18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wnoszenie pijanego ziomeczka po schodach

Flodzia • 2020-08-22, 10:27
Classic fail :amused:


Ca...........on

2020-08-23, 12:26
Pierwsza zasada, jak się jest niesionym... Albo jesteś bezwładny, albo licz się z obitym ryjem lub porzuceniem na środku pola minowego.

kulawiec

2020-08-25, 22:45
tarpan napisał/a:

Po ch*j go niesie na górę? Powinien go zostawić na dole i niech śpi. Wytrzeźwieje to sam pójdzie.



Bo to pedały, chce go pewnie wyr*chać. Zobacz jak on jest ubrany. Tylko mu piórka w dupie brakuje i na paradę.

darex99

2020-08-30, 20:24
jakaś patologia na swojej melinie walczy ze schodami, a może to jakiś radziecki reality show - na ustawiane nie wygląda....

(Do moderacji - Bądźcie proszę poważni - to nie jest duplikat tego tematu:
https://www.sadistic.pl/wnoszenie-pijanego-ziomeczka-po-schodach-vt523558.htm
Powtarza się jedna akcja, w moim temacie jest kompilacja wszystkich zdarzeń,...)



Barnellini

2020-08-30, 20:31
To nie jest radziecki reality show tylko normalne mieszkanie z Ukraińcami, którzy wynajmują je w Polsce bo przyjechali do roboty. Pewnie właściciel chciał wiedzieć skąd te wszystkie zniszczenia i zainstalował kamerę :D

darex99

2020-08-30, 20:38
Barnellini napisał/a:

To nie jest radziecki reality show tylko normalne mieszkanie z Ukraińcami, którzy wynajmują je w Polsce bo przyjechali do roboty. Pewnie właściciel chciał wiedzieć skąd te wszystkie zniszczenia i zainstalował kamerę



Masz potwierdzone źródło czy tylko to Twój domysł? Kilkaset metrów obok mojego domu mieszka kilkunastu Ukraińców - pracują u lokalnego przedsiębiorcy już wiele lat - zero zadym, pijackich awantur itd. Sam ich zatrudniałem do wielu prac, bo chętni są aby dorobić, kopanie, sprzątanie itd. Stawki mieli bardzo uczciwe - 12-15 zł za godzinę, dodatkowo zapie**alali wzorcowo, więc ja tam do nich nic nie mam, ale wiadomo, mogą się różne "osobniki" trafić.

Mgmacius

2020-08-30, 20:44
Zrobiłeś mi dzień. Piwko!!

Ni...........ny

2020-08-30, 21:03
Na moje oko to jest to samo, jak masz coś do dodania w jakimś temacie to wrzucasz to w komentarzach, temat jest temat :hitler:



No ale niech tam sobie moderacja zdecyduje czy to zbyłować czy scalić :kawa:

[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2020-08-30, 21:10 ]
Tak jak piszesz
4.9. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.
Tematy scalone.

Hetman_Wielki

2022-08-24, 14:01
pie**olenie, skąd wiesz ze to ruskie co ?? chlałeś czy spałeś z nimi ??

alojz

2022-08-24, 14:05
Hetman_Wielki napisał/a:

pie**olenie, skąd wiesz ze to ruskie co ?? chlałeś czy spałeś z nimi ??



a coś ty taki wrażliwy? - ruskie, i ch*j!

Driver19cm

2022-08-24, 14:16
Cytat:

pie**olenie, skąd wiesz ze to ruskie co ?? chlałeś czy spałeś z nimi ??



Ruskie, kacapskie, j***ne onuce. I ch*j