18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NILE75

2021-09-01, 08:36
W sumie, to mógł równie dobrze gówno wytatuować.

jebać_pis_w_dupsko

2021-09-01, 11:05
jaki to trzeba być posrańcem.... trzeba sobie to było na czole wytatuować żeby każdy widział od razu z jakim matołem ma to czynienia

ramadanio napisał/a:

Ej ale byłem kiedyś jednorazowo z dzieciatą i była baaardzo ciasna, wiec nie wiem skąd to twoje pie**olenie przyczynowo skutkowe xD



Widać że skończyłeś w wieku osiemnastu lat z bólem osiem klat podstawówki i na tym się twoja edukacja i wiedza o świecie skończyła. Nawet przy normalnym porodzie lekarz często zszywa kobiecie pochwę bo jest rozj***na cała po przeciśnięciu się przez nią obcego. Tak że sugeruję wracać do szkoły, nigdy na to nie jest za późno.

djpyza

2021-09-01, 16:20
ramadanio napisał/a:

Ej ale byłem kiedyś jednorazowo z dzieciatą i była baaardzo ciasna, wiec nie wiem skąd to twoje pie**olenie przyczynowo skutkowe xD



ta ta chyba jak ja w dupę brałeś albo miała cesarkę........

Cycu320

2021-09-01, 18:43
Ja pie**ole... O k***a... Mam dzieci ale chwilę musiałem się zastanowić co to zdjęcie i tatuaż przedstawia... Ja pie**ole... myślałem że dziecko leży w kroczu madki lub łonie madki jak kto woli, i h*jowo zdjęcie wykonane. Ja pie**ole... Bez komentarza...

dominator76

2021-09-01, 18:53
a na drugiej pierwszy klocek...

Adae

2021-09-02, 01:05
k***a ale trzeba miec talent zeby takiego wieloryba wyr*chac do konca.

yoyobart

2021-09-02, 02:38
dla mnie KAŻDY kto ma tatuaż, ma naj***ne we łbie, kiedyś tylko kryminaliści się tatuowali i tak powinno k***a zostać, co za ch*jowa moda

rattt

2021-09-02, 05:58
Ja jakbym widział poród to bym jeszcze ostrzej r*chał w tą piczę.

Mnie to podnieca że baba rodziła a teraz ją r*cham. 10 dziecków bym narobił.

~Faper Noster

2021-09-11, 17:29
Na drugiej nodze niech sobie zrobi kadr jak sra, będzie śmiesznie

trytodie

2021-10-16, 19:11
KebabRemover napisał/a:

pomarszczony oślizgły niczym wąż bahor sie wykluwa z p*zdy przeciekającej śmierdzącymi płynami i krwią, jak sie wykluje to wydziera morde jak potwór z horroru. sama p*zda jest rozszerzana i rozrywana żeby jego wielki łeb się przecisnął, niektóre kobiety podobno nawet stolca walą przy porodzie a benkart ze zdjęcia wygląda jakby wąhał dupe własnej starej. obrzydliwe ch*jstwo. (...)


Kończę się



:mrgreen: :piwo:

:mrgreen:

:mrgreen: