18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna Idei

DzidaZawodnik • 2019-06-13, 16:41
Celne jak ataki czerwonych we wszystko co zatrzymało plagę komunizmu w XXw.





Wiem, że troche (tfu!) kwejkowe, ale spełnia wszystkie warunki czarnego humoru. Zaj***ne z pejsbooka.

MadDave

2019-06-14, 23:05
Nie wiem co jest bardziej poj***ne.
Totalny bezsens tego mema czy fakt że... k***a no nie mogę! No ja rozumiem jaki to ma mieć przekaz. Ale k***a no nie! Żeby na mordzie Thora nordyckiego Boga piorunów jebnąć kato krzyżyk przedstawiając go jako alegorię chrześcijaństwa to jest po prostu ikonoklazm lvl 40000.
Wikingowie jakby żyli to by się w grobie przewrócili - cytując klasyka

Memiczny Thor zapomniał chyba też o tym że sam zostanie rozdeptany przez nową religię która nie będzie się pytać o ewentualne wątpliwości odnośnie przejścia na islam. Tylko te wątpliwości zdusi wraz z życiem naszego bohatera.

Jakaś mrzonka o ewentualnej unii między religiami to wymysł człowieka który całe życie spędził w cieplutkim bezpiecznym mieszkanku oglądając bezpiecznego fejsika i śledzącego topowych jutuberów dzięki którym wie co myśleć bo sam chyba ma pewne braki w tej materii.

To prawda być może islam zaora lgbtqwerty tylko co z tego? Na tym etapie już nikt nie będzie o to pytał.

Liton

2019-06-15, 23:43
MadDave napisał/a:

Nie wiem co jest bardziej poj***ne.
Totalny bezsens tego mema czy fakt że... k***a no nie mogę! No ja rozumiem jaki to ma mieć przekaz. Ale k***a no nie! Żeby na mordzie Thora nordyckiego Boga piorunów jebnąć kato krzyżyk przedstawiając go jako alegorię chrześcijaństwa to jest po prostu ikonoklazm lvl 40000.
Wikingowie jakby żyli to by się w grobie przewrócili - cytując klasyka



Się nie zesraj. To tylko durny obrazek, na podstawie durnego filmu.

Prawodawca

2021-08-19, 03:11
Wszystkie religie to przyczyna zła na świecie.