18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Włoska Aktorka oskarżona o molestowanie 17-latka!

Horn88 • 2018-08-20, 13:57
A więc nadeszła ta oto chwila, kiedy akcja "MeToo" (czy jakoś tak) sprawiła, że osoba teoretycznie skrzywdzona sama została oskarżona o molestowanie i pedofilię - jak dla mnie niezły twist w tej całej historii :shock:
O kogo tu chodzi? Chodzi o aktorkę i reżyserkę, Asię Argento, córkę sławnego reżysera włoskich horrorów, Dario Argento.

Tu artykuł ściągnięty z Onetu:

"Według dziennika Asia zapłaciła 380 tysięcy dolarów młodemu aktorowi, Jimmy'emu Bennetowi. Ten twierdzi, że w 2013 roku, wtedy 37-letnia Argento zaatakowała go w kalifornijskim hotelu tuż po jego 17 urodzinach. "New York Times" podaje, że dziennikarze widzieli dokumenty, które zawierały ugodę prawną pomiędzy prawnikami Argento oraz Benneta.


Prawnicy Benneta mieli wysłać w listopadzie ubiegłego roku do Argento pozew, w którym tłumaczą, że molestowanie zniszczyło psychikę chłopaka oraz zatrzymało rozwój jego kariery aktorskiej. Niezbędne dokumenty zostały wysłane do Richarda Hofstettera, który w tym czasie reprezentował Włoszkę.

Oskarżenia pojawiły się zaledwie kilka miesięcy po tym jak Argento publicznie oskarżyła producenta filmowego, Harveya Weinsteina o gwałt. Aktorka twierdzi, że ten wykorzystał ją w 1997 roku w Nowym Jorku. Wyznanie aktorki spowodowało lawinę oskarżeń przeciwko Weinsteinowi i rozpoczęło ogólnoświatową dyskusję na temat molestowania w Hollywood.

"New York Times" podaje, że w pozwie dokładnie opisana jest sytuacja pomiędzy Argento a Bennetem. Według zeznań chłopak przyjechał do hotelu z członkiem rodziny w maju 2013 roku. Aktorka poprosiła o prywatną rozmowę z Bennetem. Kiedy zostali sami miała podać mu alkohol. Następnie zaczęła go całować. Aktorka miała dopuścić się seksu oralnego, by ostatecznie odbyć stosunek z chłopakiem.

Pozew zawiera również półnagie zdjęcia Argento i Benneta z łóżka oraz post z Instagrama ukazujący ich twarze. To właśnie fotografie stały się podstawą do złożenia pozwu. Amerykańskie media twierdzą, że zaistniała sytuacja nie może dyskredytować Argento oraz jej wkład w akcję #MeToo.

Prawnicy Benneta twierdzą, że to właśnie publiczne wystąpienia Argento w sprawie #MeToo sprawiły, że ich klient sobie przypomniał o sytuacji z aktorką. Chłopak przez kilka kolejnych lat cierpiał i podobno wyparł molestowanie z pamięci.

Argento i Bennet współpracowali ze sobą na planie filmu "The Heart Is Deceitful Above All Things". Później utrzymywali kontakt za pomocą mediów społecznościowych, gdzie pisali do siebie jako matka i syn. To podkreślało ich bliską relację oraz nawiązywało do zagranych ról."

:lodowka:

Ja pierdzielę, to jest bardziej pokręcone niż Moda na sukces...

A tu parę zdjęć pani Asii:










brokat_

2018-08-20, 13:58
No debil z tego 17 latka

~Velture

2018-08-20, 14:06
Igbar napisał/a:

Włoska Aktorka oskarżona o molestowanie 17-latka!



Dannybow

2018-08-20, 14:07
j***na hipokryzja. Dlatego nie wierze w nic co Ci debile mówią. A co do dzieciaka to o ile rozumiem, że chciał na tym przy okazji zarobić to już tej jego traumy to za ch*ja nie rozumiem. Fajny milf przecież!

sh...........ns

2018-08-20, 14:08
No debil z tego 17 latka niby dlacego debil na kobiet aktóra zostala zgwałcona tez powiesz demiblka bo miała fajną przygode ????

Irytują mnie te oskarżenia kobiet solidarnosciowe wystraczy że jakis mezczyna zostanie oskarzony o gwałt i zaraz znajduje się tabun kobiet kóre tez były żekomo przez niego zwłącone , a pamiętacie sytułacje z Zielonej góry gdzie stworzone fikcyjnego gwłąciciela i kobiety z całej Polski się zgłaszały że były przez niego zgwałcone ?

nowynick

2018-08-20, 14:08
brokat_ napisał/a:

No debil z tego 17 latka



czy ja wiem? Od 2009 roku nie zagrał w żadnym filmie, świat o nim zapomniał to wykorzystał sprawdzoną metodę pań: #METOO! Nie dość, że dostanie kasę, być może jakiś angaż to jeszcze sobie por*chał zdrową dupę. Moje uznanie :ok:

~Velture

2018-08-20, 14:10
brokat_ napisał/a:

No debil z tego 17 latka


Nie debil tylko oportunista a do tego słusznie, że to zrobił.

Skoro one wszystkie sobie po 20-30-40 latach przypominają nagle, że zostały zgwałcone aby siano wyłudzić to czemu facet też nie może?

Nagle wszystkie się k***a obudziły ze śpiączki i pozbyły amnezji, że tak były gwałcone w latach 70-80-90?
Tu chodzi o hajs. Dawały dupska każdemu za dobrą rolę albo pracę i nagle wyczuły, że jeszcze można zarobić na ugodach a jednocześnie robi się wokół nich znów głośno.

To tak jak te lachociągi w stanach co na imprezie daje dupy kolesiowi z własnej woli ale rano stwierdza, że w sumie nie chciała więc to był gwałt bo była pijana i nie wiedziała co robi albo uznaje, że jej nie dogodził tak jak się spodziewała więc ją zgwałcił.

Dla mnie każda p*zda co zgłasza gwałt po tak długim czasie powinna z automatu być sprawa umożona.

mewfrix

2018-08-20, 14:35
przeciez to zwykla kurla jest

saves

2018-08-20, 15:16
Gdyby wyszorować ją z tych wszystkich malunków, to byłaby całkiem do rzeczy babeczka.

kickyourheadoff

2018-08-20, 15:24
w głowach się pie**oli
jakby mnie taka dupa molestowała jako 17 latka to bym do niej do tej pory pisał listy

ProVVe

2018-08-20, 15:57
kickyourheadoff napisał/a:

w głowach się pie**oli
jakby mnie taka dupa molestowała jako 17 latka to bym do niej do tej pory pisał listy




Listy? Ja bym na wakacje jeździł do "cioci Asi"


Inna sprawa, że k***a niech mi nie pie**oli o gwałcie skoro razem maja zdjęcia, wpisy i ch*j wie co jeszcze... To jest zwykłe wyłudzenie kasy i nie porównywać tego kretyna do tych tępych dzid bo nawet one nie robiły sobie z "oprawcą" zaraz po fot...

k***a nie ogarniam tego świata powoli. Nic dziwnego, że sobie co drugi kretyn samobója chce strzelić.... Jeszcze "wyparł całe zajście" ja pie**olę hahaha

PieronJasnySzlag

2018-08-20, 18:04
Lewicowe sp***olenie umysłowe pożera swój własny ogon :)

idejakprzecinak

2018-08-20, 18:41
k***a, dlaczego mi się nigdy taka milfetka nie trafi co chce mnie zgwałcić :/

Cz...........as

2018-08-20, 21:16
Szkoda że za stary jestem na milfy... No chyba że takie po 50 ale trudno trafić. :-D A znając zj***nie umysłowe usmanów to wildsztajn dostanie pozew że zepsuł głowę pani Argento molestowaniem, przez co chciała wydymać małolata...

zjebens

2018-08-20, 22:49
Cytat:

Lewicowe sp***olenie umysłowe pożera swój własny ogon


Powiedziałbym raczej, że już samo siebie r*cha w dupę ;)