18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna z cipatymi?

gawda • 2013-07-21, 14:55
Podczas dzisiejszego spacerku, zobaczyłem na Warszawskim Śródmieściu taki oto plakat. Zaciekawiony tym poszperałem w temacie i kurde nie wiem co powiedzieć :D

Francuzy chyba szykują się na konkretna wojnę z ciapatymi:
we francjin caly czas panuja zamieszki z muslinami a za granicami:
co jak co ale francuzom trzeba przyznac ze sporo z islamistami wojuja i to samodzielnie, przykłady:
w Mali samodzielna interwencja,
W Czadzie też cały czas tłuką się głównie z muzulmanska czescia kraju.
Afganistan- wiadomo
Wybrzeze kosci sloniowej- utrzymuja wojsko na wypadek rajdow islamskich grup z liberii
Kosowo- albance.... itd co jak co ale moze ktos mi powie co sie swieci...

socjalmmv

2013-07-21, 14:57
Motyw dobry, jednak wolę żeby inny kraj stał za tym aby ich zlikwidować.

PancerIV

2013-07-21, 14:57
Jak coś to ja na ochotnika jako pierwszy pójdę, przy okazji trzeba w końcu wyświadczyć naszej Polskiej ziemii przysługę i nie pozlowić żeby Polska była ciapata .

thez

2013-07-21, 14:59
Wystarczy zasiłki zlikwidować. Po co nasi ludzie mają jeszcze w wojnach ginąć.

jasim

2013-07-21, 15:00
Kurde jade!!! Kto się piszę na wyjazd?! :D

hahahah coś pięknego ogłoszenie jak w średniowieczu na wyprawe krzyżowa :D

blokers27

2013-07-21, 15:04
Taaa... Wszędzie się "tłuką" z islamistami tylko nie u siebie...

Jajcarz

2013-07-21, 15:34
Swoją drogą Polska jest ciekawym krajem, u nas Islam ma ponad 600 letnią tradycję i jakoś nigdy nie był dla nas problemem, a teraz nieważne z kim rozmawiam to obraża ciapatych jak może, zresztą słusznie. Koleżanka we Francji podczas Erasmusa poruszyła ten temat to każdy na nią spojrzał jak na rasistę i nikt nie widział w tym żadnego problemu. Cóż, przynajmniej raz mądry Polak przed szkodą :D

Prometheus_Coprophagus

2013-07-21, 15:41
Legia cudzoziemska? Powodzenia. Przypominam, że służba w siłach zbrojnych obcego państwa wymaga zgody MSW.
Nie udziela się zgody obywatelowi polskiemu, który:

1. został przeniesiony do rezerwy wskutek uznania przez właściwą komisję lekarską za niezdolnego do czynnej służby wojskowej w czasie pokoju (kat. „D”);
2. został uznany przez właściwą komisję lekarską za trwale i całkowicie niezdolnego do czynnej służby wojskowej w czasie pokoju oraz w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny (kat. „E”);
3. nie spełnił choćby jednego z wymienionych niżej obowiązków:
- nie dopełnił obowiązku zgłoszenia się do rejestracji, jeśli był do niej wzywany,
- nie dopełnił obowiązku stawienia się do kwalifikacji wojskowej lub nie zgłosił się do wojskowego komendanta uzupełnień w celu uregulowania stosunku do powszechnego obowiązku obrony,
- nie dopełnił obowiązku stawienia się przed wojskowym komendantem uzupełnień niezwłocznie po upływie okresu odroczenia,
- w przypadku kobiet posiadających kwalifikacje przydatne do czynnej służby wojskowej, zobowiązanych do stawienia się do kwalifikacji wojskowej (poboru), które nie dopełniły tego obowiązku,
- nie zgłosił się na wezwanie właściwych organów w sprawach dotyczących powszechnego obowiązku obrony,
- nie spełnił wojskowego obowiązku meldunkowego, polegającego na zgłoszeniu wójtom lub burmistrzom (prezydentom miast) albo właściwym organom wojskowym zmian miejsca pobytu (zamieszkania), imienia, nazwiska, wykształcenia i zawodu, a także faktu wyjazdu za granicę na okres dłuższy niż trzy miesiące oraz powrotu z tego wyjazdu,
- nie uzyskał zgody właściwego organu na wyjazd i pobyt za granicą, będąc do tego zobowiązany;
4. nie został powołany i nie odbył zasadniczej służby wojskowej, przeszkolenia wojskowego, ćwiczeń wojskowych, ćwiczeń w jednostkach przewidzianych do militaryzacji lub służby w obronie cywilnej, z przyczyn leżących po stronie obywatela;
5. złożył wniosek o przeznaczenie go do służby zastępczej, został przeznaczony do tej służby, został skierowany do odbycia służby zastępczej, odbywał służbę zastępczą, został przeniesiony do rezerwy po odbyciu służby zastępczej lub bez jej odbycia;
6. został skazany prawomocnym wyrokiem sądu na karę co najmniej jednego roku pozbawienia wolności, w tym także z warunkowym zawieszeniem jej wykonania;
7. odbywa karę pozbawienia wolności lub oczekuje na jej wykonanie;
8. znajduje się w okresie próby w wykonywaniu warunkowo zawieszonej kary pozbawienia wolności;
9. odbywa karę ograniczenia wolności;
10. ma zaległości podatkowe lub zaległości z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne;
11. jest wpisany do rejestru dłużników niewypłacalnych.

Obywatele polscy, którzy podjęli lub podejmą służbę w obcym wojsku bez zgody właściwego organu podlegają karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 - art. 141 §1 ustawy z dnia 6 czerwca 1997r. Kodeks karny (Dz.U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.).

Źródło: MSW.gov.pl


Poza tym przypominam, że kodeks honorowy legionisty określa sprawę jasno - na polu walki działasz bez pasji i nienawiści, szanujesz pokonanych wrogów.

Loaloa

2013-07-21, 16:02
Powinno być - "wstąp jako naiwny idealista, wróć w worku".

~CanesPL

2013-07-21, 16:37
Artykuł 142 KK się kłania. Autorowi postu za reklamę również.

Pszszemek

2013-07-21, 16:49
Najpierw trzeba przeżyć trening w Legii

Aqualinespirit

2013-07-21, 16:49
Ja bym zaczął od tego, że ta stronka z plakatu nie działa.

kubczyk

2013-07-21, 16:51
Legia nie może być wykorzystana do prowadzenia akcji zbrojnych na terenie Francji - taki ot zapis, coby cudzoziemcy się nie rozbrykali ;)

Przy okazji - strona działa tylko nie pod końcówką com.pl a com/pl.

stud3nt

2013-07-21, 16:52
Jako historyk - odradzam.

Francuskie tchórzliwe p*zdy znowu potrzebują Polaków, bo sami u siebie nasrali i ktoś z jajami musi tam posprzątać. Sami nie chcą sobie swoich spedalonych rączek pobrudzić, więc szukają debili, którzy zrobią to za nich za 1205 euro miesięcznie - przy czym pensja sprzątaczki to ok. 1600 ojro. Normalnie, królewskie wynagrodzenie za narażanie dupy i żadne mnożniki za misje zagraniczne tego nie poprawią.

Czy oni nam pomogli w 1939 roku? Nie - patrzyli bezczynnie i udawali, że nic się nie dzieje, chociaż mogli zajętego wojną Hitlerch*ja rozgnieść jak robala.

Nie iddźcie tam. Po co walczyć za bandę tępych tłustych sk***ysynów, którzy tak naprawdę Wami gardzą?