18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Woda z kranu

CrazyEdek • 2014-12-09, 22:19
Woda ognista. Wyciek u sąsiadów (pola naftowe)


Ra...........py

2014-12-09, 22:25
Jak on z tym zj***nym kolczykiem wpie**ala tortille

Lukasero

2014-12-09, 22:37
"Wydobywanie gazu z tzw. "łupków" może doprowadzić do katastrowy ekologicznej. Czasem odwiert nie jest wystarczająco zabezpieczony i gaz (metan) przedostaje się wraz z "wypłuczynami" do wód gruntowych, z których pobierają wodę do wodociągów. Wóczas można w kranie spotkać wodę zmieszaną z metanem, który jest bardzo palny (czyli jakże ironicznie - można podpalić wodę). "

Michael_Myers

2014-12-09, 22:43
woda z benzyną, od tego dobrobytu w dupach się poprzewracało ;)

THCZaro

2014-12-10, 08:45
Chlorowana woda. Nic nadzwyczajnego.

ToJeAmelinium

2014-12-10, 11:50
Ogolnie to lubie kolczyki ale ten wyglada tak ch*jowo, ze masakra. Czy ludzie nie maja luster w domu? Nie kazdemu pasuja takie dekoracje. Tak samo z tatuazami.

juki

2014-12-10, 11:55
No jak w usa zuzywaja gaz nawet do tego, coby wode palic to nie dziwie sie, ze co chwile napadaja na nowe kraje w poszukiwaniu ropy :D

wojbos

2014-12-10, 11:59
przez pół filmu myślałem, że ma zapałkę w ryju

Zgrajek

2014-12-10, 12:04
Ciekawe jak wpadł na pomysł żeby spróbować podpalić wodę z kranu...

MadDave

2014-12-10, 12:04
Oto jeden z przykładów jak ludzka chciwość i zachłanność potrafi poważnie zaszkodzić reszcie populacji. Koncerny wydobywające gaz z łupków doskonale wiedzą o problemie, wiedzą że zostawiają po sobie skażony nienadający się do uprawy teren i że okoliczni ludzie chorują w wyniku zatruć.
No ale cóż - wyślemy sztab urzędników żeby za grube miliony ocieplili nasz PR wciskając ludziom kit do głów, wmówimy że tak trzeba i żeby się nie martwili bo do tej pory jeszcze nikt nie wyleciał w powietrze.
No ale cóż kieszenie pieniędzmi same się nie wypchają.

@Lukasero - dodatkowo podczas wydobycia używa się specjalnego lepiku który ma ułatwić wydobycie tego gazu, lepik ten jest koszmarnie szkodliwy dla wszystkiego z czym ma kontakt.

Niedługo faktycznie trzeba będzie szukać nowego domu gdzieś w kosmosie bo ten zostanie zdemolowany w krwawej walce o kawałek papierka z wydrukowanym Benjaminem Franklinem
Nie nie jestem ekozjebem, uważam tylko że czasem niektórych ponosi z ekspansją i nie patrzą w przyszłość tylko na stan konta.

xyster

2014-12-10, 14:01
@Zgrajek pewnie woda mu j***ła ropą :P

pi...........ja

2014-12-10, 14:01
Kolejny montaż w płonącą wodą na zamówienie wynajętych ekozjebów do straszenia prawomyślnego ludu gazem łupkowym. Gaz jest złem, no chyba że występuje w USA, największym eksporterze tego surowca m.in. do Europy. A już złem wcielonym i skrajnym faszyzmem są podłe próby konkurencyjnego wydobycia w Polsce. Cały naród zgodnym chórem gani gaz łupkowy z woli Komisji i ludu.

Jebus_Chytrus

2014-12-10, 14:48
Podejrzewam, że opary siarki albo metanu się zbierają pod lodem.


blackbird969

2014-12-10, 14:58
a może to nie kwestia wody tylko ze ścieków jakiś gaz leci przez zlew

prusz

2014-12-10, 16:08
Łykacie jak młode pelikany.. zasięgnijcie po wiedzę fachową a nie uszytą pod TV. Jak chcecie mieć trochę Norwegii w kraju to zacznijcie być za a nie przeciw.