18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wolność słowa w polskim wykonaniu...

baltor2004 • 2015-02-08, 20:49
Media rynsztokowe kolejny raz dały popis bezstronności :lodowka:

azerbejdzanification

2015-02-08, 21:01
Dlatego nie oglądam TV, dla takich sprzedajnych kurew które szczekają jak im zapłacą... Jak taka pała jedna z drugim może pójść do domu i spokojnie spędzić czas z rodziną, czy tam z kotem,psem,albo liżąc odbyt komuś z władzy.

Leet

2015-02-08, 21:02
kim jest warzecha i kim jest kulczycki do k***y nędzy?

pazuzu

2015-02-08, 21:05
ale debil z tego warzechy, jak zwykle wszędzie widzi problem i robi laskę kaczyńskiemu

baltor2004

2015-02-08, 21:08
akcja od 1:00 , a potem od 5:00
debil to jest z prowadzącego Kulczyckiego.
Lemingi dupa cicho.

tomino92

2015-02-08, 21:10
no i tylko nie oglądajcie tv... programy telewizyjne są opłacane przez rząd no i nic z tym nie zrobisz;p

baltor2004

2015-02-08, 21:12
Cytat:

ale debil z tego warzechy, jak zwykle wszędzie widzi problem i robi laskę kaczyńskiemu



chyba nie zrozumiałeś w czym problem.. Ludzie myślcie ! :samobojstwo:

Ma...........so

2015-02-08, 21:30
1. Warzecha miał przeprowadzić analizę a zaczął srać wazeliną i wygłupił się porównaniem na poziomie klasy 2 nauczania początkowego, to mu prowadzący powiedział co o nim myśli. Nie widzę problemów z wolnością słowa. Przy tym co powiedział Maliszewski, Warzecha zabrzmiał naprawdę żałośnie.
2. Po 5 minucie, zamiast próbować się wykaraskać z głupot które palnął, dodatkowo jeszcze zaczął się kompromitować, pokazując tylko, że merytorycznie nie jest przygotowany do audycji. No ale, dla niektórych wolność słowa wcale nie musi być udogodnieniem. Myślę, że w tym przypadku Warzecha bardziej by skorzystał, gdyby ktoś go trzymał za język. Przynajmniej zaoszczędził by sobie kompromitacji.
3. Nie narzekajcie na tą wolność słowa bo przypomnę wam jak p. Lichocka za rządów PiS w marcu 2007 "walczyła o wolność słowa w TVP", bo pewnie nikt z was tego nie pamięta.

P.S. Autor - mistrz tagowania z tego co widzę. Jak ktoś to będzie chciał znaleźć to raczej nie będzie wpisywał hasła "żydy" geniuszu.

baltor2004

2015-02-08, 21:37
@up
Ad 1. Na tej samej zasadzie można powiedzieć że 99% dziennikarzy i publicystów sra wazeliną tylko w drugą stronę.. z Olejnik i Lisem na czele
Ad 2.
Skompromitował się prowadzący na całej linii a nie Warzecha, który powiedział dosadnie to co miało miejsce i tyle..
Ad 3, 4 5 i kurfa 6. Czy wam płacą za te komentarze ? Bo tak to wygląda... Temat przed chwilką dodany, zaraz wyj***ny z poczekalni, a już zebrała się armia prosystemowych ćwierćinteligentów..

Ma...........so

2015-02-08, 21:44
baltor2004 napisał/a:

@up
Ad 1. Na tej samej zasadzie można powiedzieć że 99% dziennikarzy i publicystów sra wazeliną tylko w drugą stronę.. z Olejnik i Lisem na czele
Ad 2.
Skompromitował się prowadzący na całej linii a nie Warzecha, który powiedział dosadnie to co miało miejsce i tyle..
Ad 3, 4 5 i kurfa 6. Czy wam płacą za te komentarze ? Bo tak to wygląda... Temat przed chwilką dodany, zaraz wyj***ny z poczekalni, a już zebrała się armia prosystemowych ćwierćinteligentów..



A po czym wnioskujesz, że jestem prosystemowy? Maliszewski pochwalił przecież wystąpienia Dudy a ja pochwaliłem Maliszewskiego. Uważam, że całkiem sprawnie i bezstronnie przeprowadził analizę.

Słowa Warzechy, brzmiały jak propagandowa papka PiSu i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Był to rzeczywiście prosty i dosadny przekaz, dodatkowo bardzo stronniczy i nie poparty żadnymi argumentami. Ale wyborcy PiSu przecież tylko takie przekazy są w stanie przyswajać...

Odnośnie opłacania: Tak opłaca mnie Tusk, TVN, żydzi, reptalianie, pochodzę z Planety X.

Generalnie "spisek", "hańba", "złodzieje". Zgodnie z formą przekazu jaką jesteś w stanie przyswoić.

baltor2004

2015-02-08, 21:51
@up
ja pie**ole jak tacy ludzie dalej będą funkcjonować to nic się nie zmieni w tym kraju ;/
gościu zauważ, że ten mierny redaktorzyna nawet nie dał mu dokończyć, rozwinąć myśli, bo już dostał "prikaz" przez słuchaweczkę, żeby zagłuszać/przerywać. Był chamski i tyle. Gdyby ktoś nadawał na Dudę, to by pewnie jeszcze pod stołem przyklaskiwał. No popatrz a ja ostatnio przeczytałem, że to wyborcy PO szczycą się najniższym wykształceniem ( b. duży odsetek z podstawowym), a nie głosują na nich młodzi. Czyt. skończeni debile głosują na POjebów, a grubas z wąsem potrafi tylko HO HO HO robić, bo nawet pisać nie potrafi.

Ma...........so

2015-02-08, 22:07
baltor2004 napisał/a:

@up
ja pie**ole jak tacy ludzie dalej będą funkcjonować to nic się nie zmieni w tym kraju ;/
gościu zauważ, że ten mierny redaktorzyna nawet nie dał mu dokończyć, rozwinąć myśli, bo już dostał "prikaz" przez słuchaweczkę, żeby zagłuszać/przerywać. Był chamski i tyle. Gdyby ktoś nadawał na Dudę, to by pewnie jeszcze pod stołem przyklaskiwał. No popatrz a ja ostatnio przeczytałem, że to wyborcy PO szczycą się najniższym wykształceniem ( b. duży odsetek z podstawowym), a nie głosują na nich młodzi. Czyt. skończeni debile głosują na POjebów, a grubas z wąsem potrafi tylko HO HO HO robić, bo nawet pisać nie potrafi.



Koleś, weź jeszcze raz obejrzyj ten materiał. Redaktor prosił Warzechę, żeby coś jeszcze powiedział, ale ten nie raczył nic więcej dodać.

Prowadzący dał mu dokładnie 5 okazji do wypowiedzenia się, pomimo że Warzecha bardzo się zapierał. Specjalnie dla Ciebie wypiszę Ci nawet dokładnie w których momentach nagrania (2:30, 2:42, 5:02, 5:15, 5:52). Z żadnej z tych okazji Warzecha nie skorzystał. Nikt tu nikogo nie zagłuszał. Muszę Cie zasmucić, ale jeśli chodzi o profil wyborcy to najbardziej wykształceni ludzie głosują akurat na PO, więc bardzo mi przykro ale jesteś w błędzie.

Cytat:

Wyborcy, mogący pochwalić się tytułem licencjata lub magistra zdecydowanie opowiedzieli się za rządami Platformy. W większości przypadków byli to też ludzie mieszczący się w grupie wiekowej 30-39 lat pracujący jako przedsiębiorcy, urzędnicy oraz kierownicy lub specjaliści.

Z kolei Ci, którzy skończyli tylko podstawówkę lub ewentualnie gimnazjum, preferują rządy prezesa Kaczyńskiego i spółki. Co ciekawe, mowa o Polakach przed 30-tką albo już po 40-tce. Na PiS głosowali przede wszystkim robotnicy, uczniowie, studenci, bezrobotni oraz emeryci i renciści.


źródło: http://natemat.pl/124109,kto-na-kogo-glosowal-czyli-wyksztalceni-wola-po-emeryci-pis-a-rolnicy-psl

Cały_Idiota

2015-02-09, 07:29
Macionso napisał/a:


Koleś, weź jeszcze raz obejrzyj ten materiał. Redaktor prosił Warzechę, żeby coś jeszcze powiedział, ale ten nie raczył nic więcej dodać.



A co miał dodać? Jak ty byś się zachował gdyby ci ktoś przerywał, insynuował branie pieniędzy od jednej z partii (czyli coś coś co jest dla publicysty największą obelgą) a później udawał, że interesuje go twoje zdanie. Warzecha zachował się honorowo.


Macionso napisał/a:

Prowadzący dał mu dokładnie 5 okazji do wypowiedzenia się, pomimo że Warzecha bardzo się zapierał.



Prowadzący nie dał mu okazji aby się wypowiedzieć swobodnie.



Macionso napisał/a:

Specjalnie dla Ciebie wypiszę Ci nawet dokładnie w których momentach nagrania (2:30, 2:42, 5:02, 5:15, 5:52). Z żadnej z tych okazji Warzecha nie skorzystał.



Ależ skorzystał i pokazał obłudę prowadzącego.





Macionso napisał/a:

Muszę Cie zasmucić, ale jeśli chodzi o profil wyborcy to najbardziej wykształceni ludzie głosują akurat na PO, więc bardzo mi przykro ale jesteś w błędzie.



Może i najbardziej wykształceni ale spośród głosujących. Trzeba mieć spaczony obraz rzeczywistości aby popierać Platformę oraz każdą jedną partię która jest obecnie w sejmie. Wszyscy mieli szansę aby coś zrobić dla tego kraju gdy dostali kredyt zaufania od wyborców. Mieli takie szanse ale woleli się ślizgać od wyborów do wyborów i sztucznie polaryzować scenę polityczną.

Ma...........so

2015-02-09, 07:49
@up
Jednym słowem Warzecha zrobił wszystko byle by uniknąć rzeczowej odpowiedzi na zadane przez prowadzącego pytanie. Świadczy to o jego braku kompetencji. Prowadzący mógł sobie oszczędzić uwag odnośnie opłacania, natomiast odtwórz sobie jeszcze kilka razy ten filmik a sam dojdziesz do wniosku, że Warzecha miał szansę przynajmniej 5-krotnie aby się wypowiedzieć i uzasadnić swoją wcześniejszą wypowiedź.

Cytat:

Prowadzący nie dał mu okazji aby się wypowiedzieć swobodnie.



Tzn co miał zrobić? Wysłać mu oficjalne zaproszenie z kwiatami, bombonierką i rozwinąć przed nim czerwony dywan? Maliszewski jakoś pokazał, że można się wypowiedzieć, w trochę dłuższej formie, niż jedno porównanie. Przeprowadził, rzeczową, bezstronną analizę. Docenił Dudę. To o co wam jeszcze do ciężkiej cholery chodzi?

Cytat:

Może i najbardziej wykształceni ale spośród głosujących. Trzeba mieć spaczony obraz rzeczywistości aby popierać Platformę oraz każdą jedną partię która jest obecnie w sejmie. Wszyscy mieli szansę aby coś zrobić dla tego kraju gdy dostali kredyt zaufania od wyborców. Mieli takie szanse ale woleli się ślizgać od wyborów do wyborów i sztucznie polaryzować scenę polityczną.



Czyli uważasz, że najbardziej wykształceni i oświeceni tego narodu nie biorą udziału w wyborach albo głosują na Korwina, którego partie dzielnie walczą z problemami, które w żadnej normalnej partii nie występują?

No więc nie... Na Korwina głosują najmłodsi, ponieważ większość z nich przechodzi okres buntu i negują wszystko co ich otacza kierując się jakimiś utopijnymi i czysto teoretycznymi wizjami rzeczywistości. Niegłosujący natomiast to zwykli ignoranci.

Swoją drogą zawsze bawią mnie dyskusje odnośnie wolności słowa, a szczególnie jej braku. Bo zapewniam Was, że gdyby rzeczywiście ktoś Wam ograniczał tą wolność to, żadna z tych dyskusji nie mogłaby się odbyć.

Cały_Idiota

2015-02-09, 08:54
Macionso napisał/a:

@up
Jednym słowem Warzecha zrobił wszystko byle by uniknąć rzeczowej odpowiedzi na zadane przez prowadzącego pytanie.



Nie. Warzecha zrobił wszystko aby obronić swoje dobre imię i odeprzeć fałszywe i bezczelne zarzuty prowadzącego (co zresztą w pięknym stylu uczynił).



Macionso napisał/a:

Świadczy to o jego braku kompetencji.



Czytam i nie wierzę. Wydajesz się inteligentnym gościem, a później piszesz coś takiego... Rozumiem, że na miejscu Warzechy dałbyś sobie napluć w mordę i kontynuował jak gdyby nigdy nic.
:roll:




Macionso napisał/a:

Prowadzący mógł sobie oszczędzić uwag odnośnie opłacania, natomiast odtwórz sobie jeszcze kilka razy ten filmik a sam dojdziesz do wniosku, że Warzecha miał szansę przynajmniej 5-krotnie aby się wypowiedzieć i uzasadnić swoją wcześniejszą wypowiedź.



Zabieranie głosu, agresywne zachowanie prowadzącego, insynuacje... Jeśli w tym materiale wideo widzisz szanse na prowadzenie normalnej rozmowy to ja naprawdę załamuję ręce.



Macionso napisał/a:

Czyli uważasz, że najbardziej wykształceni i oświeceni tego narodu nie biorą udziału w wyborach albo głosują na Korwina, którego partie dzielnie walczą z problemami, które w żadnej normalnej partii nie występują?




Uważam że oddawanie głosu na partię która już raz rządziła i nie zrealizowała wyborczych obietnic lub wręcz je złamała jest objawem umysłowej indolencji i dlatego wolę wierzyć, że ludzie głosujący w wyborach to ta mniej rozgarnięta część naszego społeczeństwa.



Macionso napisał/a:

No więc nie... Na Korwina głosują najmłodsi, ponieważ większość z nich przechodzi okres buntu i negują wszystko co ich otacza kierując się jakimiś utopijnymi i czysto teoretycznymi wizjami rzeczywistości.



Z tym się zgadzam. Większość sympatyków Korwina to nastoletni buntownicy, a spora ich część nie ma jeszcze prawa wyborczego (w innym razie wyniki wyborów byłyby inne i KNP w której do niedawna Korwin był, uzyskałby dwucyfrowy wynik).



Macionso napisał/a:

Niegłosujący natomiast to zwykli ignoranci.





Większą ignorancją jest zagłosowanie na PO które okradło nas wszystkich z kilku lat życia podnosząc wiek emerytalny... czy siedzenie w domu?

Większą ignorancją jest głosowanie na polityków PiS którzy bezczelnie grają tragedią smoleńską wykorzystując śmierć członków własnych rodzin... czy siedzenie w domu?

Większą ignorancją jest głosowanie na Lewicę, która relatywizuje zbrodnie peerelowskie... czy siedzenie w domu?




Macionso napisał/a:

Swoją drogą zawsze bawią mnie dyskusje odnośnie wolności słowa, a szczególnie jej braku. Bo zapewniam Was, że gdyby rzeczywiście ktoś Wam ograniczał tą wolność to, żadna z tych dyskusji nie mogłaby się odbyć.



Sprowadzasz wszystko do absurdu i przypisujesz swoim polemistom tezy które łatwiej obalić, a których to tez nie głoszą.

Wolność słowa mamy, ale nie w mediach głównego nurtu. Możesz się tam wypowiedzieć swobodnie, ale później cię albo nie zaproszą ponownie albo zaczną zagłuszać, usiłując doprowadzić do zmiany tematu. Nie chodzi o absolutny brak wolności wypowiedzi, a pewną tendencyjność przekazu.