu sie w zyciu staneło szkoda goscia